Laserowe zamykanie naczynek Poznań

Dermatologia estetyczna jest dziedziną, która ciągle się rozwija. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest laserowe zamykanie naczynek, które wyróżnia się ogromną precyzją działania. Laserowe zamykanie naczynek wykonywane jest nie tylko na skórze twarzy, ale także na całym ciele.

Na czym polega zabieg laserowego zamykania naczynek?

Zamykanie naczynek, które odbywa się w naszym salonie w Poznaniu, polega na obkurczaniu się, a w konsekwencji znikaniu popękanych zmian. Aktualnie uznaje się stosowanie lasera za jedną z najskuteczniejszych metod. Wysokiej jakości sprzęt stosowany używany podczas zabiegu gwarantuje jego skuteczność.

PRZED ZABIEGIEM

usuwanie przebarwień - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

usuwanie przebarwień - efekt po zabiegu

Wskazania do zabiegu zamykania naczynek

Laserowe zamykanie naczynek w Studio Laser Poznań wykonywane jest nie tylko w celu zwalczenia rozszerzonych naczynek na twarzy. Zabieg ten doskonale sprawdza się także w przypadku wystąpienia rumienia, zaczerwień czy „pajączków” na nogach. Laserowe zamykanie naczynek wskazane jest we wszelkiego rodzaju zmianach naczyniowych.

PRZED ZABIEGIEM

usuwanie naczynek ze skóry - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

laserowe zamykanie naczynek - efekt

Przeciwwskazania do zabiegu

Mając na uwadze szczególne względy bezpieczeństwa, laserowe zamykanie naczynek nie jest wykonywane u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Zabiegu nie stosuje się także u osób cierpiących na choroby nowotworowe lub będące w trakcie leczenia hormonalnego światłouczulającego. Laserowe zamykanie naczynek nie jest wykonywane również w przypadku osób posiadających rozrusznik serca. A także na opalonej skórze – zarówno po wizycie w solarium, jak i po naturalnej kąpieli słonecznej.

PRZED ZABIEGIEM

laserowe zamykanie naczynek - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

laserowe zamykanie naczynek - po zabiegu

Jak wygląda zabieg zamykania naczynek i jak się do niego przygotować?

Podczas wykonywania zabiegu do rozszerzonego naczynka dostarczane są wiązki światła. Laserowe zamykanie naczynka powoduje więc natychmiastowe jego zblednięcie. Jednak należy pamiętać, że całkowite jego usunięcie następuje po pełnym wchłonięciu go przez organizm. Przygotowując się do wizyty, warto zrezygnować z opalania na 4-6 tygodni wcześniej.

Pozbądź się nieestetycznych naczynek – umów się na wizytę w Studio Laser w Poznaniu!

Cennik

150 zł

Pojedyncze naczynko / przebarwienie

300 zł

Broda

350 zł

Barki

500 zł

Brzuch

900 zł

Cała twarz

400 zł

Czoło

500 zł

Dekolt

400 zł

Dłonie

200 zł

Górna warga

500 zł

Łydki

350 zł

Jedna łydka

300 zł

Nos

750 zł

Plecy

500 zł

Policzki

500 zł

Przedramiona

500 zł

Ramiona

300 zł

Stopy (powierzchnia wokół kostek)

350 zł

Szyja

250 zł

Skronie

500 zł

Uda

350 zł

Jedno udo

350 zł

Wokół oczu

Poznań