Endermologia Warszawa

Marzysz o jędrnej i gładkiej skórze bez poddawania się operacji? Teraz to możliwe dzięki zabiegom endermologii. W nowoczesnym gabinecie Studio Laser w Warszawie oferujemy usługi skutecznego usuwania nieestetycznej pomarańczowej skórki. Bez użycia skalpela modelujemysylwetkę całego ciała. Zobacz, jak wygląda zabieg endermologii!

laser

Na czym polega zabieg endermologii?

Endermologia to zabieg umożliwiający pozbycie się cellulitu, a także ujędrniający i uelastyczniający skórę. Metoda polega na masażu ciała z użyciem specjalistycznej głowicy z dwiema sterowanymi rolkami działającymi podciśnieniowo. W trakcie zabiegu fałda skórna zwijana jest przez pierwszą z rolek, masowana oraz rozwijana przez drugą. Zabieg pobudza tkankę łączną do regeneracji i odnowy komórek. Jeśli więc marzysz o smukłej sylwetce, endermologia jest zabiegiem właśnie dla Ciebie.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekt po zabiegu

Wskazania przy endermologii

Głównym wskazaniem do wykonania zabiegu endermologii jest występujący cellulit oraz lokalne otłuszczenia. Endermologia wykorzystywana jest także jako zabieg odmładzający, pobudzający tkankę łączną do produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za sprężystość i elastyczność skóry. Zabieg może być wykonywany także na twarzy, szyi oraz dekolcie, zwiększając napięcie skóry. Sportowcom natomiast zapewnia rozluźnienie mięśni po wysiłku fizycznym.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekty
endermologia

Przeciwwskazania do przejścia zabiegu laserowego usuwania cellulitu

Endermologia jest w pełni bezpieczna, jednak powinny zrezygnować z niej kobiety ciężarne oraz karmiące piersią po niedawnym porodzie, szczególnie po cesarskim cięciu. Masażu nie zaleca się też osobom cierpiącym na ostre stany chorobowe, zapalenie żył, żylaki, naczyniaki i nowotwory. Dodatkowym przeciwwskazaniem jest przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych i przepuklina brzuszna.

Jak przygotować się do endermologii?

Zabieg endermologii nie wymaga szczególnych przygotowań. Poza dobrym stanem zdrowia musisz mieć nieuszkodzoną skórę w miejscu wykonywania masażu. Warunkiem koniecznym jest założenie na siebie specjalnego, przylegającego do ciała kombinezonu, który chroni skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicą sprzętu. Przyjdź no naszego studia i przekonaj się jak skuteczna jest endermologia!

Cennik

120 zł

Pakiet 10 zabiegów (cena dotyczy jednego zabiegu)*

140 zł

Pojedynczy zabieg

50 zł

Strój (w pakiecie "10 zabiegów" strój gratis)

 

* przy płatności gotówką

Warszawa Centrum

Warszawa Gocław