Poznań

Poniedziałek - Piątek:
09:00 - 21:00
Sobota:
09:00 - 17:00

Depilacja laserowa Poznań - Studio Laser
ul. Strzelecka 20
61-846 Poznań

Studio Laser w Poznaniu

Studio Laser w Poznaniu to miejsce, w którym wykonasz szeroki zakres zabiegów upiększających. Specjalizujemy się głównie w kosmetyce laserowej. Stworzyliśmy miejsce, w którym łączymy pełen profesjonalizm, skuteczność i przyjemną, kameralną atmosferę. Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego korzystamy wyłącznie ze sprzętu najnowszej generacji, a wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonych specjalistów. Salon kosmetyki laserowej w Poznaniu to miejsce, gdzie wszystkie zabiegi przeprowadzane są z dbałością o każdy szczegół. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty były w pełni bezpieczne oraz satysfakcjonujące. Wiemy, że każdy z nas jest inny, dlatego sposób przeprowadzania zabiegów dobieramy indywidualnie do każdego Klienta. Zapraszamy do skorzystania z usługi depilacji laserowej, laserowego zamykania naczynek i endermologii.

Chcąc być blisko jak najszerszego grona klientów, Studio Laser znajduje się nie tylko w Poznaniu. Swoje oddziały posiadamy także w Częstochowie i Warszawie.

Sprawdź, jakie usługi świadczy Studio Laser w Poznaniu. Wybierz coś dla siebie lub skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoje oczekiwania i potrzeby, a my na ich podstawie dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Gwarantujemy fachowe podejście! Zapraszamy.

Usługi:
 • Depilacja laserowa

  Nasz salon kosmetyki laserowej to profesjonalne miejsce, gdzie pozbędziesz się niechcianego owłosienia z dowolnych partii ciała. Depilacja laserowa jest metodą niezwykle skuteczną oraz bezpieczną. Dzięki temu szybko pozwala cieszyć się osiągniętymi efektami. Zabieg skierowany jest do osób pragnących pozbyć się problemu codziennej depilacji oraz dla osób o skórze wrażliwej na działanie maszynki do golenia lub depilatora. Rozwiązanie to stanowi również niezawodną metodę dla Klientów z problemami hormonalnymi, objawiającymi się nadmiernym owłosieniem. Poznań to miasto, gdzie pozbędziesz się krępującego problemu, szybko o nim zapominając.

 • Endermologia

  Wykonasz u nas także zabieg endermologii. Ta innowacyjna technologia pozwala ujędrnić skórę oraz nadać jej elastyczności. Specjalna głowica wykorzystująca zjawisko podciśnienia zasysa skórę do środka i masuje ją. Pobudza to w niej procesy regeneracyjne. Zabieg mobilizuje skórę do odnowy włókien kolagenowych, dzięki czemu prezentuje się młodziej.

 • Zamykanie naczynek

  Zabieg laserowego zamykania naczynek skierowany jest do osób o cerze naczynkowej. Nieestetyczne, popękane naczynka na twarzy lub szyi, a także na nogach w formie pajączków, to problem, którego da się pozbyć. Wiązka światła lasera kierowana punktowo na naczynko. Obkurcza je, co prowadzi do obumarcia. Dzięki temu problem przestaje być widoczny.

  Poznaj szczegóły oferty i przyjdź do naszego salonu kosmetyki laserowej w Poznaniu!

Depilacja laserowa, czyli trwały i bezpieczny dla zdrowia zabieg

depilacja laserowa light sheer

Depilacja laserowa umożliwia trwałe usunięcie owłosienia z poszczególnych partii ciała. Zabieg jest efektywny, bezbolesny i w pełni bezpieczny.

Kosmetyka laserowa to niezwykle precyzyjna metoda. Energię lasera dostosowuje się indywidualnie do potrzeb skóry, a wiązki energii działają powierzchownie, nie wpływając w na poszczególne funkcje organizmu. Laser działa jedynie na włosy w aktywnej fazie wzrostu, co w praktyce oznacza konieczność powtórzenia sesji, aż do kompletnego wyeliminowania niechcianego owłosienia. Energia wytwarzana przez laser jest pochłaniana przez melaninę – barwnik włosa, a promieniowanie powoduje rozpad i zanik mieszka włosowego. Dzięki temu włos nie odrośnie już więcej w tym miejscu.

depilacja laserowa - laser

Liczba powtarzanych sesji jest uwarunkowana indywidualnie i zależy od miejsca depilacji oraz od gęstości włosów. Renomowany gabinet urody – Studio Laser Poznań zaprasza Cię na zabiegi depilacji twarzy, rąk, nóg oraz innych miejsc ciała wymagających usunięcia nadmiaru owłosienia.

