Zabiegi endermologii w Częstochowie

Jeśli szukasz miejsca, w którym wykonasz masaż endermologii w Częstochowie, to zgłoś się do nas. Jest to jeden z popularniejszych sposobów walki o lepszą sylwetkę. Dzięki usuwaniu cellulitu w Częstochowie tą metodą Twoja skóra będzie stymulowana w sposób mechaniczny. Taki zabieg doprowadzi do naturalnej reaktywacji metabolizmu komórek. W efekcie Twoje ciało zostanie wyszczuplone, a skóra – ujędrniona. Możliwe, że zaobserwujesz również objawy odmłodzenia. Efekty endermologii zauważysz po około trzech zabiegach. Wówczas zacznie ubywać tkanki tłuszczowej, a miejsca, w których występował cellulit, zostaną wygładzone. Endermologia powoduje przede wszystkim wzrost elastyny, stężenia kwasu hialuronowego, ujędrnienie ciała i wygładzenie zmarszczek.

Masaże endermologiczne oferowane w studio w Częstochowie

Endermologia jest zabiegiem, który przynosi spektakularne efekty. Właśnie z tego powodu w naszym studio w Częstochowie oferujemy go Klientom. Stosujemy nowoczesny sprzęt, który sprawia, że jesteśmy jedynym miejscem, w którym endermologia w mieście Częstochowa przeprowadzana jest w tak profesjonalnym sposób. Na czym dokładnie polega zabieg, jakich rezultatów możesz oczekiwać oraz kiedy jest on szczególnie polecany?

Skuteczne usuwanie cellulitu w Częstochowie

Przeprowadzamy w pełni bezpieczne i skuteczne zabiegi usuwania cellulitu w Częstochowie. Ich efektem, poza widocznym wysmukleniem sylwetki, jest ujędrnienie oraz wygładzenie skóry. Najczęściej stosowane są w szczególnie problematycznych miejscach, takich jak uda, brzuch czy pośladki, ale także na twarzy, służąc poprawieniu jej konturu. Ponadto oferowane przez nas masaże endermologii w Częstochowie cieszą się zainteresowaniem wśród osób borykających się z bólami kręgosłupa, mięśni, a także z dolegliwościami reumatycznymi. Polecane są również sportowcom, którzy cenią je m.in. ze względu na rozluźnianie mięśni po intensywnych treningach.

laser

Endermologia w Częstochowie – jak przebiega zabieg?

Zabieg endermologii jest masażem wykonywanym mechanicznie przy użyciu profesjonalnego sprzętu podciśnieniowego. Głównym jego zadaniem jest oddziaływania na tkankę łączną. Zabieg przeprowadzany w studio w Częstochowie jest profesjonalną pielęgnacją skóry twarzy oraz całego ciała (z wyłączeniem piersi). Jeżeli marzysz o idealnie gładkiej skórze oraz o doskonałej sylwetce, tego typu masaż jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekt po zabiegu

Komu endermologia przyniesie najlepsze rezultaty?

Endermologia wykonywana w naszym gabinecie w Częstochowie jest szczególnie polecana w walce z nadmierną masą ciała czy cellulitem. Zabieg przeprowadzany jest również w celu poprawy kolorytu skóry twarzy i jako wspomaganie procesu modelowania sylwetki. Endermologia w Częstochowie stosowana jest także dla odmłodzenia naskórka.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekty
endermologia

Przeciwwskazania do zabiegu usuwania cellulitu

Zabieg endermologiczny nie jest wykonywany u osób z dużą ilością tłuszczaków. Z endermologii wykonywanej w Częstochowie nie powinny także korzystać osoby z żylakami lub tendencją do ich powstawania. Zabiegu nie przeprowadza się również w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Jak przygotować się do endermologii?

Wybierając się na zabieg w Studio Laser Częstochowa nie musisz specjalnie się przygotowywać. Efekty masażu będą widoczne niemal od razu.

Umów się na wizytę w Częstochowie i poznaj wyjątkowe działanie endermologii!

Cennik

1500 zł

Pakiet 10 zabiegów *

170 zł

Pojedynczy zabieg **

50 zł

Strój (w pakiecie "10 zabiegów" strój gratis)

* przy płatności gotówką

** przy płatności kartą

Częstochowa