Masaż endermologii w Warszawie

Jeżeli poszukujesz placówki, która wykonuje masaż endermologii w Warszawie, to doskonale trafiłaś. Chętnie pomożemy Ci pozbyć się uporczywego cellulitu. Warto pamiętać, że jest on całkowicie normalny i pojawia się właściwie u każdego człowieka. W naszym salonie staramy się jednak zadbać o Twój komfort i pomagamy radzić sobie z kompleksami. Właśnie dlatego usuwanie cellulitu w Warszawie często okazuje się dobrym pomysłem. Endermologia to podciśnieniowy masaż, który przyniesie wiele korzyści Twojemu ciału. To nie tylko zredukowanie cellulitu. Oprócz tego Twoja skóra zostanie ujędrniona, a sylwetka wyszczuplona. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące endermologii. Chętnie opowiemy więcej na temat zabiegu i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Efekty endermologii po zabiegach w warszawskim studio

Efektem przeprowadzanej przez nas w Warszawie endermologii jest przede wszystkim wysmuklenie sylwetki. Ponadto zabieg ujędrnia i wygładza skórę, skutecznie zwalczając cellulit – nawet w najbardziej problematycznych miejscach, takich jak brzuch, uda czy pośladki. Umówienie się na zabieg endermologii w Warszawie polecamy także wszystkim osobom, które na co dzień borykają się z problemem ociężałych nóg. Jest to także świetny sposób na rozluźnienie mięśni po wysiłku fizycznym, z którego chętnie korzystają sportowcy. Zabiegi często wykorzystywane są także w leczeniu bólów kręgosłupa, mięśni oraz dolegliwości reumatycznych.

laser

Jak wygląda zabieg endermologii w Warszawie?

Endermologia to zabieg umożliwiający pozbycie się cellulitu, a także ujędrniający i uelastyczniający skórę, który przeprowadzamy w naszych warszawskich gabinetach. Metoda polega na masażu ciała z użyciem specjalistycznej głowicy z dwiema sterowanymi rolkami działającymi podciśnieniowo. W trakcie zabiegu fałda skórna zwijana jest przez pierwszą z rolek, masowana oraz rozwijana przez drugą. Zabieg pobudza tkankę łączną do regeneracji i odnowy komórek. Jeśli więc marzysz o smukłej sylwetce, endermologia jest zabiegiem właśnie dla Ciebie.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekt po zabiegu

Kiedy warto umówić się na zabieg w jednym z naszych warszawskich gabinetów?

Do naszych gabinetów w Warszawie zapraszamy wszystkie osoby, których problemem jest występujący cellulit oraz lokalne otłuszczenia. Endermologia wykorzystywana jest także jako zabieg odmładzający, pobudzający tkankę łączną do produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za sprężystość i elastyczność skóry. Zabieg może być wykonywany także na twarzy, szyi oraz dekolcie, zwiększając napięcie skóry. Sportowcom natomiast zapewnia rozluźnienie mięśni po wysiłku fizycznym.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekty
endermologia

Endermologia jest w pełni bezpieczna, jednak powinny zrezygnować z niej kobiety ciężarne oraz karmiące piersią po niedawnym porodzie, szczególnie po cesarskim cięciu. Masażu nie zaleca się też osobom cierpiącym na ostre stany chorobowe, zapalenie żył, żylaki, naczyniaki i nowotwory. Dodatkowym przeciwwskazaniem jest przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych i przepuklina brzuszna.

Jak przygotować się do endermologii?

Zabieg endermologii nie wymaga szczególnych przygotowań. Poza dobrym stanem zdrowia musisz mieć nieuszkodzoną skórę w miejscu wykonywania masażu. Warunkiem koniecznym jest założenie na siebie specjalnego, przylegającego do ciała kombinezonu, który chroni skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicą sprzętu. Przyjdź do naszego studia w Warszawie i przekonaj się na własnej skórze, jak skuteczna jest endermologia!

Cennik

1500 zł

Pakiet 10 zabiegów *

170 zł

Pojedynczy zabieg **

50 zł

Strój (w pakiecie "10 zabiegów" strój gratis)

* przy płatności gotówką

** przy płatności kartą

Warszawa Centrum

Warszawa Gocław