Czym są bandaże Arosha?

Walka o wymarzoną sylwetkę to nie tylko regularna aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie. Osoby, które chcą o siebie zadbać, mogą wesprzeć ten proces również na wiele innych sposobów. Mowa tutaj na przykład o zabiegach medycyny estetycznej czy wykorzystaniu różnego rodzaju bezinwazyjnych metod. Na uwagę zasługują bandaże Arosha, które pomagają pozbyć się cellulitu. Co warto wiedzieć na ich temat, kiedy je stosować i jak szybko widoczne są efekty?

Co to są bandaże Arosha? W jakim celu się ich używa?

Klienci naszych gabinetów często pytają, czym są bandaże Arosha i jakie efekty można dzięki nim otrzymać. Bandaże są wykonane z delikatnej wełny, która jest nasączona aktywnymi składnikami przenikającymi w głąb skóry podczas zabiegu. Dzięki sposobowi aplikacji skóra przyjmuje je o wiele lepiej – uwalnianie odbywa się stopniowo. Co ważne, stosowanie bandaży Arosha jest w pełni bezpieczne, ponieważ nie uciskają skóry ani jej nie odwadniają. Celem wykonywania zabiegów przy ich zastosowaniu jest ujędrnienie i nawilżenie skóry, pobudzenie mikrokrążenia oraz redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej. Co więcej, pacjenci zauważają również zmniejszenie się obwodu w miejscach, w których zabieg był przeprowadzany.

Jak przebiega zabieg przy zastosowaniu bandaży Arosha?

Dzięki zabiegowi z użyciem bandaży Arosha można uzyskać satysfakcjonujące efekty. Właśnie dlatego jest wybierany równie chętnie co na przykład endermologia. Procedura składa się z kilku etapów:

  • wykonanie masażu specjalną szczotką w celu złuszczenia martwego naskórka i pobudzenia układu limfatycznego,
  • przeprowadzenie peelingu kwasem glikolowym dla utrwalenia uzyskanego efektu,
  • aplikacja ampułki z aktywnymi składnikami,
  • owinięcie ciała bandażami nasączonymi odżywczymi składnikami,
  • wykonanie masażu przy użyciu kremu antycellulitowo-drenującego.

Zabiegi z zastosowaniem bandaży Arosha są całkowicie bezpieczne, a do tego przyjemne. Efekty są widoczne już po pierwszej wizycie, jednak dla uzyskania jak najlepszych rezultatów warto się zdecydować na 6-10 zabiegów, których częstotliwość jest dobierana indywidualnie do predyspozycji i oczekiwań.