Warszawa Centrum

Poniedziałek - Piątek:
09:00 - 21:00
Sobota:
09:00 - 17:00

Depilacja laserowa Warszawa - Studio Laser
Aleje Jerozolimskie 31 lok. 21
00-508 Warszawa

Warszawa Gocław

Poniedziałek - Piątek:
09:00 - 21:00
Sobota:
09:00 - 17:00

Studio Laser
ul. Kakowskiego 5
04-042 Warszawa

Studio Laser w Warszawie

Mieszkasz w Warszawie lub okolicach i szukasz profesjonalnego gabinetu kosmetycznego? Przyjdź do Studio Laser! Naszą specjalizacją jest innowacyjna, zaawansowana technologicznie kosmetyka laserowa. Studio Laser w Warszawie to miejsce, w którym wykonasz szereg zabiegów upiększających, w tym między innymi depilację laserową, endermologię, laserowe zamykanie naczynek. Korzystamy z najnowszych technologii i nowoczesnego sprzętu o wzorowej opinii na rynku kosmetycznym. Wszystko po to, aby każdy mógł poczuć się zdrowo i pięknie!

Dwa salony kosmetyki laserowej w Warszawie

Warszawa to nasza główna lokalizacja. Znajdują się tu dwa gabinety Studia Laser. W każdym z naszych salonów czeka na Ciebie profesjonalny oraz doświadczony personel, znający potrzeby swoich Klientów. Studio Laser dokłada wszelkich starań, aby zabiegi były w pełni bezpieczne, dopasowane do indywidualnych potrzeb i komfortowe. Dzięki temu spełniliśmy marzenia tysięcy swoich Klientów, którzy chętnie do nas wracają. Znajdziesz nas w Centrum przy Alejach Jerozolimskich, a także na Gocławiu przy ulicy Kakowskiego.

Chcąc być blisko jak najszerszego grona klientów, Studio Laser znajduje się nie tylko w Warszawie. Swoje oddziały posiadamy także w Częstochowie i Poznaniu.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Ponieważ posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetyki laserowej. Dbamy o urodę oraz o lepsze samopoczucie swoich Klientów od prawie 20 lat!

Usługi:
 • Depilacja laserowa

  Nasz salon kosmetyki laserowej specjalizuje się w depilacji laserowej z użyciem lasera LightSheer. Zabieg ten skierowany jest do osób, które pragną pozbyć się problemu depilacji, oraz do Klientów o wyjątkowo wrażliwej skórze, podatnej na podrażnienia w wyniku działania maszynki do golenia lub depilatora. Pomagamy również osobom z zaburzeniami hormonalnymi, które wywołują nadmierne owłosienie ciała. Z nami usuniesz krępujący problem, by móc cieszyć się gładką i przyjemną w dotyku skórą!

 • Endermologia

  Salon kosmetyki laserowej Studio Laser nie zapomina również o ujędrnianiu oraz nadawaniu skórze elastyczności. Podczas zabiegu endermologii ubiera się specjalny kostium, w którym poddaje się działaniu głowicy, wykorzystującej zjawisko podciśnienia. Skóra jest zasysana do środka oraz masowana. Stymuluje to ją do regeneracji oraz produkcji nowych włókien kolagenowych. Staje się więc wyraźnie odżywiona oraz odmłodzona.

 • Zamykanie naczynek

  W swojej ofercie mamy również zabieg laserowego zamykania naczynek. Pęknięte naczynka krwionośne prezentują się nieestetyczne na twarzy lub szyi, a także na nogach w postaci pajączków. Zabieg polega na punktowym oddziaływaniu laserem, który sprawia, że widoczne naczynko krwionośne obumiera i przestaje być zauważalne.

  Skorzystaj z naszej oferty i przyjdź do jednego z naszych salonów w Warszawie!

Skuteczna depilacja z wykorzystaniem lasera

depilacja laserowa light sheer

Sieć gabinetów urody Studio Laser w swoich warszawskich gabinetach oferuje depilację laserową z użyciem nowoczesnego lasera diodowego LightSheer. Zabieg skierowany jest do osób pragnących pozbyć się nadmiernego owłosienia naturalnego lub o podłożu hormonalnym. Umiejętnie zastosowana technika laserowa umożliwia zniszczenie mieszków włosowych bez poparzenia skóry, co już po kilku zabiegach pozwala cieszyć się jedwabiście gładką skórą na zawsze.

depilacja laserowa - laser

W trosce o Twoje bezpieczeństwo przed przeprowadzeniem zabiegu nasi wykwalifikowani kosmetolodzy przeprowadzają konsultację, aby ustalić, czy nie posiadasz przeciwwskazań do depilacji z użyciem lasera. Dodatkowo ustala się również fototyp skóry, co umożliwia precyzyjne dopasowanie energii lasera do pożądanych rezultatów bez niechcianego podrażnienia skóry. Depilacja laserowa w naszych salonach jest w pełni bezpieczna oraz bezbolesna.

