Strona głównaPoznańEndermologia

Endermologia Poznań

Cellulit to tkanka z rozrośniętych i nierównomiernie rozmieszczonych komórek tłuszczowych otoczonych tkanką włóknistą. Komórki tłuszczowe uciskają naczynia limfatyczne i krwionośne, powodując niedotlenienie tkanki, obrzęki i nieestetyczny wygląd skóry – tzw. efekt skórki pomarańczowej. Efektywny masaż antycellulitowy pomaga zniwelować powstałe zmiany. Zapewnia to innowacyjny zabieg endermologii. Nasz nowoczesny gabinet kosmetyki laserowej w Poznaniu oferuje profesjonalne zabiegi endermologii z zastosowaniem najnowszych urządzeń.

Urządzenie do wałkowania fałd skóry

Na czym polega zabieg endermologii?

Endermologia jest nieinwazyjną metodą  usuwania cellulitu za pomocą urządzenia złożonego z głowicy i dwóch rolek w hermetycznej komorze. Zabieg ten wspomaga również odchudzanie. Usuwa zbędne komórki tłuszczowe i przywraca dobrą kondycję skóry. Polega na mechanicznym masażu podciśnieniowym. Oddziałuje na tkankę tłuszczową, ugniatając ją i wałkując w różnych kierunkach. Pozwala na modelowanie sylwetki oraz poprawę konturu ciała.

PRZED ZABIEGIEM

Endermologia przed zabiegiem

PO 15 ZABIEGACH

Endermologia po 15 zabiegach

Wskazania przy endermologii

Zabiegi endermologii zaleca się osobom, które chcą zlikwidować cellulit i zmniejszyć tkankę tłuszczową nie poddając się operacji. Pomagają ujędrnić skórę i rozluźnić napięte mięśnie po przeprowadzonej liposukcji, a także modelują sylwetkę i poprawiają ukrwienie skóry. Zabiegi usuwają nadmiar wody oraz toksyny z organizmu. Wspierają też proces zmniejszania blizn, zwłóknień i rozstępów.

PRZED ZABIEGIEM

Endermologia przez zabiegamie

PO 20 ZABIEGACH

Endermologia po 20 zabiegach
Masaż rolkami głowicy

Przeciwwskazania do przejścia zabiegu laserowego usuwania cellulitu

Przeciwwskazaniem do endermologii  jest zapalenie żył, żylaki, naczyniaki, implanty, blizny ze stanem zapalnym, a także przepuklina, uszkodzenia skóry i nowotwory. Zabiegu nie można wykonywać w trakcie ciąży i tuż po porodzie, a także nie poleca się go kobietom karmiącym piersią.

Jak przygotować się do endermologii?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Pacjent przebiera się w specjalną odzież niezbędną do przeprowadzenia masażu, która zapewnia optymalne oddziaływanie rolek na skórę.

Sprawdź naszą ofertę i zadbaj o piękno swojej sylwetki bez cellulitu!Cennik

120 zł

Pakiet 10 zabiegów (cena dotyczy jednego zabiegu)*

140 zł

Pojedynczy zabieg

50 zł

Strój (w pakiecie "10 zabiegów" strój gratis)

 

* przy płatności gotówką

Umów się na wizytę
Poznań

Częstochowa

Studio Laser

ul. Waszyngtona 58 lok. 1

42-217 Częstochowa

tel. +48 34 367 15 93

kom. +48 604 261 661