Zabieg z bandażami Arosha

Arosha to innowacyjny zabieg, przy pomocy którego można pozbyć się cellulitu obrzękowego, włóknistego z toksynami i niedoskonałości skóry. Efektem serii zabiegów jest wymodelowana sylwetka i jędrna skóra bez cellulitu. W Studio Laser wykonujemy cieszące się w ostatnich latach dużą popularnością zabiegi z bandażami Arosha.

Na czym polega zabieg Arosha?

Zabieg Arosha pozwoli osiągnąć optymalne rezultaty, gdyż składa się on z kilku etapów. Pierwszy polega na wykonaniu masażu specjalną szczotką. W ten sposób złuszczamy martwy naskórek i pobudzamy układ limfatyczny. Aby utrwalić uzyskany efekt i jednocześnie poprawić wygląd skóry, podczas zabiegu Arosha przeprowadzamy także peeling przy użyciu kwasu glikolowego. Ma on właściwości stymulacyjne – oddziałuje na fibroblasty, które odpowiadają za produkcję zarówno elastyny, jak i kolagenu. Jednocześnie pobudzona w ten sposób skóra lepiej absorbuje substancje odżywcze.

Drugi etap polega na zaaplikowaniu na skórę ampułki z aktywnymi składnikami, a następnie owinięciu ciała specjalnymi bandażami, które również są nasączone odżywczymi składnikami. Efektem tych czynności jest oczyszczenie organizmu z płynów i toksyn oraz poprawa krążenia krwi. Bandaże Arosha mają też właściwości wyszczuplające – przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej.

Ostatnim etapem zabiegu Arosha jest masaż wykonywany przy użyciu kremu antycellulitowo-drenującego. Jego zastosowanie pozwala utrwalić osiągnięty efekt, a jednocześnie korzystnie wpływa na kondycję skóry, która jest napięta, nawilżona i gładka.

Przeciwskazania do zabiegu Arosha:

 • ciąża
 • przerwanie ciągłości naskórka
 • Nowotwory, guzy
 • uczulenie na jeden z wymienionych składników:
  • zieloną herbatę,
  • sól z morza martwego,
  • karnitynę,
  • fosfatydylocholinę,
  • ananasa,
  • kofeinę,
  • escynę oraz ekstrakty z wąkrotki azjatyckiej, guarany, karczocha i skrzypu.

W przypadku zabiegu z użyciem bandaży Arosha przeciwskazaniem jest również uczulenie na jeden z wymienionych składników: zieloną herbatę, sól z morza martwego, karnitynę, fosfatydylocholinę, ananasa, kofeinę, escynę oraz ekstrakty z wąkrotki azjatyckiej, guarany, karczocha i skrzypu.

Cennik

ZESTAW BANDAŻY AROSHA – karnet 8 zabiegów 1400zł  +70 zł szczotka
w zestaw wchodzą:

8 bandaży arosha, peeling kwasem glikolowym, szczotkowanie, masaż, 8 ampułek z aktywnymi składnikami, krem na wykończenie zabiegu

Do każdego zabiegu bandażami Arosha zabieg Presoterapii gratis!

Proponowany zabieg - depilacja laserowa

Najczęściej wybieranym zabiegiem przez naszych klientów jest depilacja laserowa. Zabieg jest wykonywany przy użyciu technologii LightSheer. Wiązka lasera dociera do najgłębszych warstw skóry, gdzie dopasowuje się do rozmiaru mieszka włosowego oraz ilości zawartej w nim melaniny. Proces trwa krótko, a sam zabieg przebiega bezboleśnie. Usługę depilacji laserowej dla kobiet i mężczyzn oferujemy w trzech miastach – zapraszamy do umówienia się na wizytę!