Strona głównaSalon kosmetyczny - Częstochowa

Salon Kosmetyczny - Częstochowa

Studio Laser działa w Częstochowie od 2007 roku. Dotarcie do nas nie sprawia trudności – mamy siedzibę w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Waszyngtona 58 lok. 1. Dotychczas zaufały nam tysiące pacjentów, którzy są najlepszym potwierdzeniem naszych umiejętności i wiedzy. W prowadzonym przez nas gabinecie kosmetycznym pracują wyłącznie doświadczeni kosmetolodzy. Pacjenci korzystający z naszych usług znajdują się pod opieką wykwalifikowanej kadry specjalistów, która jest niezmienna od 11 lat.

Depilacja laserowa w Częstochowie

Nasz salon kosmetyczny specjalizuje się w depilacji laserowej. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych w trwałym usuwaniu owłosienia salonów na Śląsku. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny laser diodowy LightSheer. Jeżeli:

  • borykasz się z nadmiernym owłosieniem,
  • zauważyłeś u siebie problem z wrastającymi włoskami,
  • zdiagnozowano u Ciebie zapalenie mieszków włosowych,
  • masz problemy z owłosieniem z uwagi na zmiany hormonalne

skorzystaj z naszej pomocy. Nasz salon kosmetyczny to miejsce, w którym wspólnie rozwiążemy Twój problem. Doskonale wiemy, że nadmierne owłosienie może być przyczyną dyskomfortu. W rozmowie z kosmetologiem dowiesz się, czy depilacja laserowa jest rozwiązaniem dla Ciebie i jak się przygotować do zabiegu. Odpowiemy także na Twoje pytania, rozwiewając w ten sposób wszelkie wątpliwości.

Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby nasi pacjenci czuli się u nas komfortowo. Dbamy zarówno o ich samopoczucie, jak i atmosferę podczas każdej wizyty. U nas nie tylko poprawisz kondycję swojej skóry, lecz także się odprężysz.

Jakie jeszcze zabiegi wykonujemy?

Częstochowa to jedno z kilku miast, w których działają nasze gabinety. Pacjentom, którzy wybiorą właśnie nasz salon urody, proponujemy znacznie więcej niż tylko depilację laserową. Przeprowadzamy także zabiegi modelujące sylwetkę. Z nami szybko pozbędziesz się uciążliwego cellulitu i bez wysiłku zredukujesz zbędną tkankę tłuszczową.

Masaż podciśnieniowy (endermologia)

Jeżeli nie możesz poradzić sobie z cellulitem, to rozwiązaniem może być masaż podciśnieniowy. Ponieważ oddziałuje on na tkankę łączną skóry, jest polecany również pacjentom zainteresowanym wymodelowaniem sylwetki i poprawą kondycji skóry (w tym jej elastyczności). Masaż podciśnieniowy ma także właściwości oczyszczające – pobudza metabolizm, dzięki czemu z organizmu są usuwane toksyny.

Endermologia to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg, który szybko przynosi oczekiwane efekty. Seria masaży pozwala pozbyć się zarówno cellulitu, jak i wyszczuplić sylwetkę. Jeżeli chcesz wymodelować ciało z myślą o lecie lub zapomnieć o pomarańczowej skórce, endermologia to rozwiązanie dla Ciebie. Salon kosmetyczny Studio Laser to miejsce, w którym umówisz się zarówno na konsultację, jak i zabieg.

Presoterapia łączona z bandażami Arosha

Gabinet kosmetyczny Studio Laser w Częstochowie to nowoczesne miejsce, w którym pomagamy pacjentom zadbać o ich ciało. Jeżeli zmagasz się ze zbędnymi kilogramami lub w wyniku zatrzymania wody w organizmie często masz spuchnięte stopy i dłonie, umów się na presoterapię łączoną z bandażami Arosha.

Efektem presoterapii jest pobudzenie układu żylnego przy jednoczesnym zmniejszeniu zastojów limfatycznych. W zależności od zastosowanych bandaży Arosha, możliwe jest oczyszczenie lub wyszczuplenie ciała. Pacjentom proponujemy także skorzystanie z bandaży o działaniu napinającym i antycellulitowym.

Umów się na wizytę w salonie Studio Laser w Częstochowie

Naszymi atutami jest wiedza i doświadczenie. Każdy zabieg wykonujemy w profesjonalny sposób, dbamy także o komfort naszych pacjentów. Jeżeli szukasz ekspertów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania, wskażą najlepsze rozwiązania i przeprowadzą wybrany zabieg przy użyciu najnowszego sprzętu, nie czekaj – skontaktuj się z nami. Podczas rozmowy telefonicznej ustalimy dogodny dla Ciebie termin spotkania.

Częstochowa

Studio Laser

ul. Waszyngtona 58 lok. 1

42-217 Częstochowa

tel. +48 34 367 15 93

kom. +48 604 261 661