Endermologia Częstochowa

Endermologia jest zabiegiem, który przynosi spektakularne efekty. Właśnie z tego powodu nasze studio w Częstochowie oferuje go swoim Klientom. Stosujemy nowoczesny sprzęt, który sprawia, że jesteśmy jedynym miejscem, gdzie endermologia w mieście Częstochowa przeprowadzana jest w tak profesjonalnym sposób. Na czym dokładnie polega zabieg, jakich rezultatów możesz oczekiwać oraz kiedy jest on szczególnie polecany?

laser

Na czym polega zabieg endermologii?

Zabieg endermologii jest masażem wykonywany mechanicznie przy użyciu profesjonalnego sprzętu podciśnieniowego. Głównym jego zadaniem jest oddziaływania na tkankę łączną. Zabieg Przeprowadzany w studiu w Częstochowie jest profesjonalną pielęgnacją skóry twarzy oraz całego ciała z wyłączeniem piersi. Jeżeli marzysz o idealnie gładkiej skórze oraz o doskonałej sylwetce, tego typu masaż jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekt po zabiegu

Wskazania przy endermologii

Endermologia wykonywana w naszym studiu jest szczególnie polecana w walce z nadmierną masą ciała, czy cellulitem. Zabieg przeprowadzany jest również w celu poprawy kolorytu skóry twarzy i jako wspomaganie procesu modelowania sylwetki. Endermologia w Częstochowie stosowana jest także dla odmłodzenia naskórka.

PRZED ZABIEGIEM

endermologia - przed zabiegiem

PO ZABIEGU

endermologia - efekty
endermologia

Przeciwwskazania do przejścia zabiegu laserowego usuwania cellulitu

Zabieg endermologiczny nie jest wykonywany u osób z dużą ilością tłuszczaków. Z endermologii wykonywanej w Częstochowie nie powinny także korzystać osoby z żylakami lub tendencją do ich powstawania. Zabiegu nie wykonuje się również w przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Jak przygotować się do endermologii?

Wybierając się na zabieg w Studio Laser, nie musisz specjalnie się przygotowywać. Efekty masażu będą widoczne niemal od razu.

Umów się na wizytę i poznaj wyjątkowe działanie endermologii!

Cennik

120 zł

Pakiet 10 zabiegów (cena dotyczy jednego zabiegu)*

140 zł

Pojedynczy zabieg

50 zł

Strój (w pakiecie "10 zabiegów" strój gratis)

 

* przy płatności gotówką

Częstochowa