Fala uderzeniowa Storz Warszawa

Przeprowadzamy zabiegi falą uderzeniową Storz w Warszawie. To jedna z popularniejszych terapii, jeżeli chodzi o ujędrnianie ciała oraz zwalczanie cellulitu. Co więcej, podczas zabiegu dojdzie też do rozpuszczania się zwapniałych fibroblastów, a produkcja kolagenu zostanie pobudzona. Fala uderzeniowa w Warszawie to nie tylko terapia, która pomaga w walce o lepszą sylwetkę. Dzięki niej możesz poradzić sobie również z rozmaitymi dolegliwościami.

Storz w Warszawie to świetny sposób, aby uporać się ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów, przewlekłymi bólami kręgosłupa, bólami barku, zapaleniem ścięgien czy z tak zwanym łokciem tenisisty. Aby zaobserwować pierwsze efekty, najlepiej odbyć 3-5 zabiegów. Nasi specjaliści chętnie Ci doradzą, czy fala uderzeniowa to najlepsze rozwiązanie przy Twoich dolegliwościach.

Fala uderzeniowa - Storz D-ACTOR - banner

Fala uderzeniowa Storz

Fala uderzeniowa Storz to zabieg wykonywany w celu zwalczenia cellulitu i ujędrnienia ciała. W Studio Laser korzystamy z najnowszej wersji Storz D-ACTOR! To udoskonalona wersja poprzedniej, starszej Storz Medical. Maszyna Storz D-ACTOR, poza tradycyjną głowicą rozproszonej fali akustycznej, posiada również dodatkową, wibracyjną terapię drenującą. Dwie głowice sprawiają, że usuwanie cellulitu staje się jeszcze szybsze i skuteczniejsze. Przetestowaliśmy 8 różnych urządzeń do redukcji cellulitu. Storz D-ACTOR nie ma sobie równych. Zdecydowanie wygrywa – jest w stanie usunąć cellulit w 100%!

Fala akustyczna (Acoustic Wave Therapy – AWT) Storz to nowoczesna, niezwykle skuteczna metoda, polegająca na oddziaływaniu na dotknięte cellulitem części ciała falami dźwiękowymi. Falą uderzeniową Storz D-ACTOR możemy intensywnie działać na cellulit zwłókniały nawet III i IV stopnia.

Zabiegi falą uderzeniową w Warszawie

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi falą uderzeniową w Warszawie, Poznaniu i Częstochowie. Proces zmniejszania cellulitu rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu z pacjentem, podczas którego oceniamy stopień zaawansowania problemu, a następnie dostosowujemy przebieg zabiegu do indywidualnych predyspozycji i oczekiwań pacjenta. Fala uderzeniowa najczęściej stosowana jest do ujędrniania pośladków, ud, brzucha czy ramion. Efektem zabiegu jest widoczne zredukowanie cellulitu, a także pozbycie się wiotkiej skóry czy obrzęków. Ponadto rezultatem jest także zmniejszenie obwodu części ciała poddanych kuracji. Wykonywane przez nas zabiegi Storz w Warszawie są w pełni bezpieczne i skuteczne. Każdy z nich przeprowadzany jest przy zachowaniu najbardziej rygorystycznych zasad higieny i sterylizacji. Na ich skuteczność wpływa także precyzja i dokładność naszych pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dlatego jeśli szukasz gabinetu kosmetycznego do przeprowadzenia zabiegu falą uderzeniową Storz w Warszawie, Poznaniu lub w Częstochowie, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że efekty przerosną Twoje najśmielsze oczekiwania, a wizyta przebiegnie w miłej i komfortowej atmosferze!

Kiedy warto skorzystać z zabiegu falą uderzeniową?

Wskazaniami do wykonania zabiegu falą uderzeniową Storz są:

 • cellulit, w tym III i IV stopnia,
 • wiotka skóra ( brzuch, uda, okolica pośladków),
 • miejscowa otyłość,
 • nierówności skóry po przebytej liposukcji,
 • obrzęki kończyn dolnych.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu Storz

Z fali uderzeniowej Storz nie może skorzystać każdy. Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu są:
 • stan zapalny w miejscu zabiegu,
 • stany nowotworowe,
 • stany gorączkowe,
 • egzema.

Jak wygląda zabieg falą uderzeniową Storz?

Zabieg falą uderzeniową Storz polega na wprowadzeniu do ciała oscylacyjnych fal akustycznych. Pod wpływem ich działania tkanka łączna rozluźnia się, naskórek staje się bardziej elastyczny i wzmocniony oraz rozpoczyna się produkcja kolagenu. W efekcie skóra pozostaje widocznie i długotrwale napięta i gładka. Cały zabieg trwa od 30 do 120 minut.

PRZED ZABIEGIEM

fala uderzeniowa - Storz D-ACTOR - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

fala uderzeniowa - Storz D-ACTOR - po zabiegu

Cellulit przed zabiegiem: Kiedy ciśnienie w zraziku wzrasta (nadmierne otłuszczenie lub ucisk)powiększone komórki tłuszczowe są wypychane w kierunku powierzchni skóry, co daje efekt typowej skórki pomarańczowej. Pozbawione elastyczności pionowe włókna tkanki łącznej nie rozciągają się razem z tkanką tłuszczową, co sprawia, że skóra nabiera nieestetycznego wyglądu. Miejscowe krążenie krwi ulega znacznemu ograniczeniu.

Cellulit w trakcie zabiegu: Do ciała wprowadza się oscylacyjne fale akustyczne. Tkanka łączna ulega rozluźnieniu, a elastyczność naskórka wzrasta. Krążenie krwi w tkankach znacząco się poprawia. Stymulowana jest produkcja kolagenu, co wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą.

Cellulit po zabiegu: Wynikiem działania fal akustycznych jest poprawa napięcia i przywrócenie naturalnej elastyczności skóry i tkanki łącznej, a co za tym idzie, widoczna i długotrwała poprawa wyglądu skóry

Efekty po zabiegu Storz

Tym, co sprawia, że zabieg falą uderzeniową Storz jest tak polecany są zaskakujące efekty widoczne gołym okiem nawet po pierwszej wizycie! Znacznie lepsza elastyczność skóry i mniejszy cellulit! Do osiągnięcia w pełni satysfakcjonującego efektu – jędrnej, wygładzonej skóry i całkowitego pozbycia się cellulitu – niezbędne jest przeprowadzenie od 4 do 6 serii zabiegów. Efekty, jakich można się spodziewać po wykonaniu zabiegu falą uderzeniową:

 • redukcja cellulitu,

 • poprawa jędrności skóry,

 • wymodelowanie sylwetki,

 • ujędrnianie tkanki łącznej,

 • wygładzenie nierówności także po przebytej liposukcji,

 • redukcja rozstępów pociążowych,

 • wygładzenie blizn i zmarszczek.

zdjecia efektow:

PRZED ZABIEGIEM
Storz D-ACTOR - przed zabiegiem
PO ZABIEGU
fala uderzeniowa Storz D-ACTOR
PRZED ZABIEGIEM
Storz D-ACTOR
PO ZABIEGU
Storz D-ACTOR - zabieg
PRZED ZABIEGIEM
fala uderzeniowa - Storz D-ACTOR
PO ZABIEGU
fala uderzeniowa - Storz D-ACTOR efekt
PRZED ZABIEGIEM
Storz D-ACTOR - przed zabiegiem
PO ZABIEGU
Storz D-ACTOR - efekt
Storz D-ACTOR - efekty po 1 zabiegu
Storz D-ACTOR - efekty

Proponowany zabieg - depilacja laserowa

Najczęściej wybieranym zabiegiem przez naszych klientów jest depilacja laserowa. Zabieg jest wykonywany przy użyciu technologii LightSheer. Wiązka lasera dociera do najgłębszych warstw skóry, gdzie dopasowuje się do rozmiaru mieszka włosowego oraz ilości zawartej w nim melaniny. Proces trwa krótko, a sam zabieg przebiega bezboleśnie. Usługę depilacji laserowej dla kobiet i mężczyzn oferujemy w trzech miastach – zapraszamy do umówienia się na wizytę!