Laserowe zamykanie naczynek Częstochowa

Masz dość widocznych i brzydko wyglądających naczynek na twarzy lub w innych częściach ciała? Nie musisz próbować ich zakrywać. Wystarczy poddać się laserowemu zamykaniu naczynek w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym Studio Laser w Częstochowie. Zobacz, jak wygląda zabieg niwelowania pajączków na skórze.

Na czym polega zabieg laserowego zamykania naczynek?

Laserowe zamykanie naczynek to bezpieczna i skuteczna metoda na pozbycie się pękniętych naczynek na twarzy i nogach. Polega na oddziaływaniu wiązki światła lasera na konkretne naczynko, gdzie wytwarzana jest energia cieplna, która odparowuje wodę z podgrzanego miejsca. W efekcie ściany naczynka obumierają i zostają wchłonięte w naturalnych procesach organizmu. Jeśli więc skarżysz się na zaczerwienione, popękane naczynia, przyjdź do nas na laserowe zamykanie naczynek i pozbądź się nieestetycznego problemu. 

PRZED ZABIEGIEM

usuwanie przebarwień - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

usuwanie przebarwień - efekt po zabiegu

Wskazania do zabiegu zamykania naczynek

Pajączki i popękane naczynka to bardzo popularna przypadłość. Z laserowego zamykania naczynek powinny więc skorzystać osoby z niewielkimi uszkodzeniami naczyń oraz rozszerzonym światłem niewielkich naczynek. Jest to również skuteczna metoda leczenia trądziku różowatego, chorób żył nóg oraz nadmiernego czerwienienia, co dla wielu osób jest wstydliwym problemem.

PRZED ZABIEGIEM

usuwanie naczynek ze skóry - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

laserowe zamykanie naczynek - efekt

Przeciwwskazania do zabiegu

Przed wykonaniem zabiegu skonsultuj się z naszym specjalistą, aby ustalić, czy nie występują przeciwwskazania do terapii. Są nimi ciąża oraz karmienie piersią, a także takie choroby jak łuszczyca, bielactwo, padaczka, cukrzyca lub nowotwór. Z zabiegu powinny zrezygnować też osoby mające problem z zaburzeniami krzepnięcia krwi i ze skłonnością do bliznowacenia naskórka.

PRZED ZABIEGIEM

laserowe zamykanie naczynek - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

laserowe zamykanie naczynek - po zabiegu

Jak wygląda zabieg zamykania naczynek i jak się do niego przygotować?

Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy konsultację ze specjalistą w celu określenia problemu skórnego, omówienia planu terapii oraz ustalenia oczekiwanych rezultatów. W trakcie wizyty musisz zapoznać się z przeciwwskazaniami oraz wymienić wszystkie leki i suplementy diety, które zażywasz. Przed zabiegiem unikaj promieni słonecznych oraz wizyt w solarium. 

Jeśli przeszkadzają Ci widoczne naczynka, przyjdź do naszego gabinetu w Częstochowie i skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

Cennik

150 zł

Pojedyncze naczynko / przebarwienie

300 zł

Broda

350 zł

Barki

500 zł

Brzuch

900 zł

Cała twarz

400 zł

Czoło

500 zł

Dekolt

400 zł

Dłonie

200 zł

Górna warga

500 zł

Łydki

350 zł

Jedna łydka

300 zł

Nos

750 zł

Plecy

500 zł

Policzki

500 zł

Przedramiona

500 zł

Ramiona

300 zł

Stopy (powierzchnia wokół kostek)

350 zł

Szyja

250 zł

Skronie

500 zł

Uda

350 zł

Jedno udo

350 zł

Wokół oczu

Częstochowa