Strona głównaDepilacja laserowaLaserowe usuwanie owłosienia

Laserowe usuwanie owłosienia LightSheer

Obecnie na rynku pojawiło się dużo laserów LightSheer z przekalibrowanymi głowicami.

Efektem tego są słabe lub bardzo słabe wyniki depilacji laserowej. Zdarzają się przypadki, że depilacja rzekomo oryginalnym sprzętem okazuje się zupełnie nieskuteczna. Aby dowiedzieć się więcej na temat nieefektywnego usuwania owłosienia, zachęcamy do zapoznania się z sekcją „Nie daj się oszukać”.

Laser diodowy LightSheer, którego używamy w naszych gabinetach do trwałej depilacji, emituje fale o długości 800 nm, które wnikają w naskórek na tyle głęboko, aby trwale zniszczyć mieszki włosowe, bez ryzyka oparzenia lub uszkodzenia skóry. Nowoczesna technologia sprawia, że ilość emitowanej energii jest proporcjonalna do rozmiarów mieszka i ilości zawartego w nim barwnika – melaniny. To właśnie melanina pochłania energię emitowaną przez laser Light Sheer, doprowadzając do termicznego uszkodzenia mieszka, bez naruszania tkanek go otaczających.

DAJEMY PAŃSTWU GWARANCJĘ NIEPORÓWNYWALNEJ SKUTECZNOŚCI ZABIEGÓW ORYGINALNYMI, NIEPRZEKALIBROWANYMI GŁOWICAMI.

Na rynku światowym pojawiło się mnóstwo sprzętu do laserowego usuwania owłosienia. Niestety większość jest tanim, nieskutecznym substytutem markowego systemu, który właśnie prezentujemy. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom oraz podążając za postępem technologicznym, oferujemy pełną gamę laserów do depilacji nadmiernego owłosienia. W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje laserów Light Sheer, między innymi model XC oraz Duet. Tak zróżnicowany asortyment oraz już ponad siedemnastoletnia praktyka pozwala nam indywidualnie dopasować rodzaj lasera do najbardziej wymagających i trudnych przypadków usuwania owłosienia.

 

Laser LightSheer został uznany za najskuteczniejsze urządzenie na rynku służące do depilacji niechcianego owłosienia, co potwierdzają liczne badania kliniczne przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych.

Laur kosmetologii 2014

W Polsce laser diodowy LightSheer otrzymał prestiżową nagrodę Złotego Laura Kosmetologii 2014 w kategorii najlepsze urządzenie do trwałej depilacji owłosienia.

Usuwanie owłosienia pachy
Ustawienia lasera do depilacji

Niechciane owłosienie wywołuje frustrację zarówno u osób zdrowych, jak i cierpiących na różnorodne zaburzenia hormonalne.

Potrzeba skutecznego i trwałego usuwania włosów z różnych części ciała jest więc bardzo powszechna. Zanim wynaleziono i udoskonalono depilację laserową, jedynymi sposobami na usuwanie włosów na stałe były zabiegi elektrolizy oraz termolizy (elektrokolagulacji). Podczas tych zabiegów każdy włos usuwa się osobno, co sprawia, że muszą być one wielokrotnie powtarzane. Ponadto zabiegi te są bardzo bolesne i mogą pozostawiać po sobie blizny.

PRZED ZABIEGIEM

Klatka piersiowa przed depilacją

PO 5 ZABIEGACH

Klatka piersiowa po depilacji

PRZED ZABIEGIEM

Okolice bikini przed zabiegiem

PO 3 ZABIEGACH

Okolice bikini po zabiegu

Emitowana przez laser LightSheer fala o długości 800 nm przenika do 2 mm wewnątrz skóry.

Działanie lasera jest więc powierzchniowe i nie ma wpływu na funkcjonowanie organizmu. Emitowana łagodna wiązka promieni laserowych wnika do mieszka włosowego i nieodwracalnie go niszczy. Decydując się na zabieg laserem diodowym, należy jednak pamiętać, że nie wszystkie włosy rosną w tym samym tempie. Tylko włosy znajdujące się w fazie wzrostu (anagen) mogą zostać zniszczone przy pomocy lasera. Pozostałe włosy przez 3 do 8 tygodni utrzymywane są w tzw. fazie uśpienia (telogen). Będą mogły zostać usunięte dopiero, gdy ponownie znajdą się w fazie aktywnego wzrostu. Wówczas następuje konieczność powtórzenia zabiegu. Pierwsze laserowe usuwanie włosów LightSheer niszczy od 40 do 60% owłosienia, natomiast trzykrotne powtórzenie całej procedury daje skuteczność na poziomie 92%. Pozostałe włosy są delikatne, jasne i praktycznie niedostrzegalne.

 

Jeśli przed wykonaniem zabiegu laserem korzystałaś z innych metod usuwania włosów (np. depilacja woskiem, pęsetą, depilatorem, IPL, IRF), może pojawić się potrzeba wykonania kolejnych zabiegów, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.

PRZED ZABIEGIEM

Depilacja twarzy

PO 6 ZABIEGACH

Depilacja twarzy po zabiegu

Przed pierwszym zabiegiem depilacji zapraszamy na bezpłatną konsultację oraz wykonanie próby laserowej.

Reakcja skóry na laserowe usuwanie owłosienia LightSheer jest sprawą bardzo indywidualną. W zależności od tego, jaki obszar ciała chcesz poddać depilacji - nogi, pachy, twarz, czy okolice bikini, reakcja może być inna. Czasami pojawia się rumień lub obrzęk okołomieszkowy. Wszelkie zaczerwienienia, małe strupki czy przebarwienia znikają już po kilku dniach. Jeśli jednak skóra okaże się wyjątkowo nadwrażliwa, mogą się one utrzymywać nawet do kilku tygodni.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta depilacji laserowej, sprawdź dane kontaktowe naszych gabinetów w Warszawie, Poznaniu i Częstochowie.

PRZED ZABIEGIEM

Depilacja pleców - przed zabiegiem

PO 5 ZABIEGACH

Depilacja pleców - po 5 zabiegach

Częstochowa

Studio Laser

ul. Waszyngtona 58 lok. 1

42-217 Częstochowa

tel. +48 34 367 15 93

kom. +48 604 261 661