Laserowe zamykanie naczynek Warszawa

Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym wykonasz laserowe zamykanie naczynek w Warszawie, to chętnie Ci pomożemy. Dzięki zabiegowi naczynka skutecznie się zmniejszą, a niektóre całkowicie zanikną. Na skutek usuwania naczynek w Warszawie Twoja skóra stanie się gładka. To również świetna profilaktyka przeciw pojawianiu się kolejnych zmian. Terapia jest stosowana również w profilaktyce trądziku różowatego i rumienia. Usuwanie naczynek w Warszawie to całkowicie bezpieczna metoda, która jest znana i udoskonalana od wielu lat. Nasi specjaliści przed rozpoczęciem procedury ocenią stopień zaawansowania leczenia, zakwalifikują je do odpowiedniej metody leczenia oraz przedstawią przebieg i zalecą częstotliwość i liczbę wizyt.

Cera naczynkowa jest bardzo wrażliwa i skłonna do zaczerwień. Dzieje się tak za sprawą płytko osadzonych naczyń krwionośnych widocznych przez cienką skórę. Aby ustrzec się przed pojawianiem się tzw. pajączków i czerwonych plamek na twarzy, dekolcie oraz nogach, potrzebna jest właściwa pielęgnacja i profilaktyka skóry. Jeśli jednak zmiany się już pojawią, warto skorzystać ze specjalnego zabiegu, który je usunie. Laserowe zamykanie naczynek to gwarancja trwałej poprawy wyglądu skóry. Nasze gabinety kosmetyki laserowej oferujące tego typu zabiegi, znajdziesz w Warszawie Centrum i w Warszawie Gocław.

Usuwanie naczynek – Warszawa

Wykonywane przez nas zabiegi usuwania naczynek w Warszawie pozwala na szybkie i skuteczne wykorygowanie zmian naczyniowych. Wykorzystanie lasera gwarantuje widoczne i stosunkowo szybko zauważalne efekty, a sam zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny. Metoda jest w pełni bezpieczna, a przeprowadzona w profesjonalnym salonie zapewnia świetne rezultaty. Każdy przeprowadzany przez nas zabieg laserowego zamykania naczynek w Warszawie poprzedzony jest spotkaniem konsultacyjnym, na którym nasi specjaliści lepiej poznają predyspozycje i oczekiwania pacjenta. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować spersonalizowaną ofertę, która w maksymalnym stopniu będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Jeśli więc szukasz profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, który oferuje zamykanie naczynek w Warszawie, jesteś w odpowiednim miejscu!

Na czym polega zabieg laserowego zamykania naczynek?

Laserowe zamykanie naczynek polega na skierowaniu wiązki lasera na widoczne czerwone żyłki, aby je zamknąć. Po zabiegu są one niewidoczne, a skóra wygląda pięknie i zdrowo. Profesjonalne zabiegi za pomocą nowoczesnych laserów są bezbolesne. Można je wykonywać na twarzy, dekolcie, łydkach i udach. Parametry wiązek lasera dobiera się indywidualnie do rodzaju skóry oraz wielkości usuwanego naczynka. Efekty są widocznie już po pierwszym zabiegu.

PRZED ZABIEGIEM

usuwanie przebarwień - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

usuwanie przebarwień - efekt po zabiegu

Wskazania do zabiegu zamykania naczynek

Wskazaniem do zamykania naczynek jest cera ze skłonnością do zaczerwienień z pajączkami widocznymi na różnych częściach twarzy, m.in. na nosie, policzkach czy brodzie, a także nieestetyczne żyłki tworzące sieć pajączków na łydkach lub udach. Zabieg można także przeprowadzić w przypadku rumienia, trądziku różowatego i naczyniaków.

PRZED ZABIEGIEM

usuwanie naczynek ze skóry - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

laserowe zamykanie naczynek - efekt

Przeciwwskazania do zabiegu

Laserowe zamykanie naczynek nie może być wykonane, na opalonej skórze. Niezależnie od tego, czy jest to naturalna opalenizna, skóra przyciemniona w solarium, czy efekt uzyskany za pomocą bronzera. Zabiegu nie wykonuje się też u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią, a także w przypadku nowotworów i chorób pęcherzowych skóry. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu laserowego zamykania naczynek jest także fotodermatoza, bielactwo, łuszczyca i siność siatkowata (reticularis).

PRZED ZABIEGIEM

laserowe zamykanie naczynek - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

laserowe zamykanie naczynek - po zabiegu

Jak wygląda zabieg zamykania naczynek i jak się do niego przygotować?

Co najmniej 2 tygodnie przed zabiegiem nie powinno się spożywać leków i ziół światłouczulających. W dzień wizyty w salonie lepiej nie nakładać makijażu oraz nie balsamować miejsc ciała, na których ma być wykonywany zabieg. Warto również wstrzymać się z depilacją i innymi czynnościami, mogącymi podrażnić skórę. Przed wykonaniem zamykania naczynek lekarz oceni stan skóry oraz liczbę i głębokość żyłek, aby ustalić optymalne parametry pracy lasera.

Jeśli masz więcej pytań na temat zabiegu laserowego usuwania naczynek, skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Cennik

150 zł

Pojedyncze naczynko / przebarwienie

300 zł

Broda

350 zł

Barki

500 zł

Brzuch

900 zł

Cała twarz

400 zł

Czoło

500 zł

Dekolt

400 zł

Dłonie

200 zł

Górna warga

500 zł

Łydki

350 zł

Jedna łydka

300 zł

Nos

750 zł

Plecy

500 zł

Policzki

500 zł

Przedramiona

500 zł

Ramiona

300 zł

Stopy (powierzchnia wokół kostek)

350 zł

Szyja

250 zł

Skronie

500 zł

Uda

350 zł

Jedno udo

350 zł

Wokół oczu

Warszawa Centrum

Warszawa Gocław