Strona głównaUsuwanie zmarszczek

POWIĘKSZANIE UST I USUWANIE ZMARSZCZEK

Jedną z metod usuwania zmarszczek mimicznych stanowi BOTOX, czyli terapia botulinowa, która wpływa na zmarszczki mimiczne.

Charakterystyczny dla Botoxu jest obszar jego działania. Wszystkie mięśnie działają tak jak zwykle, poza tymi, do których został on wstrzyknięty. Sprawia to, iż terapia botulinowa nie powoduje zmiany wyrazu twarzy, a jedynie wspomaga wypełnianie i usuwanie zmarszczek.

Zastrzyk z Botoxu powoduje zablokowanie impulsu nerwowego, który w normalnych warunkach dotarłby do mięśnia i spowodowałby jego kurczenie. Taka chemiczna blokada przez botulinę działa jedynie przez określony czas.

W wyniku zabiegu z wykorzystaniem Botoxu pionowe i poprzeczne bruzdy czoła oraz tzw. kurze łapki zostają spłycone. W okolicach oczu zmarszczki mogą pojawić się już u bardzo młodych osób, których mimika twarzy jest bardzo żywa.

Prawidłowo wykonany zabieg powinien zostać przeprowadzony jedynie przez wykwalifikowanych lekarzy, dysponujących doświadczeniem i wiedzą oraz dbających o odpowiednią precyzję. Rezultaty usuwania zmarszczek za pomocą Botoxu mogą utrzymywać się 4-6 miesięcy, a sam zabieg jest niemal bezbolesny oraz bardzo krótki. Pełne efekty można zaobserwować po ok. 2 tygodniach, natomiast zmarszczki zaczynają się stopniowo zmniejszać już po 2, 3 dniach.

Usuwanie zmarszczek to jednak tylko jedna z opcji, jakie daje Botox – inną jest zwalczanie nadmiernej potliwości. Włókna nerwowe mogą odtwarzać zablokowane połączenia, więc osiągnięty rezultat ograniczonej potliwości zmniejsza się i znika po upływie od 4 do 6 miesięcy. W celu utrzymania osiągniętego efektu zabieg powinien zostać wtedy powtórzony.

 

Wykorzystanie Botoxu jest bardzo powszechne w przypadku usuwania zmarszczek:
- tzw. „lwich” – między brwiami,
- poprzecznych czoła 
- „kurzych łapek” – wokół oczu.


Czego można się spodziewać po zabiegu wypełniania zmarszczek?

Po zabiegu usuwania zmarszczek Botoxem twarz wygląda zupełnie naturalnie, nie zmienia się jej ogólna mimika, natomiast sam wyraz twarzy staje się łagodny, a zmarszczki częściowo lub całkowicie zanikają. Dawka Botoxu stosowana podczas zabiegu dobierana jest pod kątem indywidualnych potrzeb, jest także znacznie mniejsza niż dawka lecznicza, a przez to zupełnie niegroźna. Konkretny rezultat uzależniony jest od indywidualnych predyspozycji organizmu.

Już pierwszy zabieg sprawia, że skóra wygląda na wypoczętą i młodszą. Do kolejnych zalet wykorzystania Botoxu należy trwalsze spłycenie zmarszczek: często po kilku miesiącach, kiedy połączenia nerwowe zostają zablokowane, zmarszczki są płytsze niż wcześniej. Wynika to z faktu, że przez te kilka miesięcy mięśnie mimiczne tworzące kurze łapki czy mięśnie odpowiedzialne za ruchy marszczące czoło nie są wykorzystywane, a skóra odpoczywa. Dzięki temu nawet kiedy botulina przestaje działać, skóra wygląda młodziej niż przed podjęciem terapii.

PRZED ZABIEGIEM

Studio Laser

PO ZABIEGU

Studio Laser

PRZED ZABIEGIEM

Studio Laser

PO ZABIEGU

Studio Laser

Wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust kwasem

Naturalne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego ESTHELIS to ekskluzywny sposób na poprawę wyglądu skóry twarzy. Naturalne produkty z tej linii są biokompatybilne oraz ulegają zupełnej biodegradacji, dzięki czemu są one bardzo bezpieczne.

Zastosowanie preparatu Esthelis nie musi zostać poprzedzone testami, co oznacza, że już w trakcie pierwszej wizyty możesz z niego skorzystać i nie wywoła to żadnych reakcji alergicznych. Trwałość preparatu Esthelis w przypadku warg to ok. 1 rok.

Esthelis wydobywa naturalne piękno na długi czas.

Esthelis wykorzystywany jest przy:
- wypełnianiu zmarszczek,
- zmniejszaniu fałd pomiędzy nosem i wargami, 
- poprawie rozmiaru oraz kształtu ust,
- podnoszeniu opadających kącików ust.

