Przyszła Panno Młoda – zobacz, jakie zabiegi warto wykonać przed ślubem

Przygotowania do ślubu to zazwyczaj dość stresujący, jednak bez wątpienia piękny czas w życiu młodej pary. Pomimo długiej listy zadań do wykonania, Pani Młoda nie może zapomnieć o sobie i powinna zadbać o swój wygląd. W końcu to na niej skupi się wzrok wszystkich, przybyłych gości. Przedstawiamy 3 zabiegi kosmetyczne, na jakie warto się zdecydować przed ślubem.

Kilka cennych porad

Jeśli zależy Ci na tym, by w dniu własnego ślubu wyglądać dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłaś, zadbaj o swój wygląd odpowiednio wcześniej. Niektóre zabiegi należy wykonać nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem lub przeprowadzić kilka serii, by odnieść oczekiwane efekty. Zadbaj o to odpowiednio wcześniej. Zastanów się, jaki jest Twój cel, co chcesz poprawić. Skontaktuj się z wybranym salonem kosmetycznym i dowiedz się, kiedy najlepiej przeprowadzić zabieg. Poniżej przedstawiamy kilka, najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych wśród Panien Młodych, które zapewnią gładkie ciało i promienną cerę.

Trwała depilacja z użyciem lasera

Gładka, pozbawiona niechcianego owłosienia skóra to absolutna podstawa. Golenie maszynką, depilatorem elektrycznym czy woskiem to skuteczne, jednak ryzykowne metody. Istnieje możliwość zranienia czy powstania podrażnień. Ponadto, uzyskane efekty są krótkotrwałe. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie depilacja laserowa. To zabieg polegający na trwałym usunięciu włosków poprzez dostarczenie do głębokich warstw skóry wiązki promieniowania. W Studio Laser wykonujemy depilację laserową z wykorzystaniem w pełni bezpiecznej, a przy tym najskuteczniejszej na rynku technologii LightSheer.

Zabieg należy wykonać w kilku seriach (3-4 serie z kilkutygodniową przerwą), dlatego jeśli chcesz z niego skorzystać – zaplanuj go odpowiednio wcześnie.

Odżywienie skóry twarzy

Mezoterapia to propozycja dla osób, które chcą odżywić, nawilżyć i ujędrnić skórę na twarzy. Zabieg polega na wprowadzeniu do głębokich warstw skóry specjalnie skomponowanego mezokoktajlu z kwasem hialuronowym, peptydami, mieszanką witamin i substancji odżywczych. W naszym gabinecie przeprowadzamy mezoterapię próżniową z wykorzystaniem sprawdzonych metod. Aplikujemy preparat za pomocą jednorazowego kartidża z dziewięcioma, cienkimi igłami. Ponadto, korzystamy z systemu vacum. Metoda polega na odciąganiu skóry od naczyń krwionośnych i nerwów. W ten sposób minimalizujemy ból oraz ryzyko powstawania ewentualnych siniaków.

Zabieg należy wykonać około 3-4 tygodnie przed ślubem.

Zabieg odmładzania IPL

Jeśli na Twojej skórze widać oznaki starzenia, wygląda na zmęczoną lub jest pokryta drobnymi przebarwieniami – dobrym pomysłem będzie skorzystanie z zabiegu fotoodmładzania. To metoda polegająca na wykorzystaniu impulsowego światła (IPL) o niskiej gęstości. Podczas zabiegu, emitowane światło pobudza komórki zmuszając je do wytwarzania nowych włókien kolagenu i elastyny. Efekt? Skóra staje się wyraźnie wygładzona i naprężona. Zdecydowanie najbardziej spektakularne efekty zapewnia urządzenie IPL D-Light SR, z którego korzystamy na co dzień.

Dla uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu polecamy przeprowadzenie serii zabiegów fotoodmładzania (2-5 w odstępach 3-4 tygodniowych).

W Studio Laser zadbamy o każdą przyszłą pannę młodą. Dołożymy wszelkich starań, by pomóc Ci w przygotowaniach do ślubu. Sprawimy, że Twoja skóra będzie gładka, a cera promienna. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pacjentów, dlatego korzystamy ze sprawdzonych urządzeń, a osoby wykonujące zabiegi są wykwalifikowane i mają doświadczenie w zakresie wykonywanych zadań.