Powiększanie ust i wypełnianie zmarszczek

Jedną ze najskuteczniejszych metod na szybkie usuwanie zmarszczek jest BOTOX, czyli terapia botulinowa. Dzięki temu zabiegowi z łatwością można wypełnić zmarszczki mimiczne, powodując wizualne odmłodzenie skóry. Działanie botoxu skupione jest na konkretnym obszarze mięśniowym, do którego został wstrzyknięty. Pozostałe mięśnie działają jak wcześniej, przez co terapia botulinowa nie ma wpływu na zmianę wyrazu czy mimikę twarzy, a rolą zabiegu jest wyłącznie wypełnienie oraz usuwanie zmarszczek. Botox blokuje impuls nerwowy, przez co nie dociera on do mięśnia i nie powoduje kurczenia, którego wynikiem jest zmarszczenie skóry. Chemiczna blokada wywołana przez botulinę działa jednak przez określony czas.

Likwidacja zmarszczek

Przeprowadzamy zabiegi likwidacji zmarszczek przy wykorzystaniu najnowszych technik medycyny estetycznej. Zabiegi tego typu polecane są osobom w każdym wieku – tym, które zmagają się zarówno ze zmarszczkami statycznymi, jak i dynamicznymi. Do każdego z nich wykorzystujemy toksynę botulinową, której niewielka dawka gwarantuje wyraźnie widoczne efekty, które zauważalne są już po tygodniu od jego przeprowadzenia. Najczęściej utrzymują się one kilka miesięcy, jednak każde kolejne powtórzenie zabiegu może znacząco wpłynąć na wydłużenie jego efektów.

Jeśli więc szukasz gabinetu oferującego skuteczne i bezpieczne usunięcie  linii, fałdek albo bruzd, jesteś w odpowiednim miejscu! Zachęcamy do kontaktu oraz do umówienia się na wizytę konsultacyjną, na której nasi specjaliści szczegółowo opowiedzą Ci o przebiegu zabiegu oraz przygotują dla Ciebie najlepszą ofertę.

Wypełnianie fałdek i bruzd – wskazania i przebieg

Terapia botulinowa to skuteczna metoda na usuwanie zmarszczek mimicznych, w szczególności:

  • „lwich” – między brwiami,
  • poprzecznych czoła,
  • „kurzych łapek” – wokół oczu.

Szczególnie zmarszczki wokół oczu to problem, który może pojawić się także u osób bardzo młodych, którzy posiadają bardzo ekspresyjną mimikę twarzy. Botox powoduje spłycenie pionowych i poprzecznych bruzd na czole oraz wygładzenie zmarszczek w okolicach oczu. Usuwanie „kurzych łapek” czy „lwich” zmarszczek z zastosowaniem botoxu przeprowadzane jest wyłącznie przez wykwalifikowanych lekarzy, dysponujących doświadczeniem i wiedzą oraz dbających o odpowiednią precyzję. Pozwala to również na precyzyjny dobór dawki botuliny, w zależności od indywidualnych potrzeb i predyspozycji pacjenta.

Zabieg wypełniania zmarszczek botoxem trwa krótko i jest prawie bezbolesny. Pierwsze efekty pojawiają się już po 2-3 dniach, natomiast pełne rezultaty widoczne są około po 2 tygodniach od zabiegu i utrzymują się nawet od 4 do 6 miesięcy. Konkretne rezultaty zależą jednak od predyspozycji danego organizmu.

Warto wiedzieć, że terapia botulinowa to nie tylko wypełnianie zmarszczek. Jest to także skuteczna metoda na zwalczanie nadmiernej potliwości. Zabieg ten należy jednak powtórzyć po okresie 4-6 miesięcy, gdyż włókna nerwowe mogą odtwarzać zablokowane połączenia, przez co problem wzmożonej potliwości.

PRZED ZABIEGIEM

likwidacja zmarszczek z twarzy - mężczyzna

PO ZABIEGU

likwidacja zmarszczek z twarzy - mężczyzna

PRZED ZABIEGIEM

likwidacja zmarszczek z twarzy - po zabiegu

PO ZABIEGU

likwidacja zmarszczek z twarzy - przed zabiegiem

Esthelis – wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust kwasem hialuronowym

Naturalne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego ESTHELIS to niezawodny i ekskluzywny sposób na spłycenie zmarszczek mimicznych i wypełnienie ust. Produkty z tej linii są całkowicie naturalne oraz bezpieczne w użyciu. Esthelis dostępny jest na rynku już od 1996 roku i jest jedynym znanym wypełniaczem, który przeszedł wszystkie badania kliniczne. Ponad 10 milionów zabiegów wykonanych na całym świecie świadczy o bezpieczeństwie i skuteczności tego preparatu. Zastosowane w nim substancje ulegają biodegradacji, przez co nie mają skutków ubocznych i negatywnego wpływu na zdrowie. Preparat Esthelis nie wywołuje również reakcji alergicznych, przez co nie wymaga przeprowadzania testów i zabieg może być wykonany już w trakcie pierwszej wizyty w salonie. Pozytywne rezultaty kilkunastominutowego wypełniania kwasem można zaobserwować niemal natychmiast.

Preparaty Esthelis to skuteczny sposób na:

  • wypełnianie zmarszczek,
  • zmniejszanie fałd pomiędzy nosem i wargami,
  • powiększanie ust oraz nadawanie im kształtu,
  • podnoszenie opadających kącików ust.

Esthelis to przede wszystkim niezawodna metoda na powiększenie ust kwasem hialuronowym, które w szybki sposób zyskują na atrakcyjniejszym wyglądzie. Sposób ten nie tylko wydobywa naturalne piękno, ale daje również długotrwałe rezultaty. W przypadku wypełniania ust efekty utrzymują się około 1 roku. Kwas hialuronowy, jako naturalna substancja występująca w organizmie człowieka, sprzyja również spłyceniu i wygładzeniu zmarszczek. Dzięki preparatowi Esthelis skóra zyskuje objętość, nabiera młodzieńczego blasku, a rysy twarzy stają się delikatniejsze.

Odmłodzenie skóry oraz naturalny, nieskazitelny wygląd – oto Esthelis.

PRZED ZABIEGIEM

likwidacja zmarszczek z twarzy - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

likwidacja zmarszczek z twarzy

PRZED ZABIEGIEM

likwidacja zmarszczek - po zabiegu

PO ZABIEGU

likwidacja zmarszczek - przed zabiegiem

PRZED ZABIEGIEM

likwidacja zmarszczek z twarzy - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

likwidacja zmarszczek z twarzy - po zabiegu

Preparat Fortelis pozwala na poprawę kształtów i owalu twarzy, umożliwia powiększanie ust, redukcję i wypełnianie zmarszczek, a także usuwanie zagłębień skóry.

Ten miejscowy zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu, który natychmiast niezwykle skutecznie modeluje twarz, usuwając zmarszczki, powiększając usta, podbródek czy uwydatniając kości policzkowe. Rezultat widoczny jest przynajmniej pół roku, kiedy to należy po raz kolejny przeprowadzić zabieg.

Ogromne bezpieczeństwo, trwałość i łatwość przeprowadzania zabiegu oraz skuteczne modelowanie to cechy, które łączy w sobie Fortelis. Bardzo duża precyzja zabiegu, efektywne wypełnianie zagłębień skóry, bruzd, zwiększanie objętości ust czy poprawa owalu i kształtów twarzy są osiągane przez wstrzykiwanie preparatu w głębokie warstwy skóry.

Naturalny preparat Fortelis pozwala cieszyć się wspaniałymi rezultatami niemal natychmiast po zabiegu oraz przez bardzo długi czas.

Wypełnij zagłębienia skóry, popraw fałdy i pokaż swoją prawdziwie piękną twarz. Zwalcz wszystkie niedoskonałości i pozbądź się bruzd już dzisiaj.

PRZED ZABIEGIEM

likwidacja zmarszczek z dekoltu - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

likwidacja zmarszczek z dekoltu

PRZED ZABIEGIEM

likwidacja zmarszczek z dłoni - po zabiegu

PO ZABIEGU

likwidacja zmarszczek - efekty

Alternatywą dla bardzo inwazyjnych procedur (np. wszczepiania implantów) oraz operacji plastycznych (takich jak zwiększanie objętości kości policzkowych, brody, korekcja owalu twarzy) jest SubQ.

To jeden z naturalnych preparatów wyprodukowanych na bazie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie SubQ został specjalnie przygotowany do wykorzystania we wstrzyknięciach nadokostnowych. Ostateczne rezultaty można zaobserwować już po 2 tygodniach, natomiast ich trwałość może wynosić nawet 2 lata. Specjalna forma preparatu SubQ (jego struktura i połączenie zawartych w nim cząsteczek) jest bardzo zbliżona do naturalnej budowy tkanki. W efekcie świetnie się on układa oraz praktycznie nie można go odróżnić od tkanki naturalnej.

Wykonanie zabiegu przy użyciu preparatu SubQ odmładza skórę twarzy, formuje kości policzkowe, zmniejsza bruzdy pomiędzy nosem i wargami, a także modeluje linię żuchwy.

Starzenie się skóry objawia się nie tylko w zmarszczkach, ale również w zmianie ogólnych rysów i kształtów twarzy. Podczas procesu starzenia zaczyna ubywać tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach na twarzy. Objawia się to sporą zmianą jej wyglądu, a mianowicie zapadnięciem skroni, policzków, wyostrzeniem się rysów oraz obwisaniem skóry. Perfekcyjny owal młodej twarzy również zanika.

Odmładzanie wolumetryczne oraz poprawa rysów twarzy wykonywana są obecnie za pomocą Restylane SubQ, który przywraca młody, naturalny wygląd twarzy. Najczęstszym miejscem jego stosowania są kości policzkowe, co poprawia jędrność i napięcie skóry w ich okolicach, a także sprawia, że policzki uzyskują pełny kształt.

Stabilizowany kwas hialuronowy niepochodzący od zwierząt to gwarancja absolutnego bezpieczeństwa. Tak jak wszystkie preparaty Restylane zabieg nie wywołuje reakcji alergicznej oraz jest całkowicie biodegradowalny i nie pozostawia żadnych śladów w organizmie.