Umów się na depilację laserową w Warszawie >

Cennik - depilacja laserowa

Panie / Panowie

190 / 230 zł

Górna warga

150 / 250 zł

Linia biała (1/2 brzucha)

150 / 250 zł

Linia stringów

190 / 230 zł

Brodawki piersiowe

290 / 350 zł

Broda

290 / 300 zł

Szyja

200 / 250 zł

Baki

190 / 250 zł

Policzki

300 / 500 zł

Dekolt / tors

350 / 400 zł

Pośladki

200 / 300 zł

1/2 pośladków

100 / 100 zł

Skronie

250 / 300 zł

Barki

450 zł /    -

Bikini głębokie wraz z linią stringów

380 zł /    -

Bikini standardowe

350 / 400 zł

Przedramiona

350 / 400 zł

Ramiona

450 / 550 zł

Łydki

300 / 350 zł

1/2 łydek

390 / 500 zł

Brzuch

400 / 700 zł

Plecy

270 / 500 zł

1/2 pleców

150 / 200 zł

Dłonie

130 / 130 zł

Kolana

Przy depilacji łydek lub ud kolana GRATIS!

250 / 300 zł

Kark

500 / 650 zł

Uda

300 / 400 zł

1/2 ud

330 / 330 zł

Pachy

200 / 200 zł

Uszy

250 / 250 zł

Lędźwia

Endermologia – masaże likwidujące cellulit

endermologia - przed zabiegiem
Zabieg endermologii mający na celu modelowanie sylwetki to kolejna z usług, którą oferuje nasz gabinet urody. Warszawa jest miastem, gdzie możesz skorzystać z lipomasażu redukującego cellulit, a także masażu ujędrniającego i wygładzającego skórę wybranych okolic. Jest to sprawdzona i w pełni bezpieczna metoda zmniejszenia obwodu wybranej partii ciała u osób walczących z nadwagą. Przynosi szczególnie zadowalające efekty w miejscach opornych na redukcję obwodu w trakcie stosowania diety odchudzającej oraz gimnastyki. Na zabieg często decydują się także osoby pragnące ujędrnić skórę po osiągnięciu wymarzonej masy ciała.
endermologia - efekt po zabiegu

Metoda jest w pełni bezinwazyjna i bezbolesna, a cały zabieg poprzedza szczegółowy wywiad z kosmetologiem. W czasie trwania zabiegu należy założyć na siebie specjalny kostium, który zapewnia maksymalny komfort podczas masażu oraz umożliwia harmonijne wykonywanie manewrów. Całość stanowi dodatkowo świetną metodę na relaks i odstresowanie.

 

Umów się na endermologię w Warszawie >

Cennik - endermologia

1500 zł

Pakiet 10 zabiegów *

170 zł

Pojedynczy zabieg **

50 zł

Strój (w pakiecie "10 zabiegów" strój gratis)

* przy płatności gotówką

** przy płatności kartą

Zamykanie naczynek

usuwanie przebarwień - przed zabiegiem

Laserowe zamykanie naczynek należy do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, na który z roku na rok decyduje się coraz więcej osób. Najwięcej tego typu zabiegów wykonujemy w obrębie twarzy, ale również i na innych partiach ciała, głównie szyi lub nogach.

Nasz salon kosmetyki laserowej wykonuje zabieg poprzez kierowanie wiązki lasera o określonej długości fali na widoczne żyłki tworzące tzw. pajączki, co powoduje zamknięcie naczynia i redukuje jego widoczność przez powierzchnię naskórka.

usuwanie przebarwień - efekt po zabiegu

Innowacyjne technologie laserowe oraz najnowszy sprzęt umożliwiają dobór właściwej metody do głębokości uszkodzonego naczynia, a także karnacji skóry i wielkości zmian. W trakcie konsultacji poprzedzającej zabieg ustala się podstawowe parametry pracy lasera, aby przeprowadzony zabieg przyniósł oczekiwane rezultaty, a jednocześnie nie doprowadził do podgrzania tkanek wokół zamykanych naczynek.Skorzystaj z naszych usług! Gwarantujemy konkurencyjne ceny, przyjazną atmosferę oraz atrakcyjne promocje. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych Klientów z całej Polski.

Umów się na laserowe zamykanie naczynek w Warszawie >

Cennik - laserowe usuwanie naczynek

150 zł

Pojedyncze naczynko / przebarwienie

300 zł

Broda

350 zł

Barki

500 zł

Brzuch

900 zł

Cała twarz

400 zł

Czoło

500 zł

Dekolt

400 zł

Dłonie

200 zł

Górna warga

500 zł

Łydki

350 zł

Jedna łydka

300 zł

Nos

750 zł

Plecy

500 zł

Policzki

500 zł

Przedramiona

500 zł

Ramiona

300 zł

Stopy (powierzchnia wokół kostek)

350 zł

Szyja

250 zł

Skronie

500 zł

Uda

350 zł

Jedno udo

350 zł

Wokół oczu