• Lider w depilacji laserem diodowym Lightsheer

    Lider w depilacji laserem diodowym Lightsheer

    Sieć gabinetów kosmetyki laserowej Studio Laser specjalizuje się w zaawansowanych technologicznie zabiegach poprawiających wygląd skóry. Główną dziedziną naszej działalności jest depilacja laserowa. Znajdziesz nas w Warszawie, Poznaniu i Częstochowie.

BYLIŚMY PIERWSI – TO OD NAS WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO…

Poszukujesz wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie kosmetyki laserowej?

Już ponad 17 lat służymy naszym pacjentom pomocą w drodze do piękniejszego wyglądu i lepszego samopoczucia. Z naszych usług skorzystało już 60 000 osób. Jako jeden z nielicznych salonów w Polsce posiadamy wszystkie istniejące rodzaje lasera LightSheer, w tym XC oraz Duet.

Początki działalności naszego studia sięgają 2000 roku. Byliśmy wśród pierwszych, którzy rozpoczęli w Polsce pracę na laserze diodowym LightSheer amerykańskiej firmy Coherent.

Nasi dotychczasowi klienci dają nam dobre rekomendacje.

Mamy ogromne doświadczenie oraz konkurencyjne  ceny i stale aktualizowane atrakcyjne  promocje. Korzystamy tylko z najnowszych technologii i najskuteczniejszego sprzętu na rynku. Zapewniamy miłą atmosferę oraz profesjonalny i doświadczony personel.

Naszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy docenili jakość i efekt naszych zabiegów. Dołącz do nich. Czekamy na Ciebie w naszych gabinetach zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu i Częstochowie.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria

WARSZAWA CENTRUM

Studio Laser
Studio Laser
Studio Laser

WARSZAWA GOCŁAW

Studio Laser
Studio Laser
Studio Laser

POZNAŃ

Studio Laser
Studio Laser
Studio Laser

CZĘSTOCHOWA

Studio Laser
Studio Laser
Studio Laser

Częstochowa

Studio Laser

ul. Waszyngtona 58 lok. 1

42-217 Częstochowa

tel. +48 34 367 15 93

kom. +48 604 261 661