Mezoterapia igłowa Warszawa

Przeprowadzamy zabiegi mezoterapii próżniowej w Warszawie. To jedna z popularniejszych procedur wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej. Dzięki mezoterapii igłowej w Warszawie Twoja skóra stanie się przede wszystkim bardziej elastyczna. Ponadto mezoterapia w Warszawie to również gwarancja zredukowania przebarwień na skórze oraz zmniejszenia porów. Po wizycie w gabinecie zauważysz również, że drobne zmarszczki zostaną spłycone. Mezoterapia próżniowa to zabieg, który poprawia krążenie i stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych. Terapia sprawdzi się również w przypadku problemów ze skórą głowy. Składniki zawarte w mezokoktajlu ograniczą wypadanie włosów oraz pobudzą je do wzrostu, a nowe włosy będą mocniejsze i zdrowsze.

Mezoterapia próżniowa

Mezoterapia próżniowa igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w celu spowolnienia procesów starzenia. Metoda innowacyjna i niezwykle skuteczna, której celem jest nawilżenie, wygładzenie i rozjaśnienie skóry. W Studio Laser korzystamy z nowoczesnych urządzeń, dzięki czemu gwarantujemy bezwzględne bezpieczeństwo i skuteczność. Zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonych specjalistów. Preparat aplikujemy za pomocą specjalnego, jednorazowego kartidża z dziewięcioma, cienkimi igłami. Dodatkowo, korzystamy z systemu vacum, który odpowiada za odciąganie skóry od naczyń krwionośnych i nerwów, dzięki czemu ryzyko wystąpienia efektów ubocznych oraz odczuwalny ból jest ograniczony do minimum!

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg mezoterapii?

Wykonujemy mezoterapię igłową w Warszawie,– jest to zabieg, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród osób, którym zależy na zauważalnym i wyczuwalnym poprawieniu wyglądu swojej skóry. Skład wstrzykiwanego mezokoktailu dostosowujemy bezpośrednio do oczekiwań i indywidualnych potrzeb pacjenta. Najczęściej zawiera on witaminy z grupy C, A i E, kwas hialuronowy oraz substancje aktywne pochodzenia roślinnego. Wszystkie te składniki nie tylko odżywiają skórę, lecz także stymulują naturalne procesy regeneracyjne – takie, jak produkcja kolagenu i elastyny. To z kolei przyczynia się do wyrównania kolorytu i wygładzenia struktury skóry oraz do spłycenia zmarszczek i drobnych bruzd.

Oferujemy zabiegi mezoterapii próżniowej w Warszawie, które nie powodują powstawania obrzęków i siniaków na skórze, dzięki czemu, tuż po ich zakończeniu, możliwy jest powrót do wykonywania codziennych zajęć. Najważniejsze jednak jest to, że mezoterapia próżniowa jest bezbolesna. Zabiegi przeprowadzane są w specjalnie przystosowanych gabinetach, a podczas ich trwania nasi pracownicy przykładają szczególną wagę do przestrzegania zasad higieny i sterylności. Jeśli więc szukasz profesjonalnego salonu kosmetycznego do wykonania mezoterapii w Warszawie, jesteś w odpowiednim miejscu!

Kiedy warto wykonać mezoterapię igłową?

Wskazaniem do wykonania zabiegu mezoterapii igłowej jest:

 • starzenie skóry,
 • nadmierne łysienie,
 • biorewitalizacja skóry,
 • potrzeba odżywienia skóry,
 • potrzeba ujędrnienia, wygładzenia skóry,
 • potrzeba nawilżenia skóry,
 • potrzeba liftingu,
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • redukcja blizn.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Pomimo tego, że zabieg mezoterapii próżniowej jest w pełni bezpieczny, występują przeciwwskazania do jego wykonania. Z zabiegu należy zrezygnować w przypadku:

 • ciąży,
 • laktacji,
 • choroby nowotworowej,
 • opryszczki.

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej to metoda polegająca na dostarczeniu do głębszych warstw skóry specjalnie skomponowanego mezokoktajlu z kwasem hialuronowym usieciowanym i nieusieciowanym, peptydami, witaminami i substancjami odżywczymi, za pomocą specjalnego, dziewięcioigłowego kartidża oraz systemu vacum. Przed przeprowadzeniem zabiegu twarz zostaje dokładnie oczyszczona. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że ból jest minimalny, a po zabiegu nie pozostają krwiaki, obrzęki i siniaki. Nie używamy środków znieczulających.

Postępowanie po zabiegu mezoterapii

Bezpośrednio po zabiegu mezoterapii skóra zostaje odpowiednio zabezpieczona. W dniu zabiegu nie podejmujemy jakichkolwiek działań. Na drugi dzień należy przemyć skórę delikatnym płynem micelarnym, a następnie nałożyć krem. Pierwsze efekty zaczną być widoczne już po tygodniu! Skóra nabierze blasku, drobne zmarszczki i nierówności zostaną wygładzone. Efekt końcowy będzie widoczny po około 3 tygodniach. Dodatkowo, w trosce o własne bezpieczeństwo przez tydzień nie wolno chodzić na basen, natomiast przez dwa tygodnie nie wolno chodzić na saunę, opalać się i należy stosować faktor ochronny SPF 50.

Proponowany zabieg - depilacja laserowa

Najczęściej wybieranym zabiegiem przez naszych klientów jest depilacja laserowa. Zabieg jest wykonywany przy użyciu technologii LightSheer. Wiązka lasera dociera do najgłębszych warstw skóry, gdzie dopasowuje się do rozmiaru mieszka włosowego oraz ilości zawartej w nim melaniny. Proces trwa krótko, a sam zabieg przebiega bezboleśnie. Usługę depilacji laserowej dla kobiet i mężczyzn oferujemy w trzech miastach – zapraszamy do umówienia się na wizytę!