Endermologia Poznań

Cellulit to tkanka z rozrośniętych i nierównomiernie rozmieszczonych komórek tłuszczowych otoczonych tkanką włóknistą. Komórki tłuszczowe uciskają naczynia limfatyczne i krwionośne, powodując niedotlenienie tkanki, obrzęki i nieestetyczny wygląd skóry – tzw. efekt skórki pomarańczowej. Efektywny masaż antycellulitowy pomaga zniwelować powstałe zmiany. Zapewnia to innowacyjny zabieg endermologii. Nasz nowoczesny gabinet kosmetyki laserowej w Poznaniu oferuje profesjonalne zabiegi endermologii z zastosowaniem najnowszych urządzeń.

laser

Na czym polega zabieg endermologii?

Endermologia jest nieinwazyjną metodą  usuwania cellulitu za pomocą urządzenia złożonego z głowicy i dwóch rolek w hermetycznej komorze. Zabieg ten wspomaga również odchudzanie. Usuwa zbędne komórki tłuszczowe i przywraca dobrą kondycję skóry. Polega na mechanicznym masażu podciśnieniowym. Oddziałuje na tkankę tłuszczową, ugniatając ją i wałkując w różnych kierunkach. Pozwala na modelowanie sylwetki oraz poprawę konturu ciała.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekt po zabiegu

Wskazania przy endermologii

Zabiegi endermologii zaleca się osobom, które chcą zlikwidować cellulit i zmniejszyć tkankę tłuszczową nie poddając się operacji. Pomagają ujędrnić skórę i rozluźnić napięte mięśnie po przeprowadzonej liposukcji, a także modelują sylwetkę i poprawiają ukrwienie skóry. Zabiegi usuwają nadmiar wody oraz toksyny z organizmu. Wspierają też proces zmniejszania blizn, zwłóknień i rozstępów.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekty
endermologia

Przeciwwskazania do przejścia zabiegu laserowego usuwania cellulitu

Przeciwwskazaniem do endermologii  jest zapalenie żył, żylaki, naczyniaki, implanty, blizny ze stanem zapalnym, a także przepuklina, uszkodzenia skóry i nowotwory. Zabiegu nie można wykonywać w trakcie ciąży i tuż po porodzie, a także nie poleca się go kobietom karmiącym piersią.

Jak przygotować się do endermologii?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Pacjent przebiera się w specjalną odzież niezbędną do przeprowadzenia masażu, która zapewnia optymalne oddziaływanie rolek na skórę.

Sprawdź naszą ofertę i zadbaj o piękno swojej sylwetki bez cellulitu!

Cennik

120 zł

Pakiet 10 zabiegów (cena dotyczy jednego zabiegu)*

140 zł

Pojedynczy zabieg

50 zł

Strój (w pakiecie "10 zabiegów" strój gratis)

 

* przy płatności gotówką

Poznań