Zabieg elektrostymulacji

Przeprowadzamy zabiegi elektrostymulacji w Warszawie. Skontaktuj się z nami, jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie zwiększenia sprawności mięśni, a dodatkowo chcesz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej. Terapię można przeprowadzać właściwie na każdej części ciała, a najbardziej spektakularne efekty zaobserwujesz na udach i na brzuchu.

Do najważniejszych zalet elektrostymulacji zaliczamy czas trwania, ponieważ wystarczy kilkanaście minut, aby spalić dużą liczbę kalorii. Decydując się na takie ćwiczenia, nie musisz mieć dobrej kondycji, ponieważ urządzenie wykona dużą część pracy za Ciebie. Ponadto dzięki elektrostymulacji odchudzisz całe ciało, gdyż zabieg ma charakter kompleksowy. Nie musisz się obawiać również efektu jojo, ponieważ Twój metabolizm się poprawi.

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja to zabieg z zakresu elektroterapii wykorzystywany w działaniach leczniczych oraz medycynie estetycznej. Wyszczuplenie każdej, narażonej na utratę jędrności i gromadzenie się tkanki tłuszczowej części, a zatem ud, łydek i brzucha, teraz możliwe jest do uzyskania w zaskakująco prosty i szybki sposób. Elektrostymulacja SYSARA to innowacyjna metoda odchudzania, przynosząca znakomite efekty. W połączeniu z endermologią zyskasz ciało o jakim marzysz! W Studio Laser pomożemy Ci w walce o lepszy wygląd.

Elektrostymulacja – Warszawa

Naszym klientom proponujemy zabiegi elektrostymulacji w Warszawie. Podczas ich trwania wykorzystujemy atestowane urządzenia medyczne, a impulsy, które wykorzystywane są podczas elektrostymulacji, są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Zabiegi nie powodują żadnych skutków ubocznych, dzięki czemu mogą korzystać z nich wszystkie w pełni zdrowe osoby. Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi elektrostymulacji w Warszawie poprzedzone są spotkaniem, na którym przeprowadzamy wywiad z pacjentem. Dzięki lepszemu poznaniu indywidualnych predyspozycji i oczekiwań jesteśmy w stanie przygotować spersonalizowaną ofertę, której efektem będą jak najlepsze rezultaty.

Dla kogo polecany jest zabieg elektrostymulacji?

Marzysz o smukłej sylwetce, wzmocnionych mięśniach i elastycznej, jędrnej skórze? Jeśli chociaż na jeden z wymienionych punktów Twoja odpowiedź brzmiała twierdząco to zabieg elektrostymulacji jest właśnie dla Ciebie! Elektrostymulacja posiada szereg zastosowań. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które walczą z bólem kręgosłupa, dla tych, którzy chcą zadbać o mięśnie lub poprawić swój wygląd.

Jędrne, szczupłe ciało w 17 minut? To możliwe!

Możesz wybrać – długotrwały trening lub 17 – minutowy zabieg elektrostymulacji SYSARA. Rezultat Twojego wyboru okaże się identyczny. Jednak jeśli oczekujesz naprawdę imponujących wyników uzyskanych w krótkim czasie, a także cenisz sobie nowoczesne rozwiązania przynoszące wiele pożądanych korzyści, SYSARA z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zamiast długotrwałego treningu, postaw na zabieg elektrostymulacji, który znakomicie stymuluje mięśnie do wytężonej pracy. Korzyści okazują się tutaj identyczne jak przy wykonywaniu długotrwałych ćwiczeń brzucha, nóg, talii i pośladków.

Talia kobiety
Sarsa

Jak działa elektrostymulacja SYSARA?

Zabieg elektrostymulacji polega na przykładaniu elektrod do ciała pacjenta i doprowadzenie do nich prądu. Stopniowo, od niewielkiej dawki, do coraz większej, dostarcza się go do poszczególnych mięśni doprowadzając do ich skurczu. Mięśnie odbierają bodźce i rozpoczynają swoją pracę. Regularna stymulacja pobudza działanie odpowiednich partii, bez jednoczesnego obciążania stawów i ścięgien. Pobudzone mięśnie zużywają energię zgromadzoną w tkance tłuszczowej, a efektem tego procesu jest spadek wagi i wyszczuplenie ciała. Podczas spalania tłuszczu organizm oczyszcza się także z toksyn i złogów, które wydala poprzez gruczoły limfatyczne i obieg krwi. Stąd też bardzo ważnym elementem zabiegu elektrostymulacji jest stałe nawadnianie organizmu poprzez picie dużych ilości wody (2-2,5 litra dziennie), która pomaga w usuwaniu toksyn. Co istotne, jeden zabieg trwa zaledwie 17 minut! SYSARA doskonale pobudza mięśnie w tych partiach ciała, w których odłożyły się zbędne kilogramy. Pełna sesja, tj. 10 zabiegów w czasie 3-4 tygodni bez żadnej przerwy (warunek konieczny!) to znakomite wyszczuplenie ciała. Elektrostymulacja SYSARA ujędrnia miękkie i zwiotczałe mięśnie, poprawia wygląd skóry i cyrkulację krwi oraz przyspiesza metabolizm.

Programy elektrostymulacji SYSARA

Wykonywany przez nas zabieg elektrostymulacji SYSARA to nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązanie. System posiada różne programy, dzięki czemu w zależności od indywidualnych potrzeb klientów oraz oczekiwanych efektów możemy dostosować jego działanie. Wszystkie toksyny i inne zanieczyszczenia podczas elektrostymulacji wydalane są z organizmu. SYSARA pomaga Ci schudnąć, wzmacnia i polepsza wygląd Twojej skóry, dba o to, abyś czuła się świetnie w swoim ciele.

Program szczęśliwa mama bez bólu kręgosłupa

Specjalnie dobrany program pozwalający już po 4 seansach cieszyć się brakiem bólu kręgosłupa.

Program wzmocnienie mięśni

Program polecany osobom uprawiającym sport. SYSARA działa tutaj na mięśnie wzmacniająco.

Redukcja cellulitu

SYSARA działa na tkankę tłuszczową odpowiednio dobranymi falami według specjalnej frekwencji i spala ją podczas zabiegu.

Proponowany zabieg - depilacja laserowa

Najczęściej wybieranym zabiegiem przez naszych klientów jest depilacja laserowa. Zabieg jest wykonywany przy użyciu technologii LightSheer. Wiązka lasera dociera do najgłębszych warstw skóry, gdzie dopasowuje się do rozmiaru mieszka włosowego oraz ilości zawartej w nim melaniny. Proces trwa krótko, a sam zabieg przebiega bezboleśnie. Usługę depilacji laserowej dla kobiet i mężczyzn oferujemy w trzech miastach – zapraszamy do umówienia się na wizytę!