Lider w depilacji laserem diodowym Lightsheer

Sieć gabinetów kosmetyki laserowej Studio Laser specjalizuje się w zaawansowanych technologicznie zabiegach poprawiających wygląd skóry. Główną dziedziną naszej działalności jest depilacja laserowa. Znajdziesz nas w Warszawie, Poznaniu i Częstochowie.

BYLIŚMY PIERWSI – TO OD NAS WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO…

Poszukujesz wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie kosmetyki laserowej?

Już ponad 17 lat służymy naszym pacjentom pomocą w drodze do piękniejszego wyglądu i lepszego samopoczucia. Z naszych usług skorzystało już 60 000 osób. Jako jeden z nielicznych salonów w Polsce posiadamy wszystkie istniejące rodzaje lasera LightSheer, w tym XC oraz Duet.

Początki działalności naszego studia sięgają 2000 roku. Byliśmy wśród pierwszych, którzy rozpoczęli w Polsce pracę na laserze diodowym LightSheer amerykańskiej firmy Coherent.

Nasi dotychczasowi klienci dają nam dobre rekomendacje.

Mamy ogromne doświadczenie oraz konkurencyjne ceny i stale aktualizowane atrakcyjne promocje. Korzystamy tylko z najnowszych technologii i najskuteczniejszego sprzętu na rynku. Zapewniamy miłą atmosferę oraz profesjonalny i doświadczony personel.

Naszą wizytówką są zadowoleni klienci, którzy docenili jakość i efekt naszych zabiegów. Dołącz do nich. Czekamy na Ciebie w naszych gabinetach zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu i Częstochowie.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria

WARSZAWA CENTRUM

recepcja Studio Laser
Gabinet Studio Laser Warszawa Centrum
Gabinet Studio Laser Warszawa Centrum 2

WARSZAWA GOCŁAW

Gabinet Studio Laser Warszawa Gocław
Pracownice gabinetu Studio Laser w Warszawie
gabinet Studio Laser

POZNAŃ

salon studio laser w Poznaniu
studio laser - gabinet w poznaniu
salon studio laser w Poznaniu

CZĘSTOCHOWA

recepcja - gabinet studio laser
salon depilacji laserowej
studio laser - gabinet w częstochowie