Depilacja laserem diodowym w Poznaniu

Poszukujesz miejsca, które zajmuje się depilacją laserem diodowym w Poznaniu? To świetnie! Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci się pozbyć zbędnego owłosienia. Jeśli codzienne golenie pach albo wrastające włoski to problemy, które spędzają Ci sen z powiek, LightSheer w Poznaniu, jakim dysponujemy, z pewnością sprawi, że pożegnasz się z nimi raz na zawsze. Depilacja laserem to zabieg, który jest inwestycją.

Dzięki niemu regularne kupowanie jednorazowych maszynek do golenia, a także kosmetyków do pielęgnacji nie będzie już konieczne. Po przeprowadzeniu serii zabiegów włoski przestaną odrastać, a Ty będziesz cieszyć się gładką skórą. Usuwanie owłosienia za pomocą lasera to również komfort. Dzięki trwałemu efektowi nie musisz się już martwić o to, czy wystarczy Ci czasu, aby przygotować się na imprezę i możesz poświęcić go na przyjemności.

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej, jaki oferujemy w Poznaniu?

Depilacja laserowa to bezpieczny zabieg kosmetyczny. Moc lasera działającego powierzchniowo dopasowujemy indywidualnie do każdego Klienta. Jego działanie opiera się na pochłanianiu wiązki światła przez mieszek włosowy, zawierający melaninę, co powoduje jego rozpad i zanik. Usunięcie włosa jest możliwe tylko w aktywnej fazie wzrostu, a raz zniszczony mieszek już się nie odbudowuje. Jeśli więc chcesz skutecznie uporać się z uciążliwym owłosieniem, zalecana jest depilacja laserowa – przeprowadzimy ją dla Ciebie w naszym poznańskim gabinecie.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej w Studio Laser Poznań?

Przeprowadzamy zabiegi depilacji laserowej w Poznaniu, których efektem jest trwałe i skuteczne pozbycie się owłosienia. Możemy pochwalić się 21-letnim doświadczeniem, ponadto dysponujemy profesjonalnym sprzętem, w tym innowacyjnym laserem diodowym, który charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością i precyzją działania. Depilacja może być przeprowadzona niemal w każdym miejscu na ciele – jest to metoda w pełni bezpieczna.

Podczas wykonywania zabiegów laserowego usuwania owłosienia w Poznaniu przywiązujemy szczególną wagę do przestrzegania zasad higieny i sterylności, a nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy mają ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy wywiad z pacjentem, a następnie, na podstawie indywidualnych potrzeb i oczekiwań, przygotowujemy spersonalizowaną ofertę.

Przygotowanie do zabiegu laserowego usuwania owłosienia w Poznaniu

Przed wykonaniem depilacji laserowej w naszym poznańskim studio poprosimy Cię o ogolenie na gładko miejsca, które poddajemy zabiegowi. Na początku czeka Cię wizyta u naszego kosmetologa, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania oraz określi Twój fototyp skóry. Czynność ta ułatwia dopasowanie energii lasera w celu uzyskania najlepszych rezultatów, bez ryzyka podrażnień.

Studio Laser
Studio Laser
Studio Laser

Kto może poddać się laserowej depilacji w naszym poznańskim studio?

Depilacja laserowa przeznaczona jest dla osób, które borykają się z nadmiernym i wstydliwym owłosieniem. Uzasadniona jest zwłaszcza w przypadku problemów hormonalnych, gdy konwencjonalne metody walki z owłosieniem nie przynoszą rezultatu. Na zabieg do naszego poznańskiego gabinetu zapraszamy również osoby o wrażliwej skórze, która źle reaguje na klasyczną depilację. Jest to więc metoda dla wszystkich, którzy chcą skutecznie pozbyć się owłosienia.

Mimo że zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, powinny go unikać kobiety w ciąży oraz osoby cierpiące na bielactwo i łuszczycę. Istnieje również czasowe przeciwwskazanie do wykonania zabiegu u osób ze świeżą opalenizną, stosujących kremy z retinolem, zażywających leki światłoczułe i retinoidy, a także używających ziół światłouczulających, takich jak dziurawiec lub nagietek. Jeśli podczas konsultacji w Poznaniu kosmetolog nie stwierdzi żadnych przeszkód, depilacja laserowa może się odbyć.

Poznaj naszą ofertę i przyjdź do gabinetu Studio Laser w Poznaniu!

Cennik

Panie / Panowie

190 / 230 zł

Górna warga

150 / 250 zł

Linia biała (1/2 brzucha)

150 / 250 zł

Linia stringów

190 / 230 zł

Brodawki piersiowe

290 / 350 zł

Broda

290 / 300 zł

Szyja

200 / 250 zł

Baki

190 / 250 zł

Policzki

300 / 500 zł

Dekolt / tors

350 / 400 zł

Pośladki

200 / 300 zł

1/2 pośladków

100 / 100 zł

Skronie

250 / 300 zł

Barki

450 zł /    -

Bikini głębokie wraz z linią stringów

380 zł /    -

Bikini standardowe

350 / 400 zł

Przedramiona

350 / 400 zł

Ramiona

450 / 550 zł

Łydki

300 / 350 zł

1/2 łydek

390 / 500 zł

Brzuch

400 / 700 zł

Plecy

270 / 500 zł

1/2 pleców

150 / 200 zł

Dłonie

130 / 130 zł

Kolana

Przy depilacji łydek lub ud kolana GRATIS!

250 / 300 zł

Kark

500 / 650 zł

Uda

300 / 400 zł

1/2 ud

330 / 330 zł

Pachy

200 / 200 zł

Uszy

250 / 250 zł

Lędźwia

Poznań