Usuwanie cellulitu w Poznaniu

Przeprowadzamy masaże endermologii w Poznaniu. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy osoby, które chcą się pozbyć cellulitu. Wstydzisz się wyjść na plażę w stroju kąpielowym? A może odłożyłaś ulubioną sukienkę na dno szafy? Pamiętaj, że cellulit jest zupełnie normalny i nie musisz przez niego z czegokolwiek rezygnować. Jeśli jednak chcesz poprawić swój komfort i zadbać o samopoczucie, to zachęcamy do skorzystania z zabiegu endermologii w Poznaniu. Ten podciśnieniowy masaż pozwoli nie tylko na zredukowanie cellulitu, ale również ujędrnienie skóry i wyszczuplenie sylwetki. Ponadto dzięki niemu może się też poprawić kontur twarzy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zabiegu, skontaktuj się  z nami, a chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.

laser

Na czym polega zabieg endermologii?

Endermologia jest nieinwazyjną metodą  usuwania cellulitu za pomocą urządzenia złożonego z głowicy i dwóch rolek w hermetycznej komorze. Zabieg ten wspomaga również odchudzanie. Usuwa zbędne komórki tłuszczowe i przywraca dobrą kondycję skóry. Polega na mechanicznym masażu podciśnieniowym. Oddziałuje na tkankę tłuszczową, ugniatając ją i wałkując w różnych kierunkach. Pozwala na modelowanie sylwetki oraz poprawę konturu ciała.

Jakie efekty daje zabieg endermologii?

Najbardziej cenionym przez pacjentów efektem endermologii jest przede wszystkim skuteczne usunięcie cellulitu – nawet z wyjątkowo problematycznych miejsc, takich jak uda czy pośladki. Warto jednak podkreślić, że wspaniałych rezultatów tego zabiegu jest znacznie więcej! Efektywnie wysmukla on sylwetkę, a także przywraca gładkość, sprężystość i ukrwienie skóry oraz rozluźnia napięte mięśnie po przeprowadzonej liposukcji. Przeprowadzany przez nas zabieg usuwania cellulitu w Poznaniu znajduje zastosowanie także w fizjoterapii, pomaga bowiem w leczeniu bólów mięśni czy kręgosłupa. Ponadto masaże usuwają nadmiar wody oraz toksyny z organizmu. Wspierają też proces zmniejszania blizn, zwłóknień i rozstępów. Wspierają też proces zmniejszania blizn, zwłóknień i rozstępów.

Każdy zabieg usuwania cellulitu w Poznaniu, którego się podejmujemy, przebiega w sterylnych i higienicznych warunkach, z wykorzystaniem wyłącznie profesjonalnego, atestowanego sprzętu, a nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, dla których priorytetem jest dobro i satysfakcja pacjenta!

Przeciwwskazania do przejścia zabiegu laserowego usuwania cellulitu

Przeciwwskazaniem do endermologii  jest zapalenie żył, żylaki, naczyniaki, implanty, blizny ze stanem zapalnym, a także przepuklina, uszkodzenia skóry i nowotwory. Zabiegu nie można wykonywać w trakcie ciąży i tuż po porodzie, a także nie poleca się go kobietom karmiącym piersią.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekt po zabiegu

Wskazania przy endermologii

Zabiegi endermologii zaleca się osobom, które chcą zlikwidować cellulit i zmniejszyć tkankę tłuszczową nie poddając się operacji. Pomagają ujędrnić skórę i rozluźnić napięte mięśnie po przeprowadzonej liposukcji, a także modelują sylwetkę i poprawiają ukrwienie skóry. Zabiegi usuwają nadmiar wody oraz toksyny z organizmu. Wspierają też proces zmniejszania blizn, zwłóknień i rozstępów.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekty
endermologia

Przeciwwskazania do przejścia zabiegu laserowego usuwania cellulitu

Przeciwwskazaniem do endermologii  jest zapalenie żył, żylaki, naczyniaki, implanty, blizny ze stanem zapalnym, a także przepuklina, uszkodzenia skóry i nowotwory. Zabiegu nie można wykonywać w trakcie ciąży i tuż po porodzie, a także nie poleca się go kobietom karmiącym piersią.

Jak przygotować się do endermologii?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Pacjent przebiera się w specjalną odzież niezbędną do przeprowadzenia masażu, która zapewnia optymalne oddziaływanie rolek na skórę.

Sprawdź naszą ofertę i zadbaj o piękno swojej sylwetki bez cellulitu!

Cennik

1500 zł

Pakiet 10 zabiegów *

170 zł

Pojedynczy zabieg **

50 zł

Strój (w pakiecie "10 zabiegów" strój gratis)

* przy płatności gotówką

** przy płatności kartą

Poznań