Laserowe usuwanie owłosienia

LightSheer – nowoczesny laser diodowy

Na rynku światowym pojawiło się mnóstwo sprzętu, które ma gwarantować laserowe usuwanie owłosienia. Niestety większość jest tanim, nieskutecznym substytutem markowego systemu, który my z powodzeniem stosujemy w naszych gabinetach. Mamy świadomość wysokich oczekiwań naszych klientów, podążamy też za postępem technologicznym, dlatego oferujemy usuwanie nadmiernego owłosienia w oparciu o pełną gamę laserów. W naszych gabinetach posiadamy wszystkie rodzaje laserów LightSheer, między innymi model XC czy Duet. Nasza ponad dwudziestoletnia praktyka, w połączeniu ze zróżnicowanym asortymentem, jeśli chodzi o laser diodowy LightSheer, pozwala nam odpowiadać na indywidualne potrzeby klientów. Jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni rodzaj lasera nawet do najbardziej wymagających i trudnych przypadków usuwania owłosienia. Według licznych badań klinicznych przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych, laser diodowy Light Sheer uznany jest za najskuteczniejsze narzędzie do trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą depilacji laserowej.

Czy zabieg laserowego usuwania owłosienia jest bezpieczny?

Dostęp do zaawansowanych technologicznie urządzeń czyni laserowe usuwanie owłosienia w pełni bezpiecznym. Ważne jest jednak, aby przestrzegać wszystkich zaleceń zarówno przed, jak i po zabiegu, a także wiedzieć, jakie są przeciwwskazania do jego wykonania. Niezwykle istotny jest również wybór profesjonalnego salonu – Studio Laser, wykonując laserowe usuwanie owłosienia w Warszawie, Poznaniu i Częstochowie, jest miejscem, w którym poczujesz się bezpiecznie. Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, a lasery, z których korzystamy, to nowoczesne i atestowane urządzenia podlegające okresowym serwisom. W naszych placówkach przestrzegamy najbardziej rygorystycznych zasad higieny i sterylności. Ponadto wszystkie z nich wyposażone są w sprzęt światowej klasy – wykonujemy zabiegi przy użyciu laserów Lightsheer w Poznaniu, Częstochowie i Warszawie.

Laserowe usuwanie owłosienia – depilacja laserem diodowym LightSheer to gwarancja w pełni satysfakcjonującego efektu. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych, nowoczesnych laserów diodowych LightSheer, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić gwarancję skuteczności. Jedna depilacja w Studio Laser daje takie same efekty, jak kilka zabiegów przebytych w innym salonie. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów oferujemy bezpłatną konsultację i wykonanie próby laserowej! Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z najbliższym oddziałem. Znajdziesz nas w Warszawie, Poznaniu i Częstochowie.

laser Lightsheer

 

JEDNA DEPILACJA U NAS = kilka
zabiegów w innym gabinecie.

 

W Polsce laser diodowy LightSheer otrzymał prestiżową nagrodę Złotego Laura Kosmetologii 2014 w kategorii najlepsze urządzenie do trwałej depilacji owłosienia.

laserowe usuwanie owłosienia

Laser diodowy LightSheer, a inne metody depilacji

Golenie lub wyrywanie włosów oraz stosowanie chemicznych depilatorów przynosi oczekiwane rezultaty, ale niestety na bardzo krótki okres – od kilku dni do kilku tygodni, po których konieczna jest ponowna depilacja. Ponadto skóra często zostaje mocno podrażniona, pojawiają się alergie, zapalenie mieszka włosowego lub wrastające włosy. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się fotoepilacja wykonywana na urządzeniach IPL. Depilacja światłem wymaga wykonania serii około 10-12 zabiegów. Powoduje ona osłabienie, rozjaśnienie i przerzedzenie włosów, ale niestety nie usuwa ich na stałe. Po serii zabiegów i odczekaniu 3-4 miesięcy około 80% włosów odrasta – efekty długofalowe są bardzo słabe.
laser light sheer

Nowoczesna depilacja laserowa laserem diodowym Light Sheer trwale niszczy mieszki włosowe, bez ryzyka uszkodzenia skóry. To doskonała metoda szybkiego usuwania niechcianego owłosienia nawet z dużych partii ciała u mężczyzn, czy delikatnych okolic bikini u kobiet.

 

Przed zabiegiem

usuwanie owłosienia z klatki piersiowej - przed zabiegiem

Po 5 zabiegach

usuwanie owłosienia z klatki piersiowej - po zabiegu

Warto pamiętać, że dla pełnej satysfakcji z usuwania owłosienia za pomocą lasera, należy wybrać odpowiednie urządzenie.

