Fala uderzeniowa - Storz D-ACTOR

Fala uderzeniowa - Storz D-ACTOR - banner

W naszych salonach posiadamy najnowsza wersja Storz D-ACTOR. To udoskonalona wersja poprzedniej ,starszej storz Medical. Najnowoczesniejsza maszyna Storz D-ACTOR posiada oprocz tradycyjnej glowicy rozproszonej fali akustycznej –dodatkowa, wibracyjna terapie drenujacą. Dwie glowice sprawiaja,że usuwanie cellulitu staje sie jeszcze szybsze i skuteczniejsze.

Przetestowaliśmy 8 różnych urządzeń do redukcji cellulitu. Storz D-ACTOR nie ma sobie równych. Zdecydowanie wygrywa!!! Jest w stanie usunąć cellulit w 100%

Fala akustyczna (Acoustic Wave Therapy – AWT) Storz to nowoczesna, niezwykle skuteczna metoda, polegająca na oddziaływaniu na dotknięte cellulitem części ciała falami dźwiękowymi. Falą uderzeniowa Storz D-ACTOR Możemy intensywnie działać na cellulit zwłókniały nawet III i IV stopnia.

Dlaczego mamy cellulit?

Najnowsze badania pokazują, że nawet 90 proc. kobiet po 25 roku życia ma problem z cellulitem. Nawet te szczupłe i uprawiające sporty. Dlaczego tak się dzieje?

Za powstawanie Cellulitu odpowiedzialne są:
-zaburzenia hormonalne
-zaburzenie gospodarki wodnej
-całkowity brak aktywności fizycznej
-zła dieta (nadmiar cukru i soli)
-palenie papierosów
-uwarunkowania genetyczne
-problemy z krążeniem

Pomimo tego możesz pozbyć się cellulitu. Poniżej proste działanie fali akustycznej Storz D-ACTOR.

JAK DZIAŁA ZABIEG FALĄ STORZ

PRZED ZABIEGIEM

fala uderzeniowa - Storz D-ACTOR - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

fala uderzeniowa - Storz D-ACTOR - po zabiegu

Cellulit przed zabiegiem: Kiedy ciśnienie w zraziku wzrasta (nadmierne otłuszczenie lub ucisk)powiększone komórki tłuszczowe są wypychane w kierunku powierzchni skóry, co daje efekt typowej skórki pomarańczowej. Pozbawione elastyczności pionowe włókna tkanki łącznej nie rozciągają się razem z tkanką tłuszczową, co sprawia, że skóra nabiera nieestetycznego wyglądu. Miejscowe krążenie krwi ulega znacznemu ograniczeniu.

Cellulit w trakcie zabiegu: Do ciała wprowadza się oscylacyjne fale akustyczne. Tkanka łączna ulega rozluźnieniu, a elastyczność naskórka wzrasta. Krążenie krwi w tkankach znacząco się poprawia. Stymulowana jest produkcja kolagenu, co wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą.

Cellulit po zabiegu: Wynikiem działania fal akustycznych jest poprawa napięcia i przywrócenie naturalnej elastyczności skóry i tkanki łącznej, a co za tym idzie, widoczna i długotrwała poprawa wyglądu skóry

Efekty zabiegu STORZ - szok i niedowierzanie:

Efekty terapii falą akustyczną przy użyciu Fali Storz widoczne są już po pierwszej wizycie! Już po pierwszym zabiegu zwiększa się elastyczność skóry oraz następuje redukcja cellulitu. Aby uzyskać maksymalne efekty należy poddać się serii zabiegów od 4-6, które sprawią, że skóra będzie jędrna i wygładzona, a cellulit zniknie.

