Smukła sylwetka bez siłowni? To możliwe!

Marzysz o smukłej sylwetce, jednak siłownia to nie Twój klimat? A może z jakichś powodów nie możesz wykonywać aktywności fizycznej? Niezależnie od powodu – istnieją również inne sposoby na poprawę figury: zbilansowana dieta oraz niezawodne zabiegi kosmetyczne. Podpowiadamy, co dokładnie robić, by móc cieszyć się smukłą sylwetką bez konieczności wylewania hektolitrów potu na siłowni.

Zdrowe odżywianie to podstawa

Chcąc dobrze wyglądać na zewnątrz, zacznij dbać o siebie od wewnątrz, czyli zdrowego odżywiania. Odpowiednio zbilansowana dieta to 80% sukcesu. Porzuć wszelkie, drakońskie sposoby na zrzucanie kilogramów. Wprowadź do swojego życia zdrowe nawyki. Spożywaj 3-5 posiłków dziennie, dbając o ich regularność. Zadbaj o to, by każdy z nich miał 50-60% węglowodanów, 20-30% tłuszczów, 10-20% białka. Poniżej zamieszczamy krótką ściągawkę, w jakich produktach je znajdziesz:

  • Węglowodany – produkty zbożowe, owoce, warzywa strączkowe i korzeniowe;
  • Tłuszcze – oleje roślinne, ryby, orzechy;
  • Białka – jajka, nabiał, drób.

Przygotowując posiłki zamiast smażenia wybieraj pieczenie lub gotowanie. Całkowicie wyeliminuj słodycze (w tym również słodzone napoje gazowane) i fast foody. Pamiętaj o nawadnianiu się. Pij minimum 3 litry wody dziennie!

Zabiegi kosmetyczne

W drodze po smukłą sylwetkę pomocne będą także zabiegi kosmetyczne. To świetny sposób nie tylko na stratę kilku kilogramów, ale również ujędrnienie ciała i pozbycie się cellulitu. Metodą, która przynosi spektakularne efekty jest elektrostymulacja. Elektrostymulacja SYSARA to zabieg mający na celu wyszczuplenie sylwetki, wzmocnienie mięśni i ujędrnienie skóry. Technika polega na przykładaniu elektrod do ciała i doprowadzanie do nich prądu. W ten sposób w mięśniach dochodzi do skurczu, co w efekcie doprowadza do zużycia energii nagromadzonej w tkance tłuszczowej. W celu osiągnięcia w pełni satysfakcjonujących efektów niezbędne jest przeprowadzenie pełnej serii (10 zabiegów w czasie 3-4 tygodni). Każdy z nich trwa zaledwie 17 minut.

17-minutowy zabieg jest równoznaczny z długotrwałym treningiem. Brzmi imponująco, prawda?