Zabiegi przeciwstarzeniowe, które pomogą zatrzymać upływający czas

Czy wiesz, że już po 20-tym roku życia powinno się rozpocząć profilaktykę przeciwstarzeniową? Zbilansowana dieta i regularna aktywność fizyczna to podstawa, jednak coraz większą popularnością cieszą się również zabiegi anti-aging. To skuteczny sposób na spowolnienie i zapobieganie procesowi starzenia się. Dowiedz się, jakie zabiegi przeciwstarzeniowe pomogą Ci zachować młody wygląd na dłużej.

Odmładzanie poprzez naświetlanie

Fotoodmładzanie to jeden z najpopularniejszych zabiegów mających na celu przeciwdziałanie procesom starzenia się skóry. Metoda polega na naświetlaniu skóry wiązką lasera o niskiej gęstości. Światło pobudza komórki i zmusza je do produkcji kolagenu i elastyny, a także pochłania melaninę z istniejących przebarwień.

W Studio Laser wykonujemy fotoodmładzanie laserowe IPL. Tym, co czyni tę metodę tak wyjątkową jest jej kompleksowe działanie. Często lasery zwalczają pojedyncze problemy, natomiast w tym przypadku jeden sprzęt jest w stanie zapewnić spektakularne efekty – wygładza zmarszczki, usuwa przebarwienia i niedoskonałości oraz sprawia, że skóra staje się gładsza i odżywiona.

Iniekcje mezokoktajlu wygładzające skórę

Innym, polecanym zabiegiem przeciwstarzeniowym jest mezoterapia próżniowa. Celem jest nawilżenie, wygładzenie oraz rozjaśnienie skóry. Metoda polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry specjalnie skomponowanego mezokoktajlu. W naszym gabinecie wykonujemy mezoterapię próżniową wykorzystując nowoczesne urządzenia, które gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność. Preparat aplikujemy z zastosowaniem jednorazowego kartidża z dziewięcioma igłami. Ponadto, stosujemy system vacum, który minimalizuje uczucie dyskomfortu i zmniejsza ryzyko skutków ubocznych (krwiaki, obrzęki, siniaki).

Wstrzyknięcie botuliny

Terapia botulinowa, bardziej znana jako botox, to jedna z najskuteczniejszych metod na pozbycie się oznak starzenia. Zabieg polega na wstrzyknięciu w poszczególne partie twarzy botuliny, która sprawia, że zmarszczki mimiczne zostają wygładzone, a skóra prezentuje się młodziej. W naszym gabinecie botox wykonują wykwalifikowani lekarze. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na precyzyjne dobranie odpowiedniej dawki botuliny, a tym samym osiąganie spektakularnych efektów, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa.