Częstochowa

Poniedziałek - Piątek:
09:00 - 21:00
Sobota:
09:00 - 17:00

Studio Laser - depilacja laserowa Częstochowa
ul. Waszyngtona 58 lok. 1
42-217 Częstochowa

Studio Laser w Częstochowie

Studio Laser w Częstochowie to profesjonalnie wyposażony gabinet kosmetyki laserowej. Świadczymy usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie! Naszą specjalizacją jest depilacja laserowa. Ponadto, wykonujemy również szereg innych zabiegów, w tym między innymi endermologię czy zamykanie naczynek. Korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy urządzeń. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz przyjemną, kameralną atmosferę.

Chcąc być blisko jak najszerszego grona klientów, Studio Laser znajduje się nie tylko w Częstochowie, ale również w Poznaniu i w Warszawie.

Sprawdź szczegóły naszej oferty, wybierz coś dla siebie i skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty. Studio Laser w Częstochowie znajduje się przy ulicy Jerzego Waszyngtona. Serdecznie zapraszamy!

Usługi:
  • Depilacja laserowa

    Depilacja laserowa to zabieg wykorzystujący działanie lasera, aby usunąć niechciane owłosienie na wybranych partiach ciała. Polecany jest osobom pragnącym na zawsze pozbyć się problemu depilacji oraz borykającym się z zaburzeniami gospodarki hormonalnej, skutkującymi nadmiernym owłosieniem. Depilacja laserowa to zabieg w pełni bezpieczny, który sprawia, że skóra jest gładka i przyjemna w dotyku.

  • Endermologia

    Endermologia to skuteczna metoda w walce z cellulitem, lokalnymi otłuszczeniami oraz zastojami krwi i limfy. Zabieg uelastycznia skórę oraz poprawia jej napięcie. Dzięki temu prezentuje się młodo i atrakcyjnie. Technika wykonywania endermologii polega na masażu wybranych partii ciała za pomocą specjalnej głowicy wykorzystującej zjawisko podciśnienia. Zasysanie oraz masowanie skóry pobudza ją do regeneracji i odnowy. Częstochowa to jedno z miast, gdzie nasz profesjonalny personel wykonuje zabieg endermologii w atrakcyjnych cenach.

  • Zamykanie naczynek

    Salon kosmetyki laserowej Studio Laser w swojej ofercie ma również laserowe zamykanie naczynek. Zabieg przeznaczony jest dla osób o nieestetycznie wyglądających, rozszerzonych naczynkach na twarzy lub pajączkach na nogach. Siła lasera skierowanego punktowo umożliwia zamknięcie naczynka oraz jego wchłonięcie. Dzięki temu problem przestaje być widoczny. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i przyjdź do naszego gabinetu w Częstochowie!

Bezpieczne i trwałe usuwanie włosków laserem

depilacja laserowa light sheer

Depilacja laserowa to zabieg dla wszystkich Klientów zainteresowanych trwałym usunięciem owłosienia. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy chcą poprawić swój wygląd. Kosmetyka laserowa polega na bezpośrednim oddziaływaniu na strukturę włosa, która w konsekwencji doprowadza do jego zniszczenia. Dzięki temu trwale pozbywasz się zbędnego owłosienia oraz możesz cieszyć się piękną i gładką skórą.

Zabieg ten przeznaczony jest również dla osób borykających się z problemem wrastających włosków. Jeżeli inne metody skutecznie usuwają niechciane włosy, lecz powodują te przykre skutki uboczne, skorzystaj z depilacji laserowej i zapomnij o bolesnych stanach zapalnych i nieestetycznych krostkach.

depilacja laserowa - laser

Metoda ta jest skuteczna także w przypadku osób, u których nadmierne owłosienie zostało spowodowane przez zmiany hormonalne. Mechaniczne uszkodzenie struktury włosa sprawia, że przestają one odrastać bez względu na to, jaki masz poziom testosteronu. Co ważne, depilacja laserowa jest bezpieczna dla osób cierpiących na zapalenie mieszków włosowych. Oddziaływanie bezpośrednio na strukturę włosa nie powoduje żadnych tego rodzaju skutków ubocznych, dzięki czemu możesz cieszyć się piękną i gładką skórą.

