Wyszczuplenie ciała – ud, łydek, nóg i brzucha – elektrostymulacją SYSARA

Wyszczuplenie ciała, każdej narażonej na utratę jędrności i gromadzenie się tkanki tłuszczowej jego części, a zatem ud, łydek i brzucha, teraz możliwe jest do uzyskania w zaskakująco prosty i szybki sposób. Elektrostymulacja SYSARA to innowacyjna metoda odchudzania, przynosząca znakomite efekty. Teraz możesz z niej skorzystać w gabinetach kosmetyki laserowej Studio Laser w miastach Warszawa, Poznań i Częstochowa.

Jędrne, szczupłe ciało w 17 minut? To możliwe!

SYSARA to zupełnie nowa koncepcja odchudzania. Zaawansowane technologicznie, innowacyjne urządzenie pobudza tutaj mięśnie do intensywnej pracy, w wyniku czego dochodzi do kontrakcji. Pobudzone mięśnie zużywają energię zgromadzoną w tkance tłuszczowej, a efektem tego procesu jest spadek wagi i wyszczuplenie ciała. Podczas spalania tłuszczu organizm oczyszcza się także z toksyn i złogów, które wydala poprzez gruczoły limfatyczne i obieg krwi. Stąd też bardzo ważnym elementem zabiegu SYSARA jest stałe nawadnianie organizmu poprzez picie dużych ilości wody (2-2,5 litra dziennie), która pomaga w usuwaniu toksyn. Co istotne, jeden zabieg SYSARA trwa zaledwie 17 minut! 

Talia kobiety
Sarsa

Co dokładnie oferuje SYSARA?

Możesz wybrać – długotrwały trening lub 17 – minutowy zabieg SYSARA. Rezultat Twojego wyboru okaże się identyczny. Jednak jeśli oczekujesz naprawdę imponujących wyników uzyskanych w krótkim czasie, a także cenisz sobie nowoczesne rozwiązania przynoszące wiele pożądanych korzyści, SYSARA z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zamiast długotrwałego treningu, postaw na zabieg SYSARA, który znakomicie stymuluje mięśnie do wytężonej pracy. Korzyści okazują się tutaj identyczne jak przy wykonywaniu długotrwałych ćwiczeń brzucha, nóg, talii i pośladków.

SYSARA doskonale pobudza mięśnie w tych partiach ciała, w których odłożyły się zbędne kilogramy. Pełna sesja, tj. 10 zabiegów w czasie 3-4 tygodni bez żadnej przerwy (warunek konieczny!) to znakomite wyszczuplenie ciała. SYSARA ponadto ujędrnia miękkie i zwiotczałe mięśnie, poprawia wygląd skóry i cyrkulację krwi oraz przyspiesza metabolizm.

Czy wyszczuplenie ciała metodą SYSARA jest dla Ciebie?

Zdecydowanie tak, jeśli marzysz o smukłej sylwetce, wzmocnionych mięśniach i elastycznej, jędrnej skórze. Poszczególne programy SYSARA można swobodnie dopasować do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wszystkie toksyny i inne zanieczyszczenia podczas zabiegu wydalane są z organizmu. SYSARA pomaga Ci schudnąć, wzmacnia i polepsza wygląd Twojej skóry, dba o to, abyś czuła się świetnie w swoim ciele.

Program szczęśliwa mama bez bólu kręgosłupa

Specjalnie dobrany program pozwalający już po 4 seansach cieszyć się brakiem bólu kręgosłupa.

Program wzmocnienie mięśni

Program polecany osobom uprawiającym sport. SYSARA działa tutaj na mięśnie wzmacniająco.

Redukcja cellulitu

SYSARA działa na tkankę tłuszczową odpowiednio dobranymi falami według specjalnej frekwencji i spala ją podczas zabiegu.

Proponowany zabieg - depilacja laserowa

Najczęściej wybieranym zabiegiem przez naszych klientów jest depilacja laserowa. Zabieg jest wykonywany przy użyciu technologii LightSheer. Wiązka lasera dociera do najgłębszych warstw skóry, gdzie dopasowuje się do rozmiaru mieszka włosowego oraz ilości zawartej w nim melaniny. Proces trwa krótko, a sam zabieg przebiega bezboleśnie. Usługę depilacji laserowej dla kobiet i mężczyzn oferujemy w trzech miastach – zapraszamy do umówienia się na wizytę!