Presoterapia w Warszawie

Przeprowadzamy zabiegi presoterapii w Warszawie i presoterapii w Częstochowie. Jeżeli zastanawiasz się, co możesz dzięki nim zyskać, to jest to przede wszystkim nieocenione wsparcie w walce z cellulitem. Presoterapia przyspiesza metabolizm tkanek. Oprócz tego detoksykuje organizm, przyszpieszając usuwanie szkodliwych tkanek. Oprócz tego dzięki zabiegowi ujędrnisz ciało. Najbardziej spektakularne efekt będą widoczne na biodrach, nogach i na pośladkach. Terapia jest w pełni bezpieczna i bezinwazyjna. Ponadto ma szerokie zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale również działa prozdrowotnie. Drenaż limfatyczny sprawdzi się przede wszystkim w przypadku dolegliwości związanych z zaburzeniami układu krążenia i opieką pourazową.

Presoterapia

Presoterapia, nazywana również drenażem limfatycznym, to metoda masażu stosowana w fizjoterapii, medycynie estetycznej oraz kosmetyce. Jego zadaniem jest pozbycie się dokuczliwych obrzęków, oczyszczenie organizmu i uzupełnienie efektów uzyskanych podczas zabiegów wysmuklających sylwetkę, np. endermologii. Podczas zabiegu zostaje pobudzony układ krwionośny i limfatyczny, poszczególne komórki zaczynają lepiej pracować, co w efekcie wpływa na poprawę stanu organizmu. Z jednej strony z ciała usuwane są toksyny i inne odpady metaboliczne; z drugiej przedostaje się do niego więcej tlenu i substancji odżywczych, co korzystnie wpływa na jego funkcjonowanie, w tym także kondycję skóry. W Studio Laser wykonujemy presoterapię korzystając z nowoczesnych, innowacyjnych urządzeń. Uważnie wysłuchujemy potrzeb klientów i na tej podstawie dostosowujemy parametry. Działamy z największą precyzją, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać doskonałe rezultaty.

Presoterapia – Częstochowa, Warszawa

Wykonujemy zabiegi presoterapii w Częstochowie, Warszawie. Jest ona polecana zarówno osobom, którym zależy na wizualnej poprawie ciała, jak i tym, które borykają się z problemem „ciężkich nóg” czy obrzęków na ciele. Ponadto zabiegi mogą służyć wspieraniu profilaktyki przeciwżylakowej, a także być stosowane po treningach w celu regeneracji. Oferowane przez nas zabiegi presoterapii w Warszawie i Częstochowie przeprowadzane są w profesjonalnych gabinetach, które wyposażone są w zaawansowane technologiczne i nowoczesne aparaty. Zwracamy szczególną uwagę na sterylność i higienę podczas ich trwania, biorąc za priorytet zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo pacjenta. Jeśli więc szukasz miejsca, w którym wykonasz drenaż limfatyczny, przynoszący świetne efekty, skontaktuj się z nami – chętnie przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę!

Kiedy warto skorzystać z presoterapii?

Jeśli zmagasz się z różnego rodzaju obrzękami – limfatycznymi lub żylnymi – to presoterapia jest właśnie dla Ciebie. Jeśli walczysz z cellulitem, otyłością, chcesz zatrzymać wodę w organizmie lub poprawić jakość swojej skóry – również zgłoś się do nas na zabieg. Drenaż limfatyczny to prosty i przyjemny sposób na zdrowe ciało. Relaks i korzyści dla organizmu w jednym!

Przeciwwskazania do drenażu limfatycznego

Z drenażu limfatycznego niestety nie może skorzystać każdy. Poniżej przedstawiamy listę przeciwwskazań, które wykluczają możliwość wykonania zabiegu. Prosimy o zapoznanie się z nią i umówienie na wizytę wyłącznie wtedy, kiedy spełniasz wszystkie warunki. W zakres przeciwwskazań do wykonania zabiegu presoterapii wchodzą:
 • ciąża,
 • astma,
 • nadciśnienie lub niedociśnienie,
 • zaburzenia ciśnienia tętniczego,
 • choroby skóry,
 • astma,
 • infekcje,
 • zapalenie stawów,
 • choroby naczyniowe (w tym żylaki),
 • bóle i drętwienie nieznanego pochodzenia,
 • guzy, nowotwory,
 • nierównomierne krążenie sercowe,
 • niewydolność nerek,
 • miażdżyca, silne niedokrwienie
 • niewydolność sercowo-oddechowa.

Jak wygląda zabieg presoterapii?

Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent zakłada specjalny kombinezon, który następnie jest wypełniany powietrzem. To właśnie wpuszczane powietrze oddziałuje na poszczególne partie ciała – ma miejsce stymulacja drenażu limfatycznego i żylnego. Po zabiegu pacjent jest odprężony, odczuwa także lekkość. Presoterapia trwa 35 minut.

Cennik presoterapii w Studio Laser

Aby uzyskać optymalne efekty, rekomendujemy wykonanie serii zabiegów. Oferowane przez nas pakiety zabiegów są bardzo korzystne cenowo.
 • Presoterapia (karnet 10 zabiegów) – 900 zł przy płatności gotówką
 • Presoterapia (pojedynczy zabieg) – 120 zł
Wybierz doświadczenie i profesjonalizm Jesteś zainteresowany presoterapią? Skontaktuj się z nami. Zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej możesz umówić się na wybrany zabieg w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy!

Proponowany zabieg - depilacja laserowa

Najczęściej wybieranym zabiegiem przez naszych klientów jest depilacja laserowa. Zabieg jest wykonywany przy użyciu technologii LightSheer. Wiązka lasera dociera do najgłębszych warstw skóry, gdzie dopasowuje się do rozmiaru mieszka włosowego oraz ilości zawartej w nim melaniny. Proces trwa krótko, a sam zabieg przebiega bezboleśnie. Usługę depilacji laserowej dla kobiet i mężczyzn oferujemy w trzech miastach – zapraszamy do umówienia się na wizytę!