Dzięki preparatowi Esthelis skóra zyskuje objętość, młody wygląd, a rysy twarzy stają się delikatniejsze.

Rezultaty kilkunastominutowego zabiegu obserwować można od razu. Esthelis, dostępny już od 1996 roku, jest jedynym wypełniaczem, który przeszedł wszystkie badania kliniczne.

Ponad 10 milionów zabiegów wykonanych na całym świecie świadczy o bezpieczeństwie i skuteczności tego preparatu.

Odmłodzenie skóry oraz naturalny, nieskazitelny wygląd – oto Esthelis.

PRZED ZABIEGIEM

Studio Laser

PO ZABIEGU

Studio Laser

PRZED ZABIEGIEM

Studio Laser

PO ZABIEGU

Studio Laser

PRZED ZABIEGIEM

Studio Laser

PO ZABIEGU

Studio Laser

Preparat Fortelis pozwala na poprawę kształtów i owalu twarzy, umożliwia powiększanie ust, redukcję i wypełnianie zmarszczek, a także usuwanie zagłębień skóry.

Ten miejscowy zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu, który natychmiast niezwykle skutecznie modeluje twarz, usuwając zmarszczki, powiększając usta, podbródek czy uwydatniając kości policzkowe. Rezultat widoczny jest przynajmniej pół roku, kiedy to należy po raz kolejny przeprowadzić zabieg.

Ogromne bezpieczeństwo, trwałość i łatwość przeprowadzania zabiegu oraz skuteczne modelowanie to cechy, które łączy w sobie Fortelis. Bardzo duża precyzja zabiegu, efektywne wypełnianie zagłębień skóry, bruzd, zwiększanie objętości ust czy poprawa owalu i kształtów twarzy są osiągane przez wstrzykiwanie preparatu w głębokie warstwy skóry.

Naturalny preparat Fortelis pozwala cieszyć się wspaniałymi rezultatami niemal natychmiast po zabiegu oraz przez bardzo długi czas.

Wypełnij zagłębienia skóry, popraw fałdy i pokaż swoją prawdziwie piękną twarz. Zwalcz wszystkie niedoskonałości i pozbądź się bruzd już dzisiaj.

PRZED ZABIEGIEM

Studio Laser

PO ZABIEGU

Studio Laser

PRZED ZABIEGIEM

Studio Laser

PO ZABIEGU

Studio Laser

Alternatywą dla bardzo inwazyjnych procedur (np. wszczepiania implantów) oraz operacji plastycznych (takich jak zwiększanie objętości kości policzkowych, brody, korekcja owalu twarzy) jest SubQ.

To jeden z naturalnych preparatów wyprodukowanych na bazie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie SubQ został specjalnie przygotowany do wykorzystania we wstrzyknięciach nadokostnowych. Ostateczne rezultaty można zaobserwować już po 2 tygodniach, natomiast ich trwałość może wynosić nawet 2 lata. Specjalna forma preparatu SubQ (jego struktura i połączenie zawartych w nim cząsteczek) jest bardzo zbliżona do naturalnej budowy tkanki. W efekcie świetnie się on układa oraz praktycznie nie można go odróżnić od tkanki naturalnej.

Wykonanie zabiegu przy użyciu preparatu SubQ odmładza skórę twarzy, formuje kości policzkowe, zmniejsza bruzdy pomiędzy nosem i wargami, a także modeluje linię żuchwy.

Starzenie się skóry objawia się nie tylko w zmarszczkach, ale również w zmianie ogólnych rysów i kształtów twarzy. Podczas procesu starzenia zaczyna ubywać tkanki tłuszczowej w niektórych miejscach na twarzy. Objawia się to sporą zmianą jej wyglądu, a mianowicie zapadnięciem skroni, policzków, wyostrzeniem się rysów oraz obwisaniem skóry. Perfekcyjny owal młodej twarzy również zanika.

Odmładzanie wolumetryczne oraz poprawa rysów twarzy wykonywana są obecnie za pomocą Restylane SubQ, który przywraca młody, naturalny wygląd twarzy. Najczęstszym miejscem jego stosowania są kości policzkowe, co poprawia jędrność i napięcie skóry w ich okolicach, a także sprawia, że policzki uzyskują pełny kształt.

Stabilizowany kwas hialuronowy niepochodzący od zwierząt to gwarancja absolutnego bezpieczeństwa. Tak jak wszystkie preparaty Restylane zabieg nie wywołuje reakcji alergicznej oraz jest całkowicie biodegradowalny i nie pozostawia żadnych śladów w organizmie.

Częstochowa

Studio Laser

ul. Waszyngtona 58 lok. 1

42-217 Częstochowa

tel. +48 34 367 15 93

kom. +48 604 261 661