Umów się na depilację laserową w Poznaniu >

Cennik - depilacja laserowa

Panie / Panowie

190 / 230 zł

Górna warga

150 / 250 zł

Linia biała (1/2 brzucha)

150 / 250 zł

Linia stringów

190 / 230 zł

Brodawki piersiowe

290 / 350 zł

Broda

290 / 300 zł

Szyja

200 / 250 zł

Baki

190 / 250 zł

Policzki

300 / 500 zł

Dekolt / tors

350 / 400 zł

Pośladki

200 / 300 zł

1/2 pośladków

100 / 100 zł

Skronie

250 / 300 zł

Barki

450 zł /    -

Bikini głębokie wraz z linią stringów

380 zł /    -

Bikini standardowe

350 / 400 zł

Przedramiona

350 / 400 zł

Ramiona

450 / 550 zł

Łydki

300 / 350 zł

1/2 łydek

390 / 500 zł

Brzuch

400 / 700 zł

Plecy

270 / 500 zł

1/2 pleców

150 / 200 zł

Dłonie

130 / 130 zł

Kolana

Przy depilacji łydek lub ud kolana GRATIS!

250 / 300 zł

Kark

500 / 650 zł

Uda

300 / 400 zł

1/2 ud

330 / 330 zł

Pachy

200 / 200 zł

Uszy

250 / 250 zł

Lędźwia

Endermologia, czyli skuteczna walka z cellulitem

endermologia - przed zabiegiem

Nieestetyczna skórka pomarańczowa, czyli cellulit, występuje na udach i w innych miejscach, w których najczęściej gromadzi się tkanka tłuszczowa. Najnowsze metody walki z tym defektem skóry są coraz bardziej udoskonalone i skuteczne. Jednym z najbardziej efektywnych zabiegów przeciwcellulitowych jest endermologia.

Zabieg polega na wykonaniu skutecznego masażu określonych partii ciała objętych cellulitem za pomocą specjalnego i innowacyjnego urządzenia. Nowoczesna i precyzyjna głowica wyposażona w dwie elektronicznie sterowane rolki oddziałuje na głębokie warstwy skóry i tkanki tłuszczowej w taki sposób, aby przyśpieszyć ich metabolizm. Rolki umieszczone są w hermetycznie zamkniętej komorze i działają na podciśnienie.

endermologia - efekt po zabiegu

Fałdy skórne są kolejno wałkowane w różnych kierunkach, tzn. w przód, w tył, ukośnie oraz w poprzek, co zwiększa efektywność masażu. Dzięki takiemu działaniu masaż jest głęboki, a tkanki podskórne są skutecznie pobudzane do regeneracji. To innowacyjna i efektywna metoda, która zdecydowanie poprawia wygląd i kondycję skóry, sprawiając, że cellulit zmniejsza się, a po kilku zabiegach znika.

Zadbaj o zdrowie i piękno swojej skóry – skorzystaj z naszych usług!

Umów się na endermologię w Poznaniu >

Cennik - endermologia

1500 zł

Pakiet 10 zabiegów *

170 zł

Pojedynczy zabieg **

50 zł

Strój (w pakiecie "10 zabiegów" strój gratis)

* przy płatności gotówką

** przy płatności kartą

Laserowe usuwanie naczynek

usuwanie przebarwień - przed zabiegiem

Rozszerzone naczynka nikomu nie dodają urody, a co więcej, powodują gorsze samopoczucie spowodowane mniej atrakcyjnym wyglądem. Sieć gabinetów urody Studio Laser oferuje skuteczne usuwanie naczynek z różnych części ciała. Od wrażliwej i delikatnej części twarzy, przez dekolt, po uda i łydki. Laser zapewnia unikalne i trwałe metody zamykania naczynek, gdyż dostarczana do skóry precyzyjna wiązka energii sprawia, że naczynia krwionośne kurczą się i znikają. Dzięki temu efekty zabiegu są w pełni zadowalające i długotrwałe.

usuwanie przebarwień - efekt po zabiegu

Skuteczna metoda działania

Laserowe zamykanie naczynek jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Należy do całkowicie bezpiecznych i nieinwazyjnych metod. Wyróżnia się dużą precyzją oddziaływania oraz wysoką skutecznością. Laser pozwala z powodzeniem usunąć zaczerwienienia, spowodowane rozszerzonymi naczynkami sprawiając, że skóra wygląda zdrowo i ładnie. Większość przeprowadzanych zabiegów dotyczy zaczerwienienia skóry występującego na nosie, brodzie i policzkach, a także pajączków na nogach. Poza tym laserowo usuwa się również rozszerzone naczynka na dekolcie i innych partiach ciała.

Umów się na laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu >

Cennik - laserowe usuwanie naczynek

150 zł

Pojedyncze naczynko / przebarwienie

300 zł

Broda

350 zł

Barki

500 zł

Brzuch

900 zł

Cała twarz

400 zł

Czoło

500 zł

Dekolt

400 zł

Dłonie

200 zł

Górna warga

500 zł

Łydki

350 zł

Jedna łydka

300 zł

Nos

750 zł

Plecy

500 zł

Policzki

500 zł

Przedramiona

500 zł

Ramiona

300 zł

Stopy (powierzchnia wokół kostek)

350 zł

Szyja

250 zł

Skronie

500 zł

Uda

350 zł

Jedno udo

350 zł

Wokół oczu