Masaż endermologii w Warszawie

Jeżeli poszukujesz placówki, która wykonuje masaż endermologii w Warszawie, to doskonale trafiłaś. Chętnie pomożemy Ci pozbyć się uporczywego cellulitu. Warto pamiętać, że jest całkowicie normalny i pojawia się właściwie u każdego człowieka. W naszym salonie staramy się jednak zadbać o komfort i pomagamy radzić sobie z kompleksami. Właśnie dlatego usuwanie cellulitu w Warszawie często okazuje się dobrym pomysłem. Jest to podciśnieniowy masaż, który przyniesie wiele korzyści dla Twojego ciała. To nie tylko zredukowanie cellulitu. Oprócz tego Twoja skóra zostanie ujędrniona, a sylwetka wyszczuplona. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące endermologii. Chętnie opowiemy więcej na temat zabiegu i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Efekty endermologii

Efektem przeprowadzanej przez nas endermologii w Warszawie jest przede wszystkim wysmuklenie sylwetki. Ponadto zabieg ujędrnia i wygładza skórę, skutecznie zwalczając cellulit – nawet w najbardziej problematycznych miejscach, takich jak brzuch, uda czy pośladki. Umówienie się na zabieg endermologii w Warszawie polecamy także wszystkim osobom, które na co dzień borykają się z problemem ociężałych nóg. Jest to także świetny sposób na rozluźnienie mięśni po wysiłku fizycznym, z którego często korzystają sportowcy. Zabiegi często wykorzystywane są także w leczeniu bólów kręgosłupa, mięśni oraz dolegliwości reumatycznych.
laser

Na czym polega zabieg endermologii?

Endermologia to zabieg umożliwiający pozbycie się cellulitu, a także ujędrniający i uelastyczniający skórę. Metoda polega na masażu ciała z użyciem specjalistycznej głowicy z dwiema sterowanymi rolkami działającymi podciśnieniowo. W trakcie zabiegu fałda skórna zwijana jest przez pierwszą z rolek, masowana oraz rozwijana przez drugą. Zabieg pobudza tkankę łączną do regeneracji i odnowy komórek. Jeśli więc marzysz o smukłej sylwetce, endermologia jest zabiegiem właśnie dla Ciebie.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekt po zabiegu

Wskazania przy endermologii

Głównym wskazaniem do wykonania zabiegu endermologii jest występujący cellulit oraz lokalne otłuszczenia. Endermologia wykorzystywana jest także jako zabieg odmładzający, pobudzający tkankę łączną do produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za sprężystość i elastyczność skóry. Zabieg może być wykonywany także na twarzy, szyi oraz dekolcie, zwiększając napięcie skóry. Sportowcom natomiast zapewnia rozluźnienie mięśni po wysiłku fizycznym.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekty
endermologia

Przeciwwskazania do przejścia zabiegu laserowego usuwania cellulitu

Endermologia jest w pełni bezpieczna, jednak powinny zrezygnować z niej kobiety ciężarne oraz karmiące piersią po niedawnym porodzie, szczególnie po cesarskim cięciu. Masażu nie zaleca się też osobom cierpiącym na ostre stany chorobowe, zapalenie żył, żylaki, naczyniaki i nowotwory. Dodatkowym przeciwwskazaniem jest przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych i przepuklina brzuszna.

Jak przygotować się do endermologii?

Zabieg endermologii nie wymaga szczególnych przygotowań. Poza dobrym stanem zdrowia musisz mieć nieuszkodzoną skórę w miejscu wykonywania masażu. Warunkiem koniecznym jest założenie na siebie specjalnego, przylegającego do ciała kombinezonu, który chroni skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicą sprzętu. Przyjdź no naszego studia i przekonaj się jak skuteczna jest endermologia!

Cennik

1400 zł

Pakiet 10 zabiegów *

160 zł

Pojedynczy zabieg **

50 zł

Strój (w pakiecie "10 zabiegów" strój gratis)

* przy płatności gotówką

** przy płatności kartą

Warszawa Centrum

Warszawa Gocław