Strona głównaOdchudzanie Sysara

ODCHUDZANIE ELEKTROSTYMULACJĄ SYSARA

Jędrne, szczupłe ciało w 17 minut

Sysara to nowa koncepcja odchudzania. Nowoczesna, elektroniczna maszyna pobudza mięśnie do intensywnej pracy, w wyniku której dochodzi do kontrakcji. Pobudzone mięśnie zużywają energię zgromadzoną w tkance tłuszczowej, w efekcie czego następuje chudnięcie. Podczas spalania tłuszczu organizm oczyszcza się z toksyn i złogów, które wydala poprzez gruczoły limfatyczne i obieg krwi. Bardzo ważnym czynnikiem podczas zabiegu Sysara jest stałe nawilżanie organizmu przez picie dużych ilości wody (2-2,5 litra dziennie), która pomaga w usuwaniu toksyn.

Co oferuje Sysara?

Zamiast długotrwałego treningu (np. biegania po lesie, przysiadów i wielu innych ćwiczeń) Sysara stymuluje mięśnie do wytężonej pracy. Korzyści okazują się identyczne jak przy wykonywaniu długotrwałych ćwiczeń brzucha, nóg, talii i pośladków. Podsumowując, Sysara pobudza mięśnie w tych miejscach ciała, w których odłożyły się zbędne kilogramy. Sesja 10 zabiegów w czasie 3-4 tygodni bez żadnej przerwy (warunek konieczny!) ujędrnia miękkie i zwiotczałe mięśnie, poprawia wygląd skóry i cyrkulację krwi oraz przyspiesza metabolizm.

Dopasowane programy do indywidualnych potrzeb
Przy pomocy intensywnego programu Sysara wszystkie toksyny i inne zanieczyszczenia wydalane są z organizmu. Sysara pomaga Ci schudnąć, to ona za myśli za Ciebie, wzmacnia i polepsza wygląd Twojej skóry. Sysara zadba, aby Twoje ciało wróciło do normy.

Cellulit


Cellulit

Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Efektem tego jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry ud, bioder, kolan, pośladków, ramion i brzucha. Na skórze tych partii ciała mogą być widoczne guzki i zgrubienia przypominające wyglądem „skórkę pomarańczy”, czasami mogą one powodować nawet dolegliwości bólowe.

Dawniej uważano, że przypadłość ta jest związana z otyłością, dziś wiemy, iż cellulit dotyczy prawie 80% kobiet, począwszy od wieku dojrzewania, zarówno tych przy kości, jak również tych szczupłych. Cellulit jest wynikiem zaburzenia równowagi w naszym organizmie. Obecne tempo życia, wysoko przetworzona żywność, brak ruchu sprzyjają jego powstawaniu i pogłębianiu. Główne przyczyny pojawiania się cellulitu to zmiany hormonalne (nadmiar estrogenów), zaburzenia mikro-krążenia oraz pracy układu limfatycznego, nieprawidłowe odżywanie oraz uwarunkowania genetyczne. Walka z cellulitem nie jest łatwa, ale można zapobiegać jego powstawaniu oraz zredukować już istniejący problem. Sysara działa na tkankę tłuszczową odpowiednio dobranymi falami według specjalnej frekwencji i spala ją podczas zabiegu. Wspaniałe efekty można osiągnąć łącząc 2 zabiegi: Sysara + Endermologie.

Studio Laser

Program szczęśliwa mama bez bólu kręgosłupa

Bardzo często po porodzie młode mamy odczuwają uciążliwe bóle kręgosłupa. Dodatkowo są zbyt zmęczone, żeby udać się na ćwiczenia. Bóle natężają się, kiedy nosimy nasze dziecko. Specjalnie dobrany program pozwoli nam już po 4 seansach cieszyć się całkowitą bezbolesnością tej części ciała.

 

Wzmocnienie mięśni

Sysara znajduje również zastosowanie w przypadku rozwiniętych mięśni, polecana jest sportowcom lub ludziom uprawiającym sport. W tym przypadku Sysara działa na mięśnie wzmacniająco.

 

Zabieg wprowadzający

Jeden zabieg Sysary trwa 17 minut. Najlepszy rezultat osiągniemy, jeśli zastosujemy pełną liczbę zabiegów, czyli 10 sesji. Przy dużej nadwadze nasi eksperci zalecają kolejną sesję 10 zabiegów lub indywidualnie ustalają większą ilość sesji, analizując wyniki poprzednich zabiegów. Podczas pierwszego zabiegu nasz klient jest skrupulatnie ważony i mierzony. Podczas kolejnych spotkań osiągamy coraz lepsze rezultaty w poszczególnych partiach ciała.

 

Badania i wynalazek

Dr G. Pollock wraz ze swoim zespołem naukowym wiele lat badał pracę mięśni w ludzkim organizmie. Najwięcej uwagi poświęcił zagadnieniu stymulowania pracy mięśni w celu ich większego ukrwienia. Właśnie pod tym kątem wynaleziono aparat Sysara, który głównie był przeznaczony dla pacjentów ze stwardnieniem rozsianym, natomiast w dalszym toku badań Dr Pollock odkrył, że aparat znakomicie nadaje się do odchudzania. Podczas leczenia i wzmacniania mięśni u pacjentów ze stwardnieniem rozsianym dodatkowo następowało spalanie tłuszczu i efekt chudnięcia. W ten sposób Dr Pollock oddał się nowemu zagadnieniu – udoskonalił swój wynalazek i wyprodukował nowy, wzmocniony aparat do odchudzania, obecnie najlepszy na całym świecie.

Warszawa Centrum

Aleje Jerozolimskie 31 lok. 21

00-508 Warszawa

tel. +48 22 629 55 59

kom. +48 604 253 453

Warszawa Gocław

ul. Kakowskiego 5

04-042 Warszawa

tel. +48 22 810 04 94

kom. +48 604 252 652

Częstochowa

ul. Waszyngtona 58 lok. 1

42-217 Częstochowa

tel. +48 34 367 15 93

kom. +48 604 261 661