Dla kogo przeznaczony jest zabieg bandażami arosha?

Z zabiegów z bandażami Arosha korzysta bardzo dużo osób, a to za sprawą ich nieinwazyjności oraz spektakularnych rezultatów. Jest to metoda na skuteczne pozbycie się cellulitu, wymodelowanie sylwetki oraz ujędrnienie skóry, jednak nie są to jedyne efekty, których można spodziewać się po zabiegach. W artykule podpowiadamy, kiedy warto z nich skorzystać.

Jak wygląda zabieg z bandażami Arosha?

Zabieg z bandażami Arosha składa się z kilku etapów, a każdy z nich odpowiada za osiągnięcie określonych rezultatów. Pierwszym z nich jest wykonanie dokładnego masażu ciała przy użyciu specjalnej szczotki, dzięki czemu pobudzony zostaje układ limfatyczny. Przeprowadzany jest także peeling, który pomaga w złuszczeniu martwego naskórka, a także stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Kluczowym momentem każdego zabiegu jest zaaplikowanie na określone partie ciała ampułki aktywnych składników oraz owinięcie ich bandażami, które także nasączone są drogocennymi substancjami. Bandaże Arosha wykonane są z miękkiej i delikatnej bawełny, która nie podrażnia skóry, dlatego zabieg jest w pełni bezpieczny i nieinwazyjny. Ostatnim etapem jest wykonanie masażu przy użyciu kremu, który pozwala na utrwalenie uzyskanego wcześniej efektu.

Jakie efekty dają zabiegi z bandażami Arosha?

Bandaże Arosha, ze względu na wysoką skuteczność działania, najczęściej aplikowane są na najbardziej problematyczne partie ciała, czyli m.in. uda, pośladki, ramiona, brzuch, lecz także na biust. Zalecane jest, aby zabiegi przeprowadzać w seriach – ich częstotliwość i ilość dobierana jest w oparciu o indywidualne predyspozycje pacjenta. Profesjonalny zabieg z bandażami Arosha w Warszawie wykonasz w naszym gabinecie Studio Laser, w którym specjaliści pomogą Ci w osiągnięciu jak najbardziej satysfakcjonujących rezultatów!

Wśród efektów, które można uzyskać, wyróżnia się m.in. redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej, wysmuklenie określonych obszarów ciała, ujędrnienie i nawilżenie skóry, a także zmniejszenie obrzęków.

Kto powinien skorzystać z zabiegów z bandażami Arosha?

Zabiegi z bandażami Arosha polecane są wszystkim osobom, które borykają się z cellulitem, lecz także z rozstępami. Jest to nieinwazyjna i bezpieczna metoda na intensywne nawilżenie i odżywienie odwodnionej, suchej oraz pozbawionej jędrności skóry. Zabiegi te cieszą się popularnością także wśród pacjentów, którym zależy na odpoczynku, relaksie oraz zregenerowaniu sił.

Należy pamiętać, że istnieją przeciwwskazania, które w niektórych przypadkach wykluczają możliwość użycia bandaży Arosha, a są to najczęściej: ciąża, nowotwory i guzy lub uczulenie na jeden ze składników aktywnych. Przed zabiegiem należy więc poinformować kosmetologa o wszelkich schorzeniach i chorobach.