Umów się na depilację laserową w Częstochowie >

Cennik - depilacja laserowa

Panie / Panowie

190 / 230 zł

Górna warga

150 / 250 zł

Linia biała (1/2 brzucha)

150 / 250 zł

Linia stringów

190 / 230 zł

Brodawki piersiowe

290 / 350 zł

Broda

290 / 300 zł

Szyja

200 / 250 zł

Baki

190 / 250 zł

Policzki

300 / 500 zł

Dekolt / tors

350 / 400 zł

Pośladki

200 / 300 zł

1/2 pośladków

100 / 100 zł

Skronie

250 / 300 zł

Barki

450 zł /    -

Bikini głębokie wraz z linią stringów

380 zł /    -

Bikini standardowe

350 / 400 zł

Przedramiona

350 / 400 zł

Ramiona

450 / 550 zł

Łydki

300 / 350 zł

1/2 łydek

390 / 500 zł

Brzuch

400 / 700 zł

Plecy

270 / 500 zł

1/2 pleców

150 / 200 zł

Dłonie

130 / 130 zł

Kolana

Przy depilacji łydek lub ud kolana GRATIS!

250 / 300 zł

Kark

500 / 650 zł

Uda

300 / 400 zł

1/2 ud

330 / 330 zł

Pachy

200 / 200 zł

Uszy

250 / 250 zł

Lędźwia

Zabiegi endermologii skutecznie likwidujące cellulit

endermologia - przed zabiegiem

Salon kosmetyki laserowej w Częstochowie wykonuje także endermologię. Zabieg ten zwany jest również masażem podciśnieniowym. Endermologia jest szczególnie polecana osobom zmagającym się z cellulitem. Jego głównym zadaniem jest oddziaływanie na tkankę łączną skóry, dzięki czemu dodatkowo modeluje sylwetkę oraz poprawia jej koloryt. Ze względu na to, że masaż podciśnieniowy oddziałuje na głębokie warstwy skóry, poprawia również metabolizm, pomagając w oczyszczeniu organizmu z toksyn. Właściwości oczyszczające endermologii wpływają pozytywnie na elastyczność skóry, widocznie ją odmładzając.

endermologia - efekt po zabiegu

Z punktu widzenia naszych Klientów istotny jest również fakt, że kosmetyka laserowa jest całkowicie bezbolesna, co zapewnia maksymalny komfort podczas wykonywania zabiegu. Jeżeli masz dodatkowe pytania, umów się na konsultację, podczas której uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Umów się na endermologię w Częstochowie >

Cennik - endermologia

1500 zł

Pakiet 10 zabiegów *

170 zł

Pojedynczy zabieg **

50 zł

Strój (w pakiecie "10 zabiegów" strój gratis)

* przy płatności gotówką

** przy płatności kartą

Usuwanie naczynek laserem

usuwanie przebarwień - przed zabiegiem

W naszym gabinecie urody w mieście Częstochowa wykonasz także laserowe usuwanie naczynek. Zabieg ten polecany jest osobom, które chcą zlikwidować nieestetyczne czerwone pajączki widoczne na twarzy lub na innych częściach ciała. Polega on na kierowaniu wiązki lasera o odpowiedniej długości fali na widoczne naczynka. Dzięki temu ulegają one zamknięciu i przestają być widoczne na powierzchni skóry. 

usuwanie przebarwień - efekt po zabiegu

Laserowe zamykanie naczynek dostosowywane jest indywidualnie do każdego rodzaju skóry – w zależności od jej grubości, rodzaju karnacji oraz od wielkości i głębokości uszkodzonego naczynka. Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzamy konsultacje, podczas których ustalamy szczegóły oraz dobieramy odpowiednie parametry lasera, tak aby zabieg przyniósł oczekiwane efekty i był w pełni bezpieczny.

Poznaj wszystkie zabiegi wykonywane w naszym salonie kosmetyki laserowej w Częstochowie i wybierz wariant idealny dla siebie!

Umów się na laserowe zamykanie naczynek w Częstochowie >

Cennik - laserowe usuwanie naczynek

150 zł

Pojedyncze naczynko / przebarwienie

300 zł

Broda

350 zł

Barki

500 zł

Brzuch

900 zł

Cała twarz

400 zł

Czoło

500 zł

Dekolt

400 zł

Dłonie

200 zł

Górna warga

500 zł

Łydki

350 zł

Jedna łydka

300 zł

Nos

750 zł

Plecy

500 zł

Policzki

500 zł

Przedramiona

500 zł

Ramiona

300 zł

Stopy (powierzchnia wokół kostek)

350 zł

Szyja

250 zł

Skronie

500 zł

Uda

350 zł

Jedno udo

350 zł

Wokół oczu