Strona głównaEndermologia

Endermologia - usuwanie cellulitu

Endermologia to najlepszy sposób, aby pozbyć się nieestetycznego i tak znienawidzonego przez wszystkie kobiety cellulitu. Efekty? Likwidacja cellulitu i piękne, jędrne, smukłe ciało, z którego będziesz naprawdę dumna!

Tylko u nas Endermologie® najtaniej w Warszawie i Poznaniu!

Zabiegi na cellulit, jakie wykonujemy w naszych gabinetach na terenie miast Warszawa, Poznań i Częstochowa, to skuteczny sposób na pozbycie się cellulitu, a także wielu innych nieestetycznych zmian skóry i ciała. Endermologia znakomicie sprawdza się bowiem także w przypadku utraty przez skórę jędrności i elastyczności, lokalnych otłuszczeń, czy też problemu ciężkich nóg. Przekonaj się, jak fantastyczne efekty przynosi usuwanie cellulitu i odchudzanie techniką Endermologie®. Atrakcyjna cena zabiegu z pewnością będzie dla Ciebie miłą niespodzianką!

Urządzenie do wałkowania fałd skóry

Czym jest endermologia?

Endermologia to masaż całego ciała wykonywany przy zastosowaniu specjalnej głowicy, wyposażonej w dwie elektronicznie sterowane rolki. Rolki te umieszczone zostały w hermetycznej komorze i działają w połączeniu z podciśnieniem. Dzięki tego rodzaju technice możliwe jest leczenie tkanki łącznej przez utworzenie fałdy skórnej, zwijanej przez pierwszą rolkę, a rozwijanej przez drugą. Fałda jest następnie „wałkowana” przez samobieżną głowicę przy zastosowaniu ruchów w przód, w tył, ukośnie oraz w poprzek – zgodnie z określonym celem terapeutycznym. Endermologia to jedna z najskuteczniejszych metod zmniejszania i usuwania cellulitu, pozwalająca jednocześnie na ujędrnianie i wymodelowanie sylwetki.

Skuteczność metody została udowodniona klinicznie przez wiele znanych ośrodków badawczych. Rezultatem przeprowadzonych badań, testów i kontroli jest atest FDA (Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków) nadany metodzie endermologii.

Jaki przebieg ma masaż wykonywany urządzeniem Endermologie®?

Zanim pacjent podda się zabiegowi, musi założyć specjalny kostium, zwany endermowear. Następnie osoba przeprowadzająca zabieg przykłada głowicę urządzenia do ciała pacjenta. Podciśnienie powoduje powstanie fałdy skórnej, która jest rolowana w wielu kierunkach za pomocą umiejscowionych w głowicy rolek. Taka stymulacja oddziałuje nawet na głębokie warstwy skóry, pobudzając krążenie i metabolizm. Układ limfatyczny usuwa nagromadzone toksyny i uwolnione komórki tłuszczowe. Głęboki masaż pobudza naturalną syntezę kolagenu i elastyny. Usuwanie cellulitu łączy się tutaj z efektem upiększania sylwetki, a także znakomitym działaniem odprężającym i relaksującym.

Jaki jest czas trwania zabiegu? Ilu zabiegom należy się poddać dla uzyskania pożądanych efektów?

Pojedynczy zabieg endermologii na cellulit trwa 35 minut. Jednak dla uzyskania zauważalnych i trwałych rezultatów procedura wymaga powtórzenia. Początkowo zaleca się korzystanie z masażu 2-3 razy w tygodniu, później wystarczy jeden zabieg tygodniowo. W zależności od indywidualnych predyspozycji optymalne efekty uzyskujemy już po ok. 10-20 zabiegach.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu Endermologie®?

Seria zabiegów pozwala wysmuklić sylwetkę o jeden, a przy ćwiczeniach i racjonalnym odżywianiu nawet dwa rozmiary. Endermologia pozwala wyszczuplić miejsca, w których trudno było dotychczas zlikwidować tkankę tłuszczową, tj. brzuch, uda, biodra, pośladki. Widocznym efektem jest tutaj gładka i sprężysta skóra. Zabiegi sprawiają, że cellulit wyraźnie się zmniejsza. Organizm zostaje skutecznie oczyszczony z toksyn, a krążenie i wymiana międzykomórkowa się poprawiają.

W naszych salonach w miastach Poznań, Częstochowa i Warszawa klientki mogą zapoznać się z katalogiem z pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. Podczas kuracji zalecamy utrzymywanie zdrowej, zbilansowanej diety, lekką gimnastykę oraz wypijanie co najmniej 2,5 litrów wody dziennie.

Czym różni się endermologia od innych zabiegów?

Endermologia to zabieg nieinwazyjny i zupełnie bezbolesny, a przy tym wysoce skuteczny. Oddziałując na tkankę łączną, leczy cellulit i rozstępy dokładnie w miejscu ich powstawania. Dzięki zastosowaniu specjalnej głowicy zabieg przynosi zdecydowanie lepsze rezultaty niż tradycyjny masaż manualny. Oprócz wyeliminowania cellulitu zabieg zmniejsza obwody ciała i wyraźnie wygładza oraz uelastycznia skórę. Działa więc również modelująco na sylwetkę oraz ogólnie odmładzająco.

PRZED ZABIEGIEM

Endermologia przed zabiegiem

PO 15 ZABIEGACH

Endermologia po 15 zabiegach

Sprzęt wykorzystywany w metodzie endermologii - Cellu M6 IP oraz Lipo M6 - to najnowsze urządzenia francuskiej firmy LPG System

A połączenie zaawansowanych technologii i nowoczesnego sprzętu to gwarancja najlepszych rezultatów. Lipomasaż, jak w terminologii kosmetycznej określany jest często masaż endermologiczny,  działa przede wszystkim na tkankę łączną. Stymulacji podlega zarówno unaczynienie, jak i proces usuwania toksyn z organizmu.

PRZED ZABIEGIEM

Endermologia przez zabiegamie

PO 20 ZABIEGACH

Endermologia po 20 zabiegach
Masaż rolkami głowicy

Automatyczne sterowanie urządzeniami Cellu M6 IP oraz Lipo M6  umożliwia podczas masażu zmiany podciśnienia - na rytmiczne bądź ciągłe. Ponadto rolki w głowicy posiadając szeroki zakres ruchu, poruszają się wokół własnej osi, a także od siebie i do siebie, w zależności od celu danego zabiegu. Nowoczesne urządzenia, jakie wykorzystujemy w naszych gabinetach, pozwalają także na regulację intensywności masażu i perfekcyjne dopasowanie jej do indywidualnych preferencji pacjenta, co czyni przeprowadzany zabieg przede wszystkim bezbolesnym.

Endermologia – co wyróżnia ten zabieg?

Drenaż limfatyczny, czyli skuteczne pozbycie się z organizmu toksyn

W określeniach kosmetologicznych masaż w technice Endermologie® bywa nazywany lipomasażem. To dlatego, że jeden z jego efektów stanowi drenaż limfatyczny, pozwalający pozbyć się z organizmu toksyn, a także rozbitych cząsteczek tłuszczu.

Bezinwazyjność w parze ze skutecznością

Endermologia wspomaga naturalne procesy zachodzące w organizmie. Po 15-20 zabiegach efekty można porównać do rezultatów chirurgicznej liposukcji. Dlatego właśnie technikę tę uważa się na całym świecie za bezkonkurencyjny zabieg w zwalczaniu cellulitu i modelowaniu sylwetki.

Wysoka higiena i bezpieczeństwo

Higienę i bezpieczeństwo zabiegu gwarantuje specjalny kostium, tzw. endermowear. Zwiększa on poślizg rolek, a jednocześnie chroni skórę przed uszkodzeniem. W naszych salonach w Poznaniu i Warszawie strój udostępniamy klientce bezpłatnie przy wykupieniu pakietu 10 zabiegów.

Wskazania do zabiegu endermologii

Podstawowymi przesłankami do przeprowadzenia zabiegu są:

 • utrata elastyczności i jędrności skóry,
 • cellulit,
 • nierówna skóra,
 • zastoje krwi i limfy,
 • zwiększenie napięcia skóry,
 • problem ociężałych nóg,
 • lokalne otłuszczenia,
 • rozluźnienie mięśni po wysiłku sportowym.

Przeciwwskazania do zabiegu endermologii

Podstawowymi czynnikami wykluczającymi możliwość przeprowadzenia zabiegu są:

 • ciąża,
 • okres karmienia piersią,
 • skłonności do żylaków i naczyniaków,
 • ostre stany chorobowe,
 • czynne nowotwory,
 • przyjmowanie antykoagulantów,
 • zapalenie żył,
 • ograniczenia miejscowe: bolesne żylaki, przepuklina brzuszna, naczyniaki i liczne tłuszczaki,
 • niedawny poród - po porodzie naturalnym należy odczekać 5 miesięcy, po cięciu cesarskim 8 miesięcy.

Częstochowa

Studio Laser

ul. Waszyngtona 58 lok. 1

42-217 Częstochowa

tel. +48 34 367 15 93

kom. +48 604 261 661