Strona głównaZabieg Arosha i presoterapia

Zabieg z bandażami Arosha

Arosha to innowacyjny zabieg, przy pomocy którego można pozbyć się cellulitu obrzękowego, włóknistego z toksynami i niedoskonałości skóry. Efektem serii zabiegów jest wymodelowana sylwetka i jędrna skóra bez cellulitu. W Studio Laser wykonujemy cieszące się w ostatnich latach dużą popularnością zabiegi z bandażami Arosha.

Na czym polega zabieg Arosha?

Zabieg Arosha pozwoli osiągnąć optymalne rezultaty, gdyż składa się on z kilku etapów. Pierwszy polega na wykonaniu masażu specjalną szczotką. W ten sposób złuszczamy martwy naskórek i pobudzamy układ limfatyczny. Aby utrwalić uzyskany efekt i jednocześnie poprawić wygląd skóry, podczas zabiegu Arosha przeprowadzamy także peeling przy użyciu kwasu glikolowego. Ma on właściwości stymulacyjne – oddziałuje na fibroblasty, które odpowiadają za produkcję zarówno elastyny, jak i kolagenu. Jednocześnie pobudzona w ten sposób skóra lepiej absorbuje substancje odżywcze.

Drugi etap polega na zaaplikowaniu na skórę ampułki z aktywnymi składnikami, a następnie owinięciu ciała specjalnymi bandażami, które również są nasączone odżywczymi składnikami. Efektem tych czynności jest oczyszczenie organizmu z płynów i toksyn oraz poprawa krążenia krwi. Bandaże Arosha mają też właściwości wyszczuplające – przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej.

Ostatnim etapem zabiegu Arosha jest masaż wykonywany przy użyciu kremu antycellulitowo-drenującego. Jego zastosowanie pozwala utrwalić osiągnięty efekt, a jednocześnie korzystnie wpływa na kondycję skóry, która jest napięta, nawilżona i gładka.

Presoterapia – drenaż limfatyczny

Twoim problemem są obrzęki lub cellulit? Chcesz oczyścić organizm lub poprawić kondycję skóry? W Studio Laser możesz umówić się na drenaż limfatyczny. Presoterapia to masaż oddziałujący na układy limfatyczny i krwionośny. Dzięki pobudzeniu krążenia krwi i limfy, poszczególne komórki organizmu pracują lepiej. Z jednej strony z ciała usuwane są toksyny i inne odpady metaboliczne; z drugiej przedostaje się do niego więcej tlenu i substancji odżywczych, co korzystnie wpływa na jego funkcjonowanie, w tym także kondycję skóry.

Na czym polega zabieg masażu limfatycznego?

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent zakłada specjalny kombinezon, który następnie jest wypełniany powietrzem. To właśnie wpuszczane powietrze oddziałuje na poszczególne partie ciała – ma miejsce stymulacja drenażu limfatycznego i żylnego. Po zabiegu pacjent jest odprężony, odczuwa także lekkość. Presoterapia trwa 35 minut.

Przeciwskazania do zabiegu Arosha i presoterapii:

 • ciąża
 • astma
 • nadciśnienie lub niedociśnienie, zaburzenia ciśnienia tętniczego
 • choroby skóry
 • astma
 • infekcje
 • zapalenie stawów
 • choroby naczyniowe (w tym żylaki)
 • bóle i drętwienie nieznanego pochodzenia
 • guzy, nowotwory
 • nierównomierne krążenie sercowe
 • niewydolność nerek
 • miażdżyca, silne niedokrwienie
 • niewydolność sercowo-oddechowa

W przypadku zabiegu z użyciem bandaży Arosha przeciwskazaniem jest również uczulenie na jeden z wymienionych składników: zieloną herbatę, sól z morza martwego, karnitynę, fosfatydylocholinę, ananasa, kofeinę, escynę oraz ekstrakty z wąkrotki azjatyckiej, guarany, karczocha i skrzypu.

Cennik

Aby uzyskać optymalne efekty, rekomendujemy wykonanie serii zabiegów. Oferowane przez nas pakiety zabiegów są bardzo korzystne cenowo.

 • Presoterapia (karnet 10 zabiegów) – 690 zł
 • Presoterapia (pojedynczy zabieg) – 90 zł
 • Zabieg Arosha (karnet 8 zabiegów) – 1400 zł + 70 zł szczotka + presoterapia gratis w karnecie

Cena zabiegu Arosha obejmuje 8 bandaży Arosha i 8 ampułek z aktywnymi składnikami, peeling z wykorzystaniem kwasu glikolowego, szczotkowanie ciała, masaż oraz krem.

Do każdego zabiegu bandażami Arosha otrzymasz zabieg presoterapii GRATIS!

Wybierz doświadczenie i profesjonalizm

Jesteś zainteresowany zabiegiem Arosha lub presoterapią? Skontaktuj się z nami. Zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej możesz umówić się na wybrany zabieg w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy!

Proponowany zabieg - depilacja laserowa

Najczęściej wybieranym zabiegiem przez naszych klientów jest depilacja laserowa. Zabieg jest wykonywany przy użyciu technologii LightSheer. Wiązka lasera dociera do najgłębszych warstw skóry, gdzie dopasowuje się do rozmiaru mieszka włosowego oraz ilości zawartej w nim melaniny. Proces trwa krótko, a sam zabieg przebiega bezboleśnie. Usługę depilacji laserowej dla kobiet i mężczyzn oferujemy w trzech miastach - zapraszamy do umówienia się na wizytę!

Częstochowa

Studio Laser

ul. Waszyngtona 58 lok. 1

42-217 Częstochowa

tel. +48 34 367 15 93

kom. +48 604 261 661