 • redukcja cellulitu

 • poprawa jędrności skory

 • wymodelowanie sylwetki

 • ujędrnianie tkanki łacznej

 • wygładzenie nierówności także po przebytej liposukcji

 • redukcja rozstępów pociągowych

 • wygładzenie blizn i zmarszczek

zdjecia efektow:

PRZED ZABIEGIEM
Storz D-ACTOR - przed zabiegiem
PO ZABIEGU
fala uderzeniowa Storz D-ACTOR
PRZED ZABIEGIEM
Storz D-ACTOR
PO ZABIEGU
Storz D-ACTOR - zabieg
PRZED ZABIEGIEM
fala uderzeniowa - Storz D-ACTOR
PO ZABIEGU
fala uderzeniowa - Storz D-ACTOR efekt
PRZED ZABIEGIEM
Storz D-ACTOR - przed zabiegiem
PO ZABIEGU
Storz D-ACTOR - efekt
Storz D-ACTOR - efekty po 1 zabiegu
Storz D-ACTOR - efekty

Fala akustyczna

Fale akustyczne to fale dźwiękowe, charakteryzujące się wysoką amplitudą ciśnienia w stosunku do ciśnienia otoczenia. W medycynie są one generowane pozaustrojowo i wprowadzane do organizmu, nie powodując zmian skórnych. Dzięki doskonałym efektom zastosowania tej metody w usuwaniu kamieni nerkowych (ESWL), wykorzystanie fal akustycznych przeniesiono także na inne dziedziny, takie, jak zwapnienie barku, zapalenie ścięgna (ESWT) czy guzki mięśni (punkty wyzwolenia reakcji). Fale akustyczne ulegają rozprzestrzenianiu zgodnie z prawami akustooptyki. Jakiekolwiek zmiany właściwości akustycznych, w rodzaju gęstości czy prędkości dźwięku, skutkują skokiem impedancji pomiędzy tkankami (skórną, tłuszczową czy mięśniową) i uwolnienie energii. Zjawisko to generuje efekty biomechaniczne, np. powoduje skurcz limfangionu (odcinka naczyń pomiędzy dwiema zastawkami) i zwiększa przepuszczalność błon komórkowych.

Udowodniono naukowo, że terapia falą uderzeniową idealnie sprawdza się jako reduktor cellulitu. Leczenie lipodystrofii infradźwiękami to bardzo prosta, nieinwazyjna metoda niepowodująca skutków ubocznych. Efektem zabiegu jest stymulacja metabolizmu komórkowego, modelowanie włókien kolagenowych oraz poprawa mikrokrążenia

JAKIE SĄ WSKAZANIA?

 • cellulit, w tym III i IV stopnia,

 • wiotka skóra ( brzuch, uda, okolica pośladków),

 • miejscowa otyłość,

 • nierówności skóry po przebytej liposukcji,

 • obrzęki kończyn dolnych.

OKOLICE ZABIEGOWE:

Fala storz wykorzystywana jest na okolice: brzucha, ud, pośladki, boczki, bryczesy, kolana, przedramion.

PRZECIWWSKAZANIA: 

 • stan zapalny w miejscu zabiegu

 • stany nowotworowe,

 • stany gorączkowe,

 • egzema

CZAS TRWANIA ZABIEGU STORZ:

30-120 min

CENA ZABIEGU STORZ:

1 partia ciala:

pojedynczy zabieg – 350zł

karnet 6 zabiegów -1800 zł – (300 zl koszt jednego zabiegu)

karnet 8 zabiegów – 2320 zł -(290 z koszt jednego zabiegu)

2 partie ciala

pojedynczy zabieg- 600 zł – (300 zl koszt jednego zabiegu, jednej partii ciala)

karnet 6 zabiegów – 3360 zł – (280 zl koszt jednego zabiegu, jednej partii ciala)

karnet 8 zabiegów – 4000 zł – (250 zl koszt jednego zabiegu, jednej partii ciala)

Wibracyjna terapia drenująca Storz d- actor

1 masaż głowicą V- Actor – 170 zł

1 masaz głowicą V- Actor w karnecie 10 zabiegów -1500 pln (150 zł pojedynczy zabieg)

Proponowany zabieg - depilacja laserowa

Najczęściej wybieranym zabiegiem przez naszych klientów jest depilacja laserowa. Zabieg jest wykonywany przy użyciu technologii LightSheer. Wiązka lasera dociera do najgłębszych warstw skóry, gdzie dopasowuje się do rozmiaru mieszka włosowego oraz ilości zawartej w nim melaniny. Proces trwa krótko, a sam zabieg przebiega bezboleśnie. Usługę depilacji laserowej dla kobiet i mężczyzn oferujemy w trzech miastach – zapraszamy do umówienia się na wizytę!