Strona głównaPoznańLaserowe zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie naczynek Poznań

Dermatologia estetyczna jest dziedziną, która ciągle się rozwija. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest laserowe zamykanie naczynek, które wyróżnia się ogromną precyzją działania. Laserowe zamykanie naczynek wykonywane jest nie tylko na skórze twarzy, ale także na całym ciele.

Na czym polega zabieg laserowego zamykania naczynek?

Zamykanie naczynek, które odbywa się w naszym salonie w Poznaniu, polega na obkurczaniu się, a w konsekwencji znikaniu popękanych zmian. Aktualnie uznaje się stosowanie lasera za jedną z najskuteczniejszych metod. Wysokiej jakości sprzęt stosowany używany podczas zabiegu gwarantuje jego skuteczność.

PRZED ZABIEGIEM

Zamykanie naczynek przed zabiegiem

PO 4 ZABIEGACH

Zamykanie naczynek po 4 zabiegach

Wskazania do zabiegu zamykania naczynek

Laserowe zamykanie naczynek w Studio Laser Poznań wykonywane jest nie tylko w celu zwalczenia rozszerzonych naczynek na twarzy. Zabieg ten doskonale sprawdza się także w przypadku wystąpienia rumienia, zaczerwień czy „pajączków” na nogach. Laserowe zamykanie naczynek wskazane jest we wszelkiego rodzaju zmianach naczyniowych.

PRZED ZABIEGIEM

Naczynka przed zabiegiem

PO 3 ZABIEGACH

Naczynka po zabiegu

Przeciwwskazania do zabiegu

Mając na uwadze szczególne względy bezpieczeństwa, laserowe zamykanie naczynek nie jest wykonywane u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Zabiegu nie stosuje się także u osób cierpiących na choroby nowotworowe lub będące w trakcie leczenia hormonalnego światłouczulającego. Laserowe zamykanie naczynek nie jest wykonywane również w przypadku osób posiadających rozrusznik serca. A także na opalonej skórze – zarówno po wizycie w solarium, jak i po naturalnej kąpieli słonecznej.

PRZED ZABIEGIEM

Naczynia krwionośne przed zabiegiem

PO 3 ZABIEGACH

Naczynia po 3 zabiegach

Jak wygląda zabieg zamykania naczynek i jak się do niego przygotować?

Podczas wykonywania zabiegu do rozszerzonego naczynka dostarczane są wiązki światła. Laserowe zamykanie naczynka powoduje więc natychmiastowe jego zblednięcie. Jednak należy pamiętać, że całkowite jego usunięcie następuje po pełnym wchłonięciu go przez organizm. Przygotowując się do wizyty, warto zrezygnować z opalania na 4-6 tygodni wcześniej.

Pozbądź się nieestetycznych naczynek – umów się na wizytę w Studio Laser w Poznaniu!Cennik

50 zł

Pojedyncze naczynko / przebarwienie

200 zł

Broda

500 zł

Brzuch

900 zł

Cała twarz

300 zł

Czoło

400 zł

Dekolt

300 zł

Dłonie

150 zł

Górna warga

500 zł

Łydki

150 zł

Nos

750 zł

Plecy

400 zł

Policzki

500 zł

Przedramiona

500 zł

Ramiona

400 zł

Stopy (powierzchnia wokół kostek)

300 zł

Szyja

250 zł

Skronie

500 zł

Uda

Umów się na wizytę
Poznań

Częstochowa

Studio Laser

ul. Waszyngtona 58 lok. 1

42-217 Częstochowa

tel. +48 34 367 15 93

kom. +48 604 261 661