Warszawa Gocław

Laserowe usuwanie owłosienia

Fale lasera LightSheer wnikają w naskórek tylko na taką głębokość, by skutecznie zniszczyć mieszki włosowe, bez ryzyka uszkodzenia tkanek sąsiadujących. Depilacja laserowa działa tylko na włosy w fazie aktywnego wzrostu. Dla efektu idealnie gładkiej skóry zabieg laserowe usuwanie owłosienia powtórzyć około trzech razy.

Endermologia

Podczas masażu próżniowego następuje intensywne pobudzenie krążenia w tkankach, dzięki czemu organizm wydala nagromadzone toksyny. Komórki tłuszczowe zostają uwolnione i wyeliminowane z organizmu. Endermologia stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, poprawiając jędrność skóry. Zabieg wyszczupla sylwetkę i niszczy cellulit.

Zamykanie naczynek

Dobra kosmetyczka skuteczne zamyka naczynka za pomocą lasera, dzięki czemu już w ciągu jednego zabiegu pozwala pozbyć się szpecących pajączków. Bardziej zaawansowane i widoczne zmiany, w tym naczyniaki, wymagają kilku powtórzeń. Zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny. Energia laserowa powoduje odparowanie nagromadzonej pod skórą krwi i wchłonięcie uszkodzonego naczynka.

Dane kontaktowe

Poniedziałek - Piątek:
09:00 - 21:00
Sobota:
09:00 - 17:00

Studio Laser
ul. Kakowskiego 5
04-042 Warszawa

Formularz kontaktowy