Bandaże Arosha

Bandaże Arosha to innowacyjna, skuteczna metoda polecana jako pomoc w walce o piękniejszy wygląd. Zabieg, dzięki któremu można pozbyć się cellulitu obrzękowego, włóknistego z toksynami i niedoskonałości skóry. Efektem serii zabiegów jest wymodelowana sylwetka i jędrna skóra bez cellulitu. Bandaże Arosha można stosować na nogi, pośladki, brzuch, ramiona i biust. Idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem cellulitu, rozstępami oraz odwodnioną, przesuszoną, pozbawioną jędrności skórą.

W Studio Laser wykonujemy cieszące się w ostatnich latach dużą popularnością zabiegi z bandażami Arosha. Doświadczeni pracownicy oraz precyzyjnie dobrany program to gwarancja sukcesu! W naszych gabinetach możesz skorzystać również z innych zabiegów antycellulitowych, w tym między innymi cieszącą się olbrzymią popularnością endermologią. Zapoznaj się ze szczegółami świadczonych usług, wybierz idealne rozwiązanie dla siebie i odwiedź nas w najbliższym oddziale. Znajdziesz nas w Warszawie, Częstochowie i Poznaniu. Nie wiesz, jaki zabieg będzie najodpowiedniejszy? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać taką metodę, która najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby.

Jak wygląda zabieg bandażami Arosha?

Bandaże Arosha to zabieg składający się z kilku etapów. Każdy z nich odpowiada za inne zadanie, by w efekcie osiągnąć w pełni zadowalający efekt. Krok pierwszy polega na wykonaniu masażu specjalną szczotką. W ten sposób złuszczamy martwy naskórek i pobudzamy układ limfatyczny. Aby utrwalić uzyskany efekt i jednocześnie poprawić wygląd skóry, podczas zabiegu przeprowadzamy także peeling przy użyciu kwasu glikolowego. Ma on właściwości stymulacyjne – oddziałuje na fibroblasty, które odpowiadają za produkcję zarówno elastyny, jak i kolagenu. Jednocześnie pobudzona w ten sposób skóra lepiej absorbuje substancje odżywcze. Drugi etap polega na zaaplikowaniu na skórę ampułki z aktywnymi składnikami, a następnie owinięciu ciała specjalnymi bandażami, które również są nasączone odżywczymi składnikami. Efektem tych czynności jest oczyszczenie organizmu z płynów i toksyn oraz poprawa krążenia krwi. Bandaże Arosha mają też właściwości wyszczuplające – przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Ostatnim etapem zabiegu bandażami Arosha jest masaż wykonywany przy użyciu kremu antycellulitowo-drenującego. Jego zastosowanie pozwala utrwalić osiągnięty efekt, a jednocześnie korzystnie wpływa na kondycję skóry, która jest napięta, nawilżona i gładka.

Przeciwwskazania do zabiegu Arosha

Pomimo tego, że bandaże Arosha to zabieg w pełni bezpieczny, istnieją przeciwwskazania, które wykluczają z możliwości jego przeprowadzenia. Należą do nich:
 • ciąża
 • przerwanie ciągłości naskórka,
 • Nowotwory, guzy,
 • uczulenie na jeden z wymienionych składników:
  • zieloną herbatę,
  • sól z morza martwego,
  • karnitynę,
  • fosfatydylocholinę,
  • ananasa,
  • kofeinę,
  • escynę oraz ekstrakty z wąkrotki azjatyckiej, guarany, karczocha i skrzypu.

Proponowany zabieg - depilacja laserowa

Najczęściej wybieranym zabiegiem przez naszych klientów jest depilacja laserowa. Zabieg jest wykonywany przy użyciu technologii LightSheer. Wiązka lasera dociera do najgłębszych warstw skóry, gdzie dopasowuje się do rozmiaru mieszka włosowego oraz ilości zawartej w nim melaniny. Proces trwa krótko, a sam zabieg przebiega bezboleśnie. Usługę depilacji laserowej dla kobiet i mężczyzn oferujemy w trzech miastach – zapraszamy do umówienia się na wizytę!