Polskie gabinety medycyny estetycznej oferują cztery urządzenia laserowe, które różnią się skutecznością:

Rodzaj laseraDługość faliEnergia stosowanaCzas trwania impulsuŚrednica promienowaniaSkuteczność po 4 zabiegach
Rubinowy694nm10-60J/cm20,5-22ms4x10mm20-60%
Aleksandrytowy755nm25-40J/cm22-40ms5x10mm80%
Diodowy
800nm
10-100J/cm2
30-400ms

ET, ST 9x9mm,
XC 12x12mm,
HS 22x35mm

98%
98%
80%

Yagowy1064nm2,5-4J/cm215-50ms20-32mm44-66%

Amerykański specjalista w dziedzinie medycyny laserowej dr Rox Anderson potwierdza najwyższą skuteczność trwałej depilacji laserem diodowym Light Sheer. Działaniem jest on zbliżony do funkcjonowania laserów rubinowego oraz aleksandrytowego, natomiast fala lasera diodowego o długości 800 nm pozwala na głębsze wniknięcie w naskórek i skuteczne usunięcie owłosienia. Zgodnie z ustaleniami przeprowadzonych badań histologicznych, strumień lasera diodowego Light Sheer pozwala na termiczne zniszczenie mieszka włosowego, proporcjonalnie do jego rozmiarów i ilości elementów barwnikowych, które w nim się znajdują, co skutkuje jego zniszczeniem i zanikiem. Operując takim sprzętem jesteśmy w stanie wykonać depilację bikini, nóg, pach, twarzy, czy wąsika zupełnie bezboleśnie, a co najważniejsze – trwale.

Przed zabiegiem

depilacja laserem - przed zabiegiem

Po 3 zabiegach

depilacja laserem

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów urządzeń laserowych na świecie, amerykańska firma COHERENT, prowadzi swoją działalność już od 1966 roku.

Obecnie jest liderem w swojej branży i dostarcza urządzenia laserowe zarówno na potrzeby kosmetyki, jak i medycyny. Wszystkie nasze gabinety (Warszawa, Poznań, Częstochowa) otrzymały rekomendacje przez COHERENT, oznacza to, że pracujemy wyłącznie na oryginalnych i sprawnych laserach LightSheer, stworzonych do skutecznej depilacji.

Urządzenie LightSheer™ Diode Laser System posiada uznawany na całym świecie certyfikat bezpieczeństwa i jakości, przyznawany przez organizację U.S. FDA (Food and Drug Administration). Dlatego zabieg usuwania włosów w jednym z naszych salonów jest bezpieczny dla zdrowia i praktycznie bezbolesny.

Jak działa laser diodowy LightSheer?

Laser diodowy LightSheer wytwarza falę o długości 800 nm, która dociera na głębokość jedynie 2mm pod skórę. Łagodna wiązka dociera do mieszka włosowego i doprowadza do jego zniszczenia. Usunięte zostaje jedynie owłosienie znajdujące się w fazie wzrostu. Pozostałe włosy pozostają w fazie uśpienia w czasie od 3 do 8 tygodni. Po osiągnięciu przez nie fazy aktywnego wzrostu niezbędne jest powtórzenie zabiegu.

Z uwagi na różny czas wzrostu włosów podczas pierwszej serii usunięte zostaje 40-60% owłosienia, natomiast trzykrotne powtórzenie zapewnia skuteczność na poziomie ponad 90%. Pozostałe ~10% włosów są cienkie, jasne i niemal niewidoczne.

Jeśli przed wykonaniem zabiegu laserem korzystałaś z innych metod usuwania włosów (np. depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem, IPL, IRF), może pojawić się potrzeba wykonania kolejnych zabiegów, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

Przed zabiegiem

laserowe usuwanie owłosienia - przed zabiegiem

Po 6 zabiegach

laserowe usuwanie owłosienia - po zabiegu

Postępowanie po laserowym usuwaniu owłosienia

Reakcja skóry na laserowe usuwanie owłosienia jest sprawą bardzo indywidualną. W zależności od tego, jaki obszar ciała chcesz poddać depilacji – nogi, pachy, twarz czy okolice bikini, reakcja może być inna. Czasami pojawia się rumień lub obrzęk okołomieszkowy. Wszelkie zaczerwienienia, małe strupki czy przebarwienia znikają już po kilku dniach. Jeśli jednak skóra okaże się wyjątkowo nadwrażliwa, mogą się one utrzymywać nawet do kilku tygodni.