Nieinwazyjne zabiegi, które odejmą Ci lat

Wraz z biegiem czasu skóra traci naturalną umiejętność samodzielnej regeneracji. Twarz pokrywa się zmarszczkami, wygląda na zmęczoną i zatraca swój blask. Czy istnieje sposób na powstrzymanie procesu starzenia? Czy jest metoda na odmłodzenie wyglądu? Z pomocą przychodzą zabiegi kosmetyczne! Przedstawiamy top 3 nieinwazyjnych zabiegów, które odejmą Ci lat, z których możesz skorzystać w naszym gabinecie.

Przywracanie jednolitego kolorytu poprzez usuwanie przebarwień

Nieestetyczne, brązowe plamy na twarzy sprawiają, że skóra wygląda na zmęczoną. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak powszechnym problemem są przebarwienia, dlatego do swojej oferty wprowadziliśmy zabieg laserowego usuwania przebarwień. Do jego wykonania wykorzystujemy nowoczesne urządzenie IPL-Quantum SR. Narzędzie doprowadza do podgrzania poszczególnych przebarwień, a w efekcie – ich zniszczenia. Po zabiegu skóra zyskuje jednolity kolor i młodzieńczy blask.

Widoczna poprawa kondycji skóry dzięki mezoterapii próżniowej

Mezoterapia próżniowa to zabieg, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego. Efekty, jakie zapewnia są naprawdę warte uwagi. Odmłodzona, nawilżona, zregenerowana skóra bez zmarszczek – to skutki mezoterapii i to już po jednym zabiegu! W naszym gabinecie korzystamy z urządzenia Aqua Injector Plus, wyposażonego w jednorazowe kartidże z dziewięcioma, cienkimi igłami, za pomocą których zostaje aplikowany preparat. Takie rozwiązanie sprawia, że zabieg jest bezbolesny, a ryzyko pojawienia się efektów ubocznych – minimalne.

Top of the top – fotoodmładzanie!

Jednym z najczęściej wybieranych zabiegów odmładzających jest fotoodmładzanie laserowe. To bezpieczny zabieg polegający na wykorzystaniu impulsów światła o niskiej gęstości energii, którego zadaniem jest przebudowa włókien kolagenowych. W efekcie skóra staje się jędrna i wygładzona, pory ulegają widocznemu zmniejszeniu, a koloryt zostaje ujednolicony. Magiczną moc światła doceniło już szerokie grono naszych klientów. Fotoodmładzanie nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również